DrejzLVDrejzLV13. apr. 09:49labots 14. apr. 13:44

FtiE8P9XwBk_LNm.jpeg

Pēc nesen izskanējušām ziņām par #redfall uz relīzes dienu locked uz 30FPS, un tikai pēctam (nezināms laiks) pievienot 60FPS mode ar update, kādas ir Jūsu domas, vai mūsdienās uz esošās pāaudzes konsolēm PS5, XSX tas ir pieņemami? Šķiet nedaudz apkaunojoši, ka Xbox - The most powerfull gaming console iznāk ar savu first-party title ar šādu ziņu..

Mazliet nejēdzīgi, bet iespējams vienkārši nepaspēja optimizēt spēli līdz relīzes datumam. Zinot, ka spēļu izstrāde paliek arvien sarežģītāka un ilgstošāka, tas ir saprotami, bet nu nez cik pieņemami..

@marcis tad lai pārceļ relīzi, tā arī ir pieņemta prakse 😜

@drejzlv Tas jau kā kura studija vēlas vai "drīkst". #no-man-s-sky pirmā relīze tika izšauta pa durvīm "nepabeigta", dēļ Sony līguma ar Hello Games un spiediena.

@marcis nu pag tas ir kārtējais apkaunojums no MS. Skaitās viņu studija un nevar normāli spēli izdot uz savām konsolēm

Spēles pārsvarā ir diezgan playable arī uz 30fps. Kamēr tie ir solid 30fps tikmēr ir piedodami. Random dropi uz kaut ko like 10fps un liels bugu apjoms - nepiedodami. Gan jau šeit ir classic "saplānojām lietas uz 12mēnešiem" "sasolījām gatavu produktu pēc 6mēn".

@nice1 Jā tas gan jau tā ir, bet nu comon tas ir UE4 ... nav pat pārcelts uz 5. ... un tad joprojām nav optimizēts.... neko labu par izstrādātāju tas neliecina... Tāds feils pēc feila XBOXam ar izstrādātājiem... un joprojām mēs neredzam kārtīgu next-gen, šis arī ir cross-gen līdz ar to nekādu Series X potenciālu pa īstam te nevarēs redzēt...

DrejzLVDrejzLV13. apr. 19:07labots 13. apr. 19:09

@nice1 nu ne jau 4 personu co-op fast pace shooters..@goodman2576 un vairāk kā 2 gadi jau pagāja 😆😢

@goodman2576 @drejzlv par fps viedokli izmetu in general netēmējot tieši uz šo spēli bet single player.. Godīgi sakot pačekoju kas tas par zvēru tikai pēc komenta iemešanas. 😅

@nice1 Es jau par 30fps piekrītu, bet tas vairāk tādās spēlēs kā God of War vai Uncharted... (pats izbaudīju spēlējot uz PS4 slim :) )..... Taču kad esi tās pašas spēles atkal paspēlējis ar 60fps, tad atpakaļ vairs negribas :))))... Starpcitu PS5 gadījumā ir laba opcija ar 40FPS tiem kam ir 120Hz TV... un protams, ja spēle ko tādu atbalsta (Horizon Forbidden West piemēram).

DJkikisaDJkikisa14. apr. 13:44labots 14. apr. 13:44

Un jā lielakais blow xbox man liekas, ka liela daļa vēlas atteikties fully no spēļu izstrādes uz xbox. Tāpēc MS arī sak tā pirkt studijas, lai varētu viņas piespiest izstrādāt.