Mini-ieskats The Crew Motorfest

F5uuA0GbIAA1zHo.jpeg

Precīzi nospēlētas 24 stundas #the-crew-motorfest pabeigts sasniedzot 50/50 Achievements/Trophies. Kapēc precīzi? jo pēdējais Achievement, kas pietrūka, lai 100% pabeigtu spēli bija saistīts ar to, ka 24h bija jāpavada spēlē 🤦

Ar iepriekšējām The Crew daļām nēesmu baigi aizrāvies, bet par šo gan pateikšu pozitīvas lietas, jo Ubisoft tiešām sanācis labs arkādes gonku #forza-horizon-5 un #need-for-speed-unbound analogs.

Spēlē pieejamas vairāk kā 600 dažādas braucamās tehnikas, šoreiz lokācija ir Hawaii, pieejamie transporti - auto, moto, lidmašīnas un laivas!

Par cik spēle ir live-service, tad katru mēnesi mainās tematika, tikko piemēram bija American Hustle, kur uzsvars ir uz ASV ražotiem muscle cars, un šomēness ir Japan Racing, kur uzsvars ir uz Japānas motocikliem un drifta auto.

Spēlē jūtams Ubisoft piesitiens, un šķiet savu formulu ar - Far Cry, The Crew, vai Riders Republic viņi ir atstrādājuši, un Hey! "If it ain't broken, don't fix it!"

Spēles laikā nesaskāros ar bugiem, vai gļukiem, un šis tiešām manās acīs ir lielisks laika kavēklis pabraukāties un atslēgt smadzenes. Spēlē ir virkne ar AI gonkām playlist režīmā, PvP sacīkstes kā Grand Race un Demolition Derby (šis mode ir fun komandās battle-royal stilā) un tāpat daudz citi dažādi challenge.

Kopā vērtēju uz 8/10 🍪

Interesants sasniegums par 24 nospēlētām stundām 😄

Vēl kāds ir saņēmis ielūgumu uz jaunā #the-crew-motorfest insider programmu ? Es savējo saņemu 3 dienas atpakaļ, tiesa gan NDA skaitās parakstīts viņu saņemot līdz ar to laikam screens nevarēšu share.

Es vēl gaidu, izskatās, ka nespīd man 😄

@marcis Vienīgais kas nepatika, ka pāri visam ekrānam ir watermark ar build versiju un pieņemu manu id code, lai izseko no kurienes leak, izlikts :D

@djkikisa yeah, tā tāda ierasta prakse jau 😄