DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi7. apr. 12:39labots 7. apr. 16:31

Mini-ieskats Dragon's Dogma 2

one.jpeg

Mana viennozīmīgi šī gada GOTY spēle #dragons-dogma-ii pabeigta, pēc nospēlētām 59h10min sasniedzot 55/55 achievements/trophies.

Par iepriekšējo daļu neko daudz nebiju dzirdējis, vai spēlējis, bet redzot šīs spēles treilerus/gameplay zināju, ka noteikti vēlēšos iziet. Pēc pirmās nospēlētās stundas spēle ļoti aizrāva, un atgādināja pēc setting - Lord of The Rings, The Witcher, Elden Ring.

Spēles combat, Vocations - jeb klases ar kurām var spēlēt.. pretinieki kā mazi tā milzīgi - pūķi, troļļi, minotauri, u.c. mošķi, kas katru cīņu padara episku kad tos satiec. Milzīgas un dažādas lokācijas, tēli kā main quest, tā sidequest nekas spēle nelika vilties.

Jāpierod pie tā, ka tev nav - save slot, bet ir opcija, vai nu ielādēt pēdējo quick save, vai ielādēt pēdējo vietu, kur pagulēji "Inn", tad svarīgi ir pārdomāt katru savu save iespēju. Tāpat spēle ir ļoti limitēts fast-travel, līdz ar to daudz laika būs jāpavada staigājot, kas manuprāt bija ļoti labs lēmums, lai pilnībā iegrimtu spēlē.

Spēli pilnīgi noteikti iesaku visiem RPG / piedzīvojumu / atvērtās pasaules piekritējiem, jo tā neliks vilties (itsevišķi izspēlējot dažādus spēles endingus).

Vienīgais kam varēju piekasīties, ir uz relīzi - optimizācija un nebija iespēja sākt jaunu spēli (ar pēdējo patch, gan optimizācija uzlabojusies, gan var sākt new game no menu).

Klusā cerība uz pārsteiguma DLC no Capcom 🤞

Kopā vērtēju uz 9/10 🍪

Super! Šī ir viena no tām wishlist spēlēm, kuru gribētu iečekot tiklīdz būs nepieciešams komplektēt jaunu PC, tik diemžēl pat tas diži nepalīdzēs ar tām fps problēmām, ja studija neveiks optimizāciju + gan jau, ka pats engine apakšā nav īpaši izcili piemērots šāda tipa open world spēlei