Mini-ieskats Modern Warfare II

MWII-000-ARTREVEAL-TOUT.jpg

Šoreiz par #call-of-duty-modern-warfare-ii , kam early campaign iznāca 21.10.2022., bet full release 28.10.2022.

Par cik, tiku pie edition kam ir Early Campaign, kā jau daudzos Call Of Duty iepriekš, tā arī šim, spēle bija jāiziet uz Veteran/Realism grūtības pakāpi, lai savāktu visus Trophy/Achievements. Dažās stāsta epizodēs, bija iestrādāti spēciāli uzdevumi, piemēram: iziet epizodi ne-triggerojot nevienu trauksmi, vai noteiktā laikā izpildīt uzdevumu.

#call-of-duty-modern-warfare-ii ir lielisks pēctetis 2019. gada #call-of-duty-modern-warfare , spēlē ir arī Co-op uzdevumi, kur ar biedru ir 3 dažādas kartes ar dažādiem uzdevumiem un iespēju iegūt beigās 1/2/3 zvaigžņu reitingu, kas atspoguļusies nedēļas izdarāmo uzdevumu skaitā ar balvām iekš spēle. Katru nedēļu uzdevumi atjaunojas un plānojās papildinājumi gan Co-op uzdevumos, gan kas jauns - Reidi.

Spēlē kopā ir 24 Trophy/Achievements, kur 18 no tiem ir iegūstami spēlējot Singleplayer story, un 6 Co-op, kurus arī veiksmīgi un raiti sasniedzu. Lielais spēles uzvars protams ir uz Multiplayer, tiem kam patīk Call Of Duty franšīze, tad #call-of-duty-modern-warfare-ii ir noteikti must-have. Man pašam šī bija viena no gaidāmajām spēlēm šogad, un līdz ar #call-of-duty-warzone-2-dot-0 iznākšanu 16.11.2022. spēlē parādīsies arī battlepass, kas sinhronizēsies starp visām Call Of Duty spēlēm.

Stay Frosty 🤡