Iepazīstini ar sevi

No-LifersNo-Lifers2022. g. 2. nov. 00:36labots 2022. g. 2. nov. 00:45

Sveiki. Mani vārdā dēvē IVARS Esmu 32 gadus vecs saucamais vīrietis, kurš ir aizrāvies ar PC spēlēm. Esmu Survival, Open World, Crafting spēļu žanru cienītājs, piemēram kā #scum , #conan-exiles , #ark-survival-evolved , #miscreated
Pēc profesijas esu Celtnieks. Lieku mājām jumtus, piekopju prasmes Guļbūvniecība, veidoju masīvkoka dārza mēbeles, Lapenes, Terases. Brīvajā laikā pavadu daudz laika pie PC. bet ne blakus savai sievietei :D

Ok. Laikam jau jaunajām sejām jāstādas priekšā arī man.

Esmu gandrīz Jēzus vecuma onka - Renārs (ne Kaupers). Sieva, 3 bērni, kaķis, Olainē jau 7 gadus, fintech - bugu developerītis. Ar spēļukiem aizraujos arvien mazāk, jo acīmredzami paziņas no smilšu kastes ir izauguši. 😄 Vairāk vai mazāk kādu brīdi aizrāvos ar LV/EE/LT apceļošanu. Šogad tika norealizēts niknāks ceļojums līdz Norvēģijai. Reiz līdzēju ar sīkumu un bugu ražošanu iekš strike versijas #1 un #2. Šobrīd jau pārgājis tīrā spectator mode un max reportēju bugus/pasmadzeņoju kādu fīčiņu. Ja nemaldos 2 spēļuku komūnas saspēles ar sabīdīju/ām - #quake-iii-arena web versiju un #counter-strike-global-offensive. Kas zina.. varbūt saņemšos kādu dienu uzrīkot nesen minēto #team-fortress-2 ballooooon race saspēli.

Sveicināts Renār (ne Kauper)! Mazliet nostalģiju uzcēli ar waybackmachine! 😄 Gan jau, ka gaidi eventu sistēmu priekš balloon race saspēles veidošanas. 😈

@marcis pašam maziņš nostaļģijs aizgāja. Noteikti sagaidīsim eventu sistēmu vai pat ar kaudzīti. Šobrīd citas lietas apsit vēlmi spēļukus dzenāt. 😅

Sveicieni arī no manis. Paskatījos un padomāju - es tak neesu ar sevi sīkāk iepazīstinājis. Esmu 40 gadus vecs Jānis no Bauskas, sīkāk stāstot, tas jau būs no GDPR plauktiņa. Es gribētu sevi saukt par spēļu entuziastu, kas izgājis daudz un dažādām geimera stadijām cauri. Sāku ar konsolēm ap 90tajiem gadiem, tad bija PC bajāra laiki un atkal ir nonākts pie saknēm un pamatā spēlēju spēles uz konsolēm, kur arī ir iekrājusies pamatīga kolekcija. Virs 1700 spēlēm fiziskā formātā priekš 14 dažādām konsolēm un no tām tuvu 1000 dažādas spēles uz PS4 konsoles, kas iespējams viena no iespaidīgākajām kolekcijām šai konsolei LV ietvaros. Ikdienā strādāju IT, programmatūras izstrādē par testētāju, jau vairāk kā 17 gadi. Patīk zinātniskās fantastikas filmas, komēdijas, vesturiska ievirziena un arī dokumentālās filmas. Daudz laika pavadu ar saviem bērniem. Pateicoties Strike.lv tiku pie vienas no konsolēm ko ļoti ļoti gribējās (14tā dažādā konsole manā kolekcijā), bet nebija dažādu vajadzību dēļ iegādāta. Spēles kolekcionēju pamatā tādas, kuras pats gribu spēlēt, un tās kuras man neinteresē praktiski nav manos plauktos. Tagad pamatā spēlēju spēles uz Switch un PS5. Iemīļotākie žanri ir, dažādas sacensību-braukšanas spēles, co-op spēles (Borderlands tipa spēles, Sniper Elite utt), šmupi utt utjp. Daudz eksperimentēju ar mazāk zināmām spēlēm, cerībā atrast kādu hidden gem. Tas tā dažos teikumos par mani.

Nespēju pārstāt priecāties par to cik veiksmīgi balva iekrita pareizajam cilvēkam 🤩 Man gan radās jautājums - pēc kāda principa spēlē cauri savam backlog?

