Oktobra Strike dāvana – Vampyr

Dāvanā Vampīrs

17.Oktobris 2020 11:06
Eking

Turpinām tradīciju un dāvinām vienu spēli saviem lietotājiem. Tā kā oktobris ir Halovīna mēnesis, tad izvēle krīt uz Vampyr. Tā ir B kategorijas spēle no Focus Home Interactive.

Vampyr ir stāstījuma virzīta darbības-RPG videospēle. Sagatavojieties meklēt jaunus upurus vai glābt tos 1918. gada Londonas ielās!

Šoreiz jautājums – kādas ir Jūsu domas par tā saukto jauno konsoļu paaudzi vai PC attīstības virzību? Vai nākamā paaudze ir kārtējais mārketinga triks vai loģiska videospēļu industrijas attīstība? Vai domājat pirkt PlayStation 5, Xbox One Series S/X vai atjaunināt karti uz RTX 3060/3070/3080? Iespējams, plānos ir AMD Ryzen 5000. sērijas procesora pirkums. Varat brīvi izteikt savas pārdomas par nākamo videospēļu paaudzi. Gaidām atbildi raksta komentāros.

Ja būs vairāki gribētāji uz Vampyr, veiksim izlozi pēc nejaušības principa. Vampyr kods tiks dāvināts nedēļu pēc raksta publicēšanas. Raksts tiks atjaunināts ar uzvarētāju. Vampyr kods paredzēts PC platformai (Steam).

Kods tiks nosūtīts laimīgajam, izmantojot Strike privāto ziņu sistēmu tālākai saziņai. Lai veicas!

Atjaunināts 24. oktobrī. Vampyr kods nosūtīts Demogorgons!

962 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

5 Komentāri

17.Oktobris 2020 20:33
genotsiid Redaktors

Domāju, ka jaunā paaudze ir loģiska videospēļu industrijas attīstība. Tagadējā jau ir iesūnojusi. Plānoju iegādāties PlayStation 5 ar disku lasītāju, kad varēšu to atļauties un būs pieejama vietējos veikalos par standarta cenu (proti, neuzskrūvētu ciparu deficīta dēļ).

20.Oktobris 2020 11:51

Man šķiet ka esošās konsoles jau ir nokalpojušas un ir pēdējais laiks jaunai paaudzei ar jaunām iespējām. Es nevienu no konsolēm neplānoju pirkt bet pagaidīšu kādu laiku un varbūt jauno videokaršu cenas nokritīsies un varēšu salikt jaunu datoru bet pagaidām esošais ir labs.

24.Oktobris 2020 11:48
Eking redaktors

@Demogorgons Vampyr kods nosūtīts Demogorgons! Lai labi spēlējās!

1.Novembris 2020 09:43

@Eking Paldies par spēli! Tagad gan laika spēlēšanai teju vispār neatliek bet nevaru sagaidīt kad būs brīvs brīdis uzspēlēt.

2.Novembris 2020 12:03
Eking redaktors

@Demogorgons Prieks dzirdēt, ka ir liela vēlme uzspēlēt Vampyr. Gan jau atradīsi brīvu brīdi, kad būs tāda iespēja. Tas nozīmē, ka turpmāk arī jāturpina šāda veida konkursi.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!