DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2023. g. 30. marts 08:48

share.png

Mini-ieskats Resident Evil 8

Turpinot savu sauso spēļu mēnesi, un gaidot #dead-island-2, izlēmu ķerties klāt Resident Evil sērijai, sākot ar 8, jeb #resident-evil-village. Kopā spēlē pavadīju 53h19min, izejot spēles stāstu 4 reizes, Merceneries mode un Shadow of Rose DLC sasniedzot visus 56/56 Achievements/Trophies.

Liels fans RE spēlēm neesmu, bet par cik šo relīzes dienā nespēlēju, bet ap un par spēli bija liels haips, tad neko labāku nevarēju atrast ko izspēlēt.

Uzsākot spēlēt es jau zināju, ka spēli nāksies pārspēlēt vairākas reizes, dēļ sasniegumiem, kuri prasa iziet spēli uz grūtākās pakāpes, speedrun, knives only run utt.. Tad nu apbruņojies ar pacietību beigās pamatstāstu no A-Z nācās izspēlēt 4 reizes. Interesants salīdzinājums - pirmais playthrough man aizņema ap 7 stundām, bet speedrun ap 2 stundām. Tāpat bija jāiziet visi Merceneries mode līmeņi sasniedzot vismaz "S" ranku, kas arī īsti nebija pastaiga pa parku. Un beigu beigās iziet Shadow of Rose DLC uz grūtākās pakāpes, turpinot stāstu 16 gadus vēlāk pēc RE8 notikumiem ar Ethan meitu - Rose.

Kopumā spēle likās okey, kā jau minēju, liels fans survivor horror žanriem nēesmu, bet stāstiņš likās interesants un bezsakarains vienlaicīgi, jo baigi RE lore nepārzinu, un noteikti gudrāk būtu bijis izspēlēt sākumā #resident-evil-7-biohazard. Spēli spēlēju no 3rd person view, kas nāca kā bonus no "Winters Expansion", kas arī mazināja nedaudz satraukumu un jumpscare momentus.

Kopumā vērtēju ar 7/10 🍪

Apsveru iesākt #resident-evil-2--1, #resident-evil-3 un tad #resident-evil-4--1 un skatīties cik laika pietiks līdz aprīļa spēļu relīzēm.

DrejzLVDrejzLV2023. g. 30. marts 08:50labots 2023. g. 30. marts 08:58

Varbūt te starpmums ir kāds RE spečuks un var pateikt, vai ir kāds sakars starp 2,3,4 un 7,8 daļām spēlēs, lai man nav jāgooglē. 🙂

DJkikisaDJkikisa2023. g. 30. marts 10:00labots 2023. g. 30. marts 10:11

@drejzlv 7 un 8 ir saistīts un 8 itkā sasaista ar pirmajām daļām ievietojot umbrella līdzīgu logo un 1 no umbrella aizsācējiem oswell e spencer, savādāk nav. 4 tehniski sakars tik dēļ personāžiem kuri atgriežas, bet tā story ir nesaistīts vismaz vecajam re4 pa Remake nezinu, neesmu vēl gājis. 2-3 story ir turpinājumi 0 un 1,vienīgais tie ir og mehānika un re3 labāk spēlēt ps1 laiku, jo Remake ir gandrīz mazāk kā puse no satura oriģinālā. Re2 Remake ir kādi 10-20% cut no oriģināla tākā nejūt tik smagi. Code veronika x ir stāsts par Clair , kas ir 1 no galvanajiem RE2 personāžiem ko viņa dara pēc re2. Vēl ir outbreak 2 daļas kas ir Re2 un Re3 no citu cilvēku same pilsētā skatījuma.