
Meklēt komentārus
WTF 4200eur!
@goodman2576 Jā, nu tur būs jāpaveicas. Šovakar 20.00 ir pirmā izloze tiem, kas pieteikušies. Redzēs kā veiksies.
@marcis tieši šī paša iemesla dēļ apsveru iegādi nāktonē, bet cik sapratu tad lai iegūtu pirmā laidiena Steam Machine ir baigi jāpaveicas, jo esot krietni lielāks gribētāju skaits jau pieteicies nekā tos paredzēts uzražot. Tas kas priecē, ka tirgo pats STEAM līdz ar to atkrīt pirmreizējās spekulācijas....
Nedaudz sāpina cena! Bet realitāte ir tāda, ka esmu pieteicies šo kubu nopirkt, jo tas ir tieši tas, kas man pietrūkst pie tv, lai nav dators jāpārbīda katru reizi kad gribās ar sievu vai draugiem uzspēlēt uz dīvāna kaut ko no sava steam library.
tā kā viņam vairs nav support, tad drīzāk jāpāriet būtu uz steam deck vai vēl labāk uz Legion Go Gen 2
Salabots! Bet kaut kāds servera update apgāzis bilžu labošanas programmu (tā ģenerē gada statistikas bildes), ar to tikšu galā vēlāk.
Nja kaut kas nelāgs ir atgadījies ar embed, papētīšu kad būs brīvāks laiks.
Gandrīz nekad neskatos šos vērtējumus
kaut kāda Remothered Monday :))))
Ir 2 reviews 🙈