DrejzLVDrejzLV27. febr. 11:20labots 1. marts 13:16

Atomic Heart Keyart.jpg

Mini-ieskats Atomic Heart

Pēc nospēlētām 20h+ esmu pabeidzis #atomic-heart, diemžēl spēle ir tik ļoti salauzta un ļoti daudz Achievements/Trophies neieskaitās, un resetojās katru reizi kad izej ārā no spēles, esmu apstājies pie 39/42 progresa.

Neskatoties uz politiskiem aspektiem #atomic-heart ir first-person shooters, ko varētu salīdzināt ar #bioshock, #wolfenstein-the-new-order, un savā ziņā nedaudz pat ar #dark-souls tīri dēļ grūtības un boss fights (te jāiedod balle izstrādātājiem, jo boss fights tiešām likās episki).

Spēles stāsts norisinās 1950. gados, kur padomju savienība ir advancējusi robotikas nozari ar nezināmu matēriju "Polymer", kas ļauj advancēt tā laika tehnoloģijas. Spēlētājs iejutīsies "P-3" aģenta lomā, kura uzdevums ir likvidēt robotu sacelšanās sekas un ejot cauri stāstam atklāt savu pagātni un kas ir īstais ienaidnieks.

Kopumā spēle likās gana interesanta, lai to pabeigtu. Combat ar pretiniekiem un spēles mehānika t.sk. upgrade iespējas un ieroči arī "paķēra", jo ir iespēja cīņas padarīt vismaz nedaudz unikālas ar P-3 spējām. Katram noteikti būs individuālas sajūtas spēlējot šo spēli un dzirdot padomju savienības dziesmas, vai redzot Nu Pogodi multenes, un boss fight.. uh tie gan man ļoti patika, to nebija daudz, bet muzikālais pavadījums cīņās, bossu mehānika likās ļoti laba un aizrāva.

No negatīva aspekta varu pieminēt bugus, spēlējot pats nesaskāros ar daudz problēmām, bet tās kuras bija, bija klasiskās - kaut kur iesprūst, bez iespējās progresēt, katrs otrais Achievement/Trophie neskaita pareizi progresu, kas kopumā bojāja spēles pieredzi. Spēlei kopumā kopš relīzes ir iznākuši 3 lieli patchi kopumā uz 100GB, bet neviena no šīm problēmām nav atrisināta.

Pašlaik spēlei tās tehniskājā stāvoklī varu iedot tikai 5/10 🍪 un cerēt, ka bugus salabos, lai varētu atgriezties ar jaunu playthrough un izdarīt visu uz 100%.

Žēl, ka neizdevās savākt visus sasniegumus, bet paldies par ieskatu! 🤟

@marcis Izdomāju vēlreiz spēli iziet no A-Z uz grūtākās pakāpes, beigās kkādus achievements sanaca tomer vel savakt, bet 3 tapat ir bugoti, jagaida kārtējais patch kas varbūt to salabos. Pašlaik spēlei metu mieru.

Vakar izgāju visu #wolfenstein-the-new-order stāstu. Kopumā dikti interesanti ar visādiem plot twists. Tikai pietrūka ieroču dažādība, šķita, ka pārsvarā skrienu ar kalašņikovu - vietām elektro ieroci, jo nebija alternatīvu.

Un noteikti vajadzēja kruķīt difficulty augstāku, jo šķita pārāk viegli 😬

Screenshot 2022-08-04 at 08.23.36.png

MarcisbeeMarcisbeestr2022. g. 4. jūn. 19:57labots 2022. g. 1. jūl. 11:57

Vakar iesāku spēlēt savu pirmo Wolfenstein spēli - #wolfenstein-the-new-order. Esmu patīkami pārsteigts, ļoti iespējams, ka būs jāpērk arī pārējās daļas. Iesaku 👍

Ja nu kāds vēl nav dabūjis, tad spēle pašlaik pieejama par brīvu Epic Games Store:

Developed by MachineGames, a studio comprised of a seasoned group of developers recognized for theirWolfenstein: The New OrderDeveloped by MachineGames, a studio comprised of a seasoned group of developers recognized for theirstore.epicgames.com