SONYK

SONYK

SONYK

@sonyk

spēlēju LOL jau desmito gadu, būtu jau laiks noraut bannu un sākt pilnvērtīgi dzīvot, citādi aliņš ir garšīgs un saule silta.

Ieraksti14Blogs0Komentāri27Grupas3Seko0

hope they wont fuck up this cod

Official “Ultimate Team” Teaser - Call of Duty: Modern Warfare II

“Ultimate Team” ft. TimTheTatman - Call of Duty: Modern Warfare II

looks like kāds kish mish ar battlfield

Hmm... izskatās same as ufc 3 tikai ar jauniem cage un grafikas arī same...

Ārprātīgi skaisti. Un šo visu demonstrē uz PS5 :)))))))))))))) un nobeigumā liels romiešu V :))))) Ja godīgi šis izskatījās iespaidīgāk par iepriekš demonstrēto XBOXa pasākumā :) Gaidām X atbildi ....

Patiešām izskatās pēc nākamās paaudzes, bet, zinot Sony, neesmu pilnīgi pārliecināts, vai demo darbojas uz īstajiem PS5 dzelžiem.

@genotsiid uz PS5 PRO, kas iznāks vēl pēc pusotra gada :))))))))))))) un maksās 150 Eur dārgāk... joks.... ceru ka šoreiz tā nav jo tad arī Unreal Engin džeki būs samuldējušies, jo tieši viņi prezentē savu dzini ar uzsvaru, ka šis demo ir speciāli uz PS5....

būs gaļa

@genotsiid to izjuta uz savas ādas pēc 400 stundām F2P. Es neesmu tik bagāts, lai spēlētu COD Warzone, bet testa nolūkos varētu iemēģināt.

Izdošanas datums: 26. jūnijs. Šo gaidu vairāk nekā The Last of Us 2. Cerams, ka nebūs ar Nioh grūtības pakāpi standartā, lai arī tādi tizleņi kā es spētu spēli baudīt.

Zini, man ir līdzīgi, gaidu vairāk nekā The Last of Us 2. Es domāju, grūtības pakāpe būs adekvāta vai vismaz varēs atbilstoši uzstādīt to.

Viens krievu spēļu žurnālists labi izstāstījis no vēsturiskās puses kā mongoļi karoja ar japāņiem, cik precīzi ir zobeni atainoti spēlē, kā radies vārds samurajs un daudz kā cita pastāstījis par Ghost of Tsushima.

Šis ir must have, un šādu spēļu dēļ ir vērts iegādāties konsoli :).... Sucker Punch līdz šim nav pārspīlējuši ar sarežģītību. Ļoti ceru ka ieturēs šo praksi.

@Goodman2576 kā saku best combo ps+pc :D