Mini-ieskats Modern Warfare II

MWII-000-ARTREVEAL-TOUT.jpg

Šoreiz par #call-of-duty-modern-warfare-ii , kam early campaign iznāca 21.10.2022., bet full release 28.10.2022.

Par cik, tiku pie edition kam ir Early Campaign, kā jau daudzos Call Of Duty iepriekš, tā arī šim, spēle bija jāiziet uz Veteran/Realism grūtības pakāpi, lai savāktu visus Trophy/Achievements. Dažās stāsta epizodēs, bija iestrādāti spēciāli uzdevumi, piemēram: iziet epizodi ne-triggerojot nevienu trauksmi, vai noteiktā laikā izpildīt uzdevumu.

#call-of-duty-modern-warfare-ii ir lielisks pēctetis 2019. gada #call-of-duty-modern-warfare , spēlē ir arī Co-op uzdevumi, kur ar biedru ir 3 dažādas kartes ar dažādiem uzdevumiem un iespēju iegūt beigās 1/2/3 zvaigžņu reitingu, kas atspoguļusies nedēļas izdarāmo uzdevumu skaitā ar balvām iekš spēle. Katru nedēļu uzdevumi atjaunojas un plānojās papildinājumi gan Co-op uzdevumos, gan kas jauns - Reidi.

Spēlē kopā ir 24 Trophy/Achievements, kur 18 no tiem ir iegūstami spēlējot Singleplayer story, un 6 Co-op, kurus arī veiksmīgi un raiti sasniedzu. Lielais spēles uzvars protams ir uz Multiplayer, tiem kam patīk Call Of Duty franšīze, tad #call-of-duty-modern-warfare-ii ir noteikti must-have. Man pašam šī bija viena no gaidāmajām spēlēm šogad, un līdz ar #call-of-duty-warzone-2-dot-0 iznākšanu 16.11.2022. spēlē parādīsies arī battlepass, kas sinhronizēsies starp visām Call Of Duty spēlēm.

Stay Frosty 🤡

DrejzLVDrejzLV26. okt. 10:59labots 26. okt. 17:59

Mini-ieskats Gotham Knights

gotham-knights-1652189222476.jpeg

Neskatoties uz skarbo spēles kritiku, par #gotham-knights spēlēšanu biju jau izlēmis labu laiku atpakaļ, tad nu pēc nospēlētās 31h varu pateikt, ka esmu spēli pabeidzis, spēle izieta ar +New Game, lai savāktu pēdējo 48 Trofeju/Achievement.

Neraugoties uz spēles tehnisko stāvokli, teikšu godīgi spēle likās OK, stāsts un blakus-stāsta uzdevumi bija interesanti, bet īsi. Pārējās open-world aktivitātes atgādināja #marvels-avengers , kas man nevisai iet pie sirds.

Spēles laikā nesaskāros ar daudz bugiem, spēles crash, vai ko tamlīdzīgu, kas bija patīkami. Manās acīs spēle noteikti nav vērta patreizējā cipara, bet ieteiktu pagaidīt kādu atlaidi un izspēlēt, ja patīk DC un Batman personāži.

No lietām kas nepatika - nevajadzīgs un manuprāt bezjēdzīgs co-op, spēlēju pārsvarā Singleplayer režīmā, bet iemēģināju arī Multiplayer un uzreiz varēja just delay cīņās apvienojumā ar "skaisto" 20-30fps. Spēli noteikti varēja uztaisīt daudz baudāmāku atstājot tikai Singleplayer, jo reizēm spēlējot stāstu, spēle atgādināja tādu patīkamu mixu starp #marvels-spider-man , #marvels-guardians-of-the-galaxy . Tīri dēļ Story spēli vērtētu kā 8/10, apvienojumā ar pārējo atvērtajā pasaulē 5/10, tad nu sazin kādu atzīmi beigās ielikt 🦇

Tagad atliek sagaidīt #call-of-duty-modern-warfare-ii Full relīzi šonedēļ, jo Singleplayer jau iziets un visas Trofejas/Achievmenti savākti 🤡

Tev tās trofejas ļoti raiti savācas 😄

MarcisbeeMarcisbeestr9. jūn. 07:25labots 1. jūl. 11:47

Beidzot arī #call-of-duty-modern-warfare-ii gameplay reveal

Call of Duty: Modern Warfare II - World Gameplay Reveal Trailer

Skatīt vēl 1 komentāru

@linards Tas gan, vienmēr esmu skeptisks uz kaut nedaudz cinematic treileriem. Bet nu šis ir vismaz kaut kāds ieskats 😄

@marcis P.S. Cena par standarta spēli būs 70$, ieskaitot PC. Diez vai citi izdevēji arī sekos piemēram un cels cenu PC versijām savām AAA spēlēm.

@linards Baigi sālīti 😄 Es piekopju metodi, pagaidīt kādu laiciņu un tad nopērku pa lēto 😆

@edgars Ha, nu var arī tā gadīties 😆

EdgarsdesignEdgarsdesign2. jūn. 19:37labots 4. jūl. 23:44

Galīgais ierocis ir komanda

Official “Ultimate Team” Teaser - Call of Duty: Modern Warfare II

#call-of-duty-modern-warfare-ii

Pa ļoti ilgiem laikiem tiešām gaidu COD ar neviltotu interesi.