Mini-ieskats The Crew Motorfest

F5uuA0GbIAA1zHo.jpeg

Precīzi nospēlētas 24 stundas #the-crew-motorfest pabeigts sasniedzot 50/50 Achievements/Trophies. Kapēc precīzi? jo pēdējais Achievement, kas pietrūka, lai 100% pabeigtu spēli bija saistīts ar to, ka 24h bija jāpavada spēlē 🤦

Ar iepriekšējām The Crew daļām nēesmu baigi aizrāvies, bet par šo gan pateikšu pozitīvas lietas, jo Ubisoft tiešām sanācis labs arkādes gonku #forza-horizon-5 un #need-for-speed-unbound analogs.

Spēlē pieejamas vairāk kā 600 dažādas braucamās tehnikas, šoreiz lokācija ir Hawaii, pieejamie transporti - auto, moto, lidmašīnas un laivas!

Par cik spēle ir live-service, tad katru mēnesi mainās tematika, tikko piemēram bija American Hustle, kur uzsvars ir uz ASV ražotiem muscle cars, un šomēness ir Japan Racing, kur uzsvars ir uz Japānas motocikliem un drifta auto.

Spēlē jūtams Ubisoft piesitiens, un šķiet savu formulu ar - Far Cry, The Crew, vai Riders Republic viņi ir atstrādājuši, un Hey! "If it ain't broken, don't fix it!"

Spēles laikā nesaskāros ar bugiem, vai gļukiem, un šis tiešām manās acīs ir lielisks laika kavēklis pabraukāties un atslēgt smadzenes. Spēlē ir virkne ar AI gonkām playlist režīmā, PvP sacīkstes kā Grand Race un Demolition Derby (šis mode ir fun komandās battle-royal stilā) un tāpat daudz citi dažādi challenge.

Kopā vērtēju uz 8/10 🍪

Interesants sasniegums par 24 nospēlētām stundām 😄

Need for Speed Unbound - VOL 2 Content Update Trailer #need-for-speed-unbound

Es beidzot ieķēru fizisko kopiju pa saprātīgu cenu. :)

DrejzLVDrejzLV2022. g. 9. dec. 19:18labots 2022. g. 10. dec. 16:45

Mini-ieskats Need For Speed Unbound

MjZxd2MsDBri8Mo4_X1DVncSguKcoy-nbZZLi1siAm4.jpg

Pēc 42h un 13min beidzot pieliku punktu #need-for-speed-unbound uz 100%, neskaitot nogurdinošo collectibles apjomu (veseli 260) un blakus aktivitātes (vēl 160) kopumā spēle bija ok. Spēlei tāpat bija arī vairāki online trophy/achievements, kurus veiksmīgi sanāca uzboostot kopā ar @eking, Paldies! 🙇

No spēles stāsta, neko dižu nevar gaidīt (tā tomēr ir braukšanas arkāde), Tev spēlē tiek dotas četras nedēļas savākt noteiktu naudas daudzumu un iegūt noteiktas mašīnas klases savā īpašumā, lai piedalītos ik nedēļas sacensībās un tad fināla gonka. Spēlei ir nakts un dienas režīms, kur sākoties jaunai dienai - resetojās wanted līmenis no policijas. Vēlāk spēlē arī parādās pats A$AP Rocky, kuru bija privilēģija redzēt Positivus Lucavsalā 😆

Personīgi lielas izmaiņas nemanīju no iepriekšējām Need For Speed sērijas spēlēm un man likās tīrs laika kavēklis pavizināties pa open-world un šur tur pabraukt sacensībās.

Kopā dodu 5/10 🍪 bez paskaidrojumiem.

Nākamais manā sarakstā: #evil-west

Paskatijos spēles gameplay, nesu diži stāvā sajusmā par spēli, bet ja buss iespēja izmēģināt vienozīmīģi pamēģināšu. nēsu baigi apmierināts ar tiem ANIME EFFECT, bet ja tā ir NFS serijas spēle tad ir jābut kaut kam ļoti labam :)

Šo sieva gribēja, bet nepirkšu jo būs kā ar #slime-rancher-2 , 16 min Steamā kopā nospēlēts. 😆

DJkikisaDJkikisa2022. g. 10. dec. 15:01labots 2022. g. 10. dec. 15:03

@ar4sss Paņem gamepass trial un viņa varēs free 10h nogeimot caur EA play PC jāuzliek UK reģions gan lai lietotu.