Spēlēju pēc iekšējām pašam nezināmām sajūtām, vai ja kādai co-op spēlēm kāds no spēlēšanas draugiem ir parādījusies vēlme saspēlēties kopā un tad kopistiskie virtuālie prieki var sākties :). Daļu spēļu ko ļoti ļoti gribu izspēlēt to day-0 spēlēju, kas protams nav pati spožākā ideja. Bet tā visā visumā nav noteiktas sistēmas kā ko spēlēju, tīri pēc iekšējām sajūtām.

Switch kalpo godam :) Pat sievai ir vēlme kko paspēlēt uz tās iekārtas :)

Virs 1700 spēlēm fiziskā formātā priekš 14 dažādām konsolēm

Tam jābūt jaudīgam spēļu plauktam, kur/kā uzglabā visas šīs spēles?

TrancaMaansTrancaMaans2022. g. 10. sept. 21:07labots 2022. g. 10. sept. 21:08

Skapjos lai saulē aizmugurītes neizbalē - ļoti saudzīgi un ar cieņu izturos pret spēlēm. Vairāk draudzējos ar IKEA Billy skapju sistēmām.

Sveiciens visiem! Mani sauc Artūrs, atrodos Ogrē un esmu 26 gadus jauns! Speles spēlēju maz jo strādāju divos darbos, bet laiku atrodu paspēlē #heroes-and-generals-wwii vai #grand-theft-auto-v . Brīvajā laikā nodarbojos ar airsoft vai patīk ieroču tematika. Skatos nereti filmas un seriālus, šausmenes, komēdijas un visu ko rāda pa TV6 t.sk. Simpsonus! Kino joma ir ļoti tuva, ir bijusi daudzi projekti par so temu, bet mūsdienās par to skaļi vairs nerunā. :D Par spelēm sīkāk , tad patīk WW2 setings gan vēsture, gan pašas spēles, tikai tas un nekas vairāk, kautgan tagad sāku spēlēt New World, redzēsim vai aizraus! :) Nekādi CĒ-ESI GO nepatīk un nekad nav patikuši, riebjas fuj! :)

RobTheBmanRobTheBman2022. g. 18. jūl. 10:25labots 2022. g. 18. jūl. 10:27

Mani sauc Roberts, spēlēts ir viss kaut kas, daudz un dikti, - pārsvarā Shooteri vai "Story rich spēles"

Mans top6:

Witcher 3 (+DLC), COD Black OPS: Zombies, Splinter Cell: Blacklist, COD: Warzone, Civilization V, Elden Ring.

Bērnības pērles: Bomberman, Team Buddies, MuOnline (MuDream)

Pagaidām PC nav - baudu vasaru, ir doma lietainiem vakariem nopirkt Xbox, jaunu PC gan jau oktobrī būs jābūvē.

Īsumā tas tā...

Čiv riv visiem! Esmu jau onka gados ha,ha,bet joprojām spēlēju video spēles,spēļu gaitas sākumi 90.-to.gadu sākums! Kaut kā tā! Visiem jauku dienu!

Sveiciens vienaudžiem :))))

Sveicināts! Ar kādām spēlēm aizraujies?

@marcis Call of Duty Warzone,War Thunder,NHL 21,Mud Runner,koroč visādas citas ar pamēģinu🤣

👋 Esmu Mārcis!

Man patīk spēlēt spēles, pārsvarā Overwatch. Manuprāt nekas īsti nespēlējas pēc mehāniks gluži kā Overwatch, tik žēl, ka spēle netiek pienācīgi updeitota 😕

Labs dienas, strike! Esmu Linards, pazīstam arī kā Smog vai Arr0. Spēļu pieredze sākās ar CS 1.6, bet sirdij vienmēr tuvi bijuši tādi vārdi kā Assassins Creed, Total War, Battlefield, Call of Duty. Strike sākumā darbojos kā daļa no redakcijas komandas, bet pirms Strike biju sastopams since.lv, uoc.lv un vēl citos projektos. Agrāk sevi uzskatīju par PC master race pārstāvi, bet, dzīvej ejot uz priekšu, tas tika nolikts malā. Šobrīd mans "PC" ir MacBook Pro. Uz doto brīdi esmu atgriezies pie savām saknēm un rokās turu Xbox kontrolieri, līdz ar to biežāk atradīšos Halo, Forza vai Assassins Creed vidē.