Marta Strike dāvana - Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade gaida savu laimīgo īpašnieku

2.Marts 2020 21:11
Eking

Turpinām priecēt lietotājus, dāvinot Hellblade: Senua's Sacrifice Steam kodu marta mēnesī.

Hellblade Senua’s Sacrifice ir psiholoģiski un mentāli smaga spēle, kura ir mainījusi industrijas robežas. Hellblade Senua’s Sacrifice ir augsti novērtēta gan spēlētāju, gan kritiķu vidū. Hellblade: Senua's Sacrifice ir tumša fantāzijas piedzīvojumu spēle, ko izstrādājusi un publicējusi Ninja Theory studija.

Marta jautājums, kāda ir Jūsu psiholoģiski vai mentāli sarežģītākā pieredzētā spēle? Tā var būt arī no morālā viedokļa vai ētiskā skatu punkta sarežģītākā spēlētā videospēle. Gaidām atbildi raksta komentāros. 

Ja būs vairāki gribētāji uz Hellblade: Senua's Sacrifice, veiksim izlozi pēc nejaušības principa. Hellblade: Senua's Sacrifice kods tiks dāvināts nedēļu pēc raksta publicēšanas. Raksts tiks atjaunināts ar uzvarētāju. Hellblade Senua’s Sacrifice kods paredzēts PC platformai (Steam).

Kods tiks nosūtīts laimīgajam, izmantojot Strike privāto ziņu sistēmu tālākai saziņai. Lai veicās!

Raksts atjaunināts 9. martā ar laimīgo uzvarētāju. Veicot izlozi laimes ratā, Hellblade Senua’s Sacrifice kodu ir laimējis Demogorgons

Hellblade Senua’s Sacrifice kods tika nosūtīts privātā ziņā Demogorgonam. Apsveicam, lai labi spēlējās!

637 skatījumi 8 komenti kudos

Raksta autors

8 Komentāri

3.Marts 2020 09:52

SpecOps The Line izdarītās izvēles bija smagas bet tur nebija sajūta ka spēlētājam vispār ir iespēja kaut ko izvēlēties. Ja neizdarīju "nepatīkamo" vai "grūto" izvēli piemēram sadedzināt nevainīgus cilvēkus tad spēle vienkārši neprogresēja.

3.Marts 2020 10:06
Eking redaktors

@Demogorgons Paldies par atbildi! Man pirmā spēle padomā tieši bija SpecOps The Line par morālām izvēlēm, formulējot jautājumu rakstā. Personīgi man no morālā viedokļa smagākā spēle bija Fable 2, savukārt psiholoģiski grūtākā bija Hellblade: Senua's Sacrifice.

3.Marts 2020 12:28

Antichamber - priekš manas tiny smadzenes likās mentāli sarežģīta Bet psiholoģiski smagu... vienīgais, kas nāk prātā: Detroid: Become Human (izspēlēju uz ps4, kuru biju aizņēmies, normāli visu uz PC spēlēju)

3.Marts 2020 13:25
0

Manuprāt, Fallout: New Vegas bija dažas no visgrūtākajām izvēlēm, ņemot vērā spēlētāja emocionālo saikni ar atsevišķiem NPC vai to grupām. Arī The Elder Scrolls III: Morrowind bija raksturīgas diezgan sarežģītas izvēles. Persona 4 un 5 spēlētāja izvēles ietekmē spēles iznākumu, taču šīs izvēles vairāk ir sasitāmas ar erudīciju, ne psiholoģisku nastu. Šoreiz uz spēli nepretendēju, tikai gribēju paust viedokli.

3.Marts 2020 14:11

Last Of Us, The Walking Dead Tell-Tale series. Tale Of Two Brothers. Jebkura spēle, kurā emocionāli atspoguļota nāve, bērnu pārdzīvojumi vienmēr atstās dziļāku ietekmi uz spēlētāju. Es arī nepretendēju uz HELLBLADE, jau esmu šo brīnišķīgo piedzīvojumu izbaudījis un gaidu otro daļu.

3.Marts 2020 16:27

Fade to Silenc bija interesanta spēle un dažreiz sarežģīta

4.Marts 2020 02:27

Evil Within. Ja neskatās uz dažādo mošķu šķaidīšanu un visu laiku skatīšanos cik patronas palikušas, bet uzmanīas pievēršanu stāstam, tad paveras diezgan forša f***d up aina. Katrs mošķis ir sombolisks( nodevība, viņa māsa u.t.t.), cilvēka apziņas ierakstīšana kaut kādā iekārtā, kas projicē domas, un beigas, kuras noduen nav kā beigas, arvienvārdsakotvisskopā pēc spēles iziešanas radās jautājumi uz kuriem atbildes nebija. Mentāli sarežģīta dēļ stāsta.

9.Marts 2020 22:05
Eking redaktors

@Demogorgons Apsveicu ar Hellblade: Senua's Sacrifice laimestu. Lai labi spēlējās!

Ieraksts tika labots, 9.Marts 2020 22:06

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!