DJkikisa

Nu ir arī pozitīvas ziņas, ka jaunajā NFS izstrādē piedalās codemasters, tākā EA nopirka viņus. Tākā būs kkāds grid piesitiens pieņemu.

@railman0z Es paspēlēju jaunāko NFS daļu un viņa pat tuvu nav vecajām. EA pat uz soundtrack nožīdoja, paspēlējot liekas ir max 6 dziesmas spēlē.

Visbiežāk spēlēju uz PC. Pa retam ieslēdzu xbox series S, lai uzspēlētu savas jaunības spēles kā Burnout un midnight club vai arī kko no gamepass, kas nav uz PC. Uz PC pašlaik top spēle ir Satisfactory, gaidu update 6 ar jauno reģionu.

@marcis 4. spēlē gandrīz x5 vairāk cilvēki un ir vairāk minigames nekā 5. vismaz pēc manas pieredzes. 4. ir UK 5. ir meksikā. 5. vēl februāra update izņēma opciju dabūt kaudzi lootboxes pa brīvu, tagad laikam tik pa līmeņiem dod. Bet nu paņemot gamepass vari iztestēt abas.

@Goodman2576 Dark Souls sērija jau ir elementāra. Viņa ir bāzēta uz atmiņu tas arī viss. Tiklīdz iegaumē enemys kustības tā spēle paliek mega easy.

@Goodman2576 Veicot pasūtījumu šobrīd, spēļu konsoli saņemsiet ne ātrāk kā 2021. gada pirmajā ceturksnī, taču precīzāku piegādes laiku zināsim ne ātrāk kā 2021. gada sākumā.

Skatos kāds mācās no 1a :D Laigan izskatās LV laikam nevar dabūt lētāk veikali: Attēla apraksts

Viņi sāka reklāmas kampaņu, kopā ir vismaz 2 sāda tipa reklāmas video ar Keanu :D