DrejzLVDrejzLV2023. g. 26. dec. 17:06labots 3. janv. 20:16

Mini-ieskats Avatar: Frontiers of Pandora

EGST_StoreLandscape_2560x1440_2560x1440-4207efea668639964f50064af970da15.jpeg

Pēc atgriešanās no atvaļinājuma, un nedēļu pēc spēles relīzes sāku spēlēt #avatar-frontiers-of-pandora, šodien tam beidzot pieliku punktu. Pēc nospēlētām 47h20min spēle pabeigta uz 100% sasniedzot 31 Achievements / Trophies.

Pirms sāku spēlēt, es jau savā ziņā spēli norakstīju - iztēlojos to kā Far Cry, ar pārspīlēti milzīgu karti, ar ļoti daudz avanpostiem, vienveidīgiem pretiniekiem un citām klišejiskām lietām, ko Ubisoft patīk izmantot. Mans pareģojums piepildījās uz kādiem 90%.

Spēles stāsts šķita pavisam vienkāršs, Tevi kā mazu Na'vi bērnu nolaupa cilvēki, kas ieradušies īstenot savu derīgo izrakteņu meklēšanas/urbšanas misiju, Tu aizmūc un iepazīsti citas Pandoras ciltis un kopā Jūs saceļaties pret ļaunajiem atnācējam cilvēkiem, jeb - Sky People.

Spēle neskaitot sāvvaļas dzīvniekus, ir tikai 2 veidu pretinieki - parasti cilvēki ar automātiem, un cilvēki exo tērpos (jā, tieši tā pat kā filmā). Ir protams RPG elemenets, ar skill tree, un drēbēm, kas dod savus +, lai gūtu pārākumu cīņās.

Pats spēles stāsts aizņem aptuveni 20 stundas, un tikpat daudz, ja ne vairāk aizņem savākt tos sasodītos Achievements / Trophies, jo spēle ir praktiski jaizdara viss - jāzinīcina visi avanposti, jāsavāc visi collectibles (un to ir ļoti daudz), un papildus tam, vēl jāizpilda noteiktas missijas, kas nav saistītas ar pamatstāstu.

Vizuāli spēle ir pārpildīta un krāšņa ar skaistām lokācijām, tāpat ir iespējams pilnīgs air traversal ar savu lidojošo palīgu Ikranu, spēle ir arī labs combat, ar lielu izvēli starp ieročiem kā cilvēku, tā Na'vi rases, bet diemžēl stāsts neaizrāva, spēles karte šķita pārlieku milzīga + neesmu liels abu filmu fans un Avatar nav man sirdī tuvs, tāpēc iespējams tieši mani šī spēle nepaķēra.

Ļoti ceru, ka Ubisoft nesačakarēs #star-wars-outlaws.

Kopā vērtēju uz 5/10 🍪

Šo ir velme paspēlēt, bet nju man Wishlists pārpildits un parasti, kad akcijas tapat neko nenopērku!

Treileris pus gadu vecs, bet pēc jaunākās daļas noskatīšanās interesē kas tad šiem te cepās #avatar-frontiers-of-pandora

Avatar: Frontiers of Pandora – First Look Trailer

Ļoti skaists treileris, man pat sākumā likās, ka tie ir kadri no filmas 😅 Ceru, ka tomēr būs kāda jauna Avatar spēle!

@yeaeaeager Piekrītu! Izskatās fantastiski!