DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2022. g. 16. dec. 13:53

Mini-ieskats High On Life

high_on_life_ehader.jpg

Pēc tuvu nospēlētām 20 stundām #high-on-life, apstājos pie 93% sasniegtiem Achievements/Trophy, diemžēl atlikušos 2 nevaru dabūt, jāgaida spēles patch. Tāpat spēlē ir missable Achievements/Trophies, kas man arī prasīja papildus laiku uzsākot New Game, jo uz spēles relīzes laiku nekur nebija informācija, kam pievērst uzmanību spēlējot.

Kopumā spēle ir lieliska, humors spēlē būs gaumes lieta, bet tas bija tieši manā lauciņā, jo zināju ko sagaidīt. Atskaitot lielo uzsvaru uz humoru, spēle būtu viduvējs FPS, kur iejūties Bounty Hunter lomā un viens pēc otra meklē un nogalini nelielo sarakstu ar citplanētiešiem no kosmiskā karteļa.

Pašlaik spēle ir mans šī gada favorīts, sajūta kā skatītos vienu garu Rick & Morty sēriju, tādas sajūtas man pēdējo reizi bija no Dienvidparka spēlēm, par kurām arī fanoju.

Kopumā dodu 8/10 🍪 un ceru uz patch, kas ļaus man ieķeksēt 100% Noteikti iesaku uzmest aci, jau pameklējot Achievements/Trophy nosaukums, sapratīsiet pa ko es runāju. 👍 Visiem foršu weekendu! 🥳

Nākamais sarakstā, kur pazudīšu uz ilgāku laiku: #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1

Man spēlē pirmās septiņas stundas, pamazām tuvojos beigām. Sen nav gadījusies spēle, kuru grūti nolikt malā.

@linards Super, pavadīji 15 stundas jau Citplanētiešu Striptīzklubā 😆 ?

@drejzlv Līdz šai sadaļai laikam vēl jātiek 😈

Bet spēle kā tāda ir spēlējama. Domaju vai ir vērts mēģināt? Nesmu stāvā sajūsmā par anime veida spēlēm.

@nolifers Šī noteikti nebūs top level FPS spēle, bet nav arī sliktākā. Te lielākais spēles bonuss ir tieši dialogi un vide, ko spēle rada/iedod spēlētājam. Varu ieteikt no savas puses, bet ja šaubies - pagaidi atlaides vai ņem caur Xbox Game Pass.

Šonakt iznāca patch, kas salaboja 1 Achievement kas man pietrūka, tagad esmu 96% complete 😆 cerams pedejo arī salabos drizumā.

Gaidu kad tikšu klāt. Jaudīgs humors ir tieši tas kas man būs ļoti nepieciešams