Ieskats: Demon's Souls Remake

Ieskats: Demon's Souls (PS5)

5.Novembris 2020 21:02
Eking

PlayStation 5 galvenā sistēmas pārdošanas spēle ir Demon's Souls, ko ir pilnībā pārveidojusi Bluepoint Games. Demon's Souls noteikti patiks From Software faniem. Demon's Souls ir īpaši gaidīts projekts. Tas tiks ekskluzīvi izlaists uz PlayStation 5 platformas 12. novembrī. Aplūkosim tuvāk Demon's Souls uzlabojumus PlayStation 5 platformā.

Tēlu redaktors un foto režīms

Lai iepazītos ar Demon’s Souls pasauli ir jāveido emocionāla saikne, veidojot savu varoņa tēlu. Izmantojot jauno tēlu veidošanas redaktoru, var pielāgot savu izskatu līdz pat 16 miljoniem dažādās variācijās.

Demon's Souls ir dziļa, bagāta vienspēlētāja darbības RPG ar integrētiem sinhroniem un asinhroniem daudzspēlētāja režīma elementiem. Varoņa izveidei ir pievērsta daudz lielāka brīvība, apvienojumā ar plašajiem detalizācijas un grafikas uzlabojumiem. Demon's Souls Remake ir palielināta sinhrono tiešsaistes spēlētāju skaits vienā instancē līdz pat sešiem spēlētājiem.

Demon’s Souls ir pievienots foto režīms, kas ļauj iemūžināt savus triumfus. Foto režīms satur visas funkcijas, kas nepieciešamas neaizmirstamu kadru veidošanai. Foto režīmā var paslēpt un parādīt ieročus vai pat pilnībā izslēgt savu varoni no kadra. Foto režīmā varēs mainīt  kameras iestatījumus. Starp citu, visi pieejamie filtri ir pieejami arī ārpus foto režīma pašā spēlē, ieskaitot filtru, kas paredzēts spilgtuma, kontrasta un krāsu līmeņu pielāgošanai, lai tie līdzinātos sākotnējās PlayStation 3 versijas filtriem. Tā arī varēs pielāgot un regulēt kameru kā orģinālā. Demon’s Souls foto režīms atgādina Shadow of the Colossus foto režīmu.

DualSense bezvadu kontroliera pieredze

Izmantojot DualSense bezvadu kontrolieri, varēs izjust kontroliera haptisko atgriezenisko saiti. DualSense kontrolieris ļaus izjust katru sitienu. Daudz niansētāk varēs sajust bosa uzbrukuma spēku. Šī papildu maņas atgriezeniskā saite ļauj uzzināt, cik mēģinājums bija veiksmīgs vai neveiksmīgs. Domājams, ka pa īstam šīs sajūtas varēs izjust, izmēģinot DualSense bezvadu kontrolieri.

Demon's Souls video pamācības

Demon’s Souls izmantos PlayStation 5 aktivitāšu lietotāja saskarni, kas piedāvās noderīgus padomus par noteiktiem uzdevumiem. Demon’s Souls piedāvās aktivitāšu joslā vairāk nekā 180 palīdzības video.

Šī funkcija nav obligāta, tāpēc spēlētāji, kuri nevēlas skatīties palīdzības video, varēs tos ignorēt.

Staru izsekošanas tehnoloģija

Bluepoint Games direktors Deivids Gavins ir apstiprinājis, ka Demon’s Souls netiks izmantota staru izsekošanas tehnoloģija (Ray Tracing). Iespējams, tas nozīmē, ka Demon's Souls bija sākotnēji plānots izlaist arī uz PlayStation 4 platformas, kas neatbalsta startu izsekošanas tehnoloģiju.

Īsumā par Demon's Souls

Sony ir apstiprinājis, ka Demon's Souls skaņu celiņš tiks izlaists 2020. gada 26. novembrī. Vispirms tas tiks izdots digitāli. PlayStation izlaida īsu aizkulišu video ar partitūras ierakstu ar 75 cilvēku orķestri un 40 cilvēku kori.

Demon's Souls darbosies 4k grafikas režīmā ar 30 kadriem sekundē ar uzlabotiem efektiem (4K Mode), kā arī dinamiski 4k grafikas režīmā ar 60 kadriem sekundē (High Frame Rate Mode). Demon's Souls būs pieejamas dažādas jaunas bruņas un priekšmeti. Tiešsaistes režīmā citi spēlētāji varēs izmest spēlētāju no sesijas, lai tas lieki netraucētu citiem. Grūtības pakāpes izvēle nebūs pieejama un saglabāsies kā orģinālā. Protams, Demon's Souls lepojas arī ātrāku ielādes laiku, 3D audio un haptisko atgriezenisko saiti DualSense kontrolierī. Īsumā tas arī galvenais, kas zināms par Demon's Souls Remake.

160 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

2 Komentāri

7.Novembris 2020 10:03

buus jaaiekapaa, bet 30fps izklausaas aizdomiigi, gaidiiju 120fps

7.Novembris 2020 14:18

Es labprāt piemaksāt 5 Eur par easy mode )))))... citādi man nav tik daudz laika un pacietības priekš šīm souls tipa spēlēm. Bet stāstu gan gribētos izspēlēt... )))

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!