@ar4sss Jau iemēģināju uz XBOX SX gamepass trialu. Pie tiem anime efektiem drusku jāpierod, bet kopumā netraucē. Grafiski spēle kopumā izskatās ļoti labi. Mani besī steerings, kas ir ar aizturi, priekš arcade racing tas ir stulbi. Nedaudz to var uzlabot settingos, bet manuprāt tas nav bijis veiksmīgs risinājums, jo tagad es visas arcade racing salīdzinu ar Forza Horizon un ja grafiski nav kur piesieties pirmajā brīdī, tad steering manuprāt ir bad... bet var jau būt, ka citiem tas delay patīk... un varbūt ka citos auto ir savādāk, jo es tomēr neesmu ilgi spēlējis, tik ap 1h un tikai ar to Nissan Silvia

DrejzLVDrejzLV2022. g. 6. dec. 09:29labots 2022. g. 8. dec. 14:44

Mini-ieskats Callisto Protocol

the_callisto_protocol-HD-scaled.jpg

Nēesmu liels horror-žanra piekritējs, bet kad pirmo reizi redzēju treileri un gameplay footage spēlei #the-callisto-protocol sapratu, ka noteikti gribēšu izspēlēt.

Kopā spēlē pavadīju 12h20min un savācu visus, izņemot vienu trophy/achievements, kas paredz, ka spēle izieta uz grūtākās pakāpes, ko pašlaik eju vēlreiz, lai sasniegtu. Šo noteikti varēju izdarīt uzreiz, ja būtu sācis spēli jau no paša sākuma uz grūtākās pakāpes, bet izlēmu izbaudīt spēli bez steigas savā pirmajā playthrough.

Teikšu, ka pirmās 2 stundas spēlē ļoti aizrāva un viss likās nu "nereali kruts", bet pēc laika spēles mehānika un gameplay - istaba > pacīnies > istaba > pacīnies sāka nedaudz nogurdināt, jo prasījās kāds pavērsiens un vairāk exploration.

Kopā dodu 6/10 🍪 tīri dēļ grafikas

Nākamais manā sarakstā: Turpināt #need-for-speed-unbound Iesākt #evil-west Sagaidīt #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1 Sagaidīt #high-on-life

#need-for-speed-unbound Cik dzirdēju ir still baigi broken. Iesaku nogaidīt vēl updates , lai nesabojātu visas izjūtas.

@djkikisa P.S. es uz Xbox Series X baigi neievēroju gļukus, vai performance issue, spēles Story pabeigts, tagad vācu Online trofejas un Collectibles+Activities un būs cauri, iemetīšu mini ieskatu, kad pabeigšu uz 100%

Vakar beidzot pabeidzu spēli arī uz grutākās pakāpes, varu gandarīts mest mieru. 😆

#need-for-speed-unbound Mašīnu saraksts: Need For Speed Unbound 2022 - All Cars Showcase (NFS 2022) Full Car List 143 Cars + Stats (4K UHD)

Es vakar savas 5h+ nospēlēju, tāds meh.. gabals, stāsts ar nekāds vismaz pagaidām, tipiskais "started from the bottom now we here" sižets.

DrejzLVDrejzLV2022. g. 29. nov. 12:26labots 2022. g. 29. nov. 17:28

Mini-ieskats Cyberpunk 2077 1.61 Patch

cyberpunk.jpg

Gandrīz pēc 2 gadiem kopš #cyberpunk-2077 relīzes un spēles iznākšanas tādā stadijā kāda viņa bija, izlēmu atgriezties, nu jau ar 1.61 patch un iziet spēli vēlreiz.

Lai izietu spēli uz 100% ar visiem Achievements/Trