DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi14. febr. 21:18labots 17. febr. 09:37

Mini-ieskats Skull and Bones

SAB_Store_Landscape_2560x1440_2560x1440-00b4029199a7a6778fd27dec96f08a28.jpeg

#skull-and-bones viena no Ubisoft spēlēm, kuru gaidīju pēc Open Beta spēlēšanas, itsevišķi ņemot vērā to, ka progress no Open Betas pārnesās uz full game relīzi.

Pēc nospēlētām 29h2min, spēle pabeigta uz 98% sasniedzot 49/50 Achievements / Trophies, viens no sasniegumiem pašlaik ir unobtainable, kas ietver izmantot spēles in-game chat. (pirms spēles izdzēšanas, sagaidīšu kad tas tiks salabots).

Kopumā spēle sastāv no 95% kuģošana un 5% sauszemes pārvietošanās. Sauszeme kalpo kā Hub lokācija ar divām pilsētām, kur saņemt un nodot questus, sarunāties ar npc's un saprast arī spēles stāstu, tāpat ir daudz mazākas lokācijas, kur var atrast dārgumus un fast-travelot, viss pārējais notiek ar savu kuģi.

Uz spēles relīzi ir pieejami tikai 9 kuģu veidi, kas šķiet diezgan bēdīgi, ņemot vērā ka pārsvarā spēlētājs to vien darīs kā kaut kur peldēs. Ubisoft CEO intervijā teica, ka: “It’s a really full, triple… quadruple-A game, that will deliver in the long run.”, bet vairāk ož pēc AA. Spēles developeri solīja, ka būs fenomenāls end-game, bet teikšu godīgi viņš ir ļoti garlaicīgs, kur dari tos pašus spēles elementus kā progresējot, tikai saņem cita veida valūtu, tāpat izskatās, ka spēlē būs sezonāls content, bet es neticu, ka spēle būs ilgtspējīga.

Protams neiztikt bez Ubisoft veikaliņa ar iespēju nopirkt in-game valūtu.

Kopumā spēle manā skatījumā ir laika kavēklis, kas ātri vien paliek par slogu, dēļ lēnās kuģu pārvietošanās, garlaicīga stāsta, un konsoles brucinošiem buggiem - kopā pa visu spēlēšanas laiku, man 4-5x pilnībā iefrīzoja Xbox, kā rezultātā nācās taisīt hard reset, ļoti žēl, ka Ubisoft neizvēlējās #sea-of-thieves approach, jo tāda spēle man liktos daudz interesantāka.

Kopā vērtēju uz 5/10 🍪

Izlasot šo, vairs neceļas roka spēli pat mēģināt iegādāties 😄 Man laikam pietiks ar #sea-of-thieves

Un šādi izskatījās #assassins-creed-iv-black-flag pirms 11 gadiem 😄

DrejzLVDrejzLV16. febr. 13:24labots 16. febr. 13:25

@marcis Jā, crazy! šo man @eking arī parādija vakar, kā var tā downgreidoties + to pašu par #batman-arkham-collection un #suicide-squad-kill-the-justice-league var teikt

Ko var vēlēties no Dev hell spēles ?