TrancaMaans

@marcis Es tik idejas paģenerēju, nav jau ka jātaisa. :) Es saprotu, ka dažādi šādi joki var lieki resursus noēst vai nevajadzīgi izmantot...

Bug reports: Ja ir bijis ielikts raksts, kāds ir komentējis un tad autors rakstu dzēš - pie notifikācijām uz šī komentāra nospiežot, saka: Kautkas nogāja greizi.

Pāris idejas:

Pie vārda ieviest 3 rezervētas ikoniņas, kas tiek ģenerētas no dažādām lietām (Ieslēdzams profila setingos pēc katra lietotāja vēlmēm) Pirmais ir vērtība stilizēts cipariņš, kas tiek rēķināts no vērtīgāko lietotāju saraksta Otrais ir Vērtīgākais sasniegums (sasnieguma ikoniņa) lapā. Trešais ir līmenis no profila (kur to varētu iespējams pārdēvēt sava veida pakāpes.)

Otrā lieta: Pie spēlēm papildus iespēja ([Ir kolekcijā], kur pie profila varētu redzēt šāda veida sarakstu kuras tad ir atzīmētas kā kolekcijā esošas.)

Trešā lieta: Pie spēlēm ļaut lietotājiem no strike.lv dot arī savu vērtējumu (, būtu kā viena no aktivitātēm sociālajā vietnē)

Ceturtā lieta: Rakstus ļaut atzīmēt - un no profila varētu ātri tikt uz to rakstu sarakstā, līdzīgi kā ir "komentāri", "grupas" utt.

Tas tā protams pats izvētē šādu lietu vajadzību. Bet man šīs liktos noderīgas. Iespējams vēlkādam :)

Tekeni līdzīgi kā logi, kautkā vismaz man katra nepāra versija ir tā mīļākā :)

Brīdī kad Milestone čaļi nomainīja spēles dzini - daudz ilgāks adaptācijas laiks man vajadzīgs lai pie katras spēles pierastu. Bet tas nemazina vēlmi tās spēlēt un izbaudīt :) Ceru, ka šī neliks vilties.

Pēdējā laikā šajā žanrā ir tāds deficīts - jāņem tas ko dod praktiski :)

Man līdzīgi bija ar MotoGP vienu no pašām pirmajām spēlēm. Es pat iereibis spēju visus izkost. Neviens nesaprata kā es to varu - vienreiz sačakarējot vadības setingus un tā vienreiz mani uzvarēja biedri :D DIRT 3 arī ļoti patika - esmu visus Dirtus krustu šķēru izvizinājies :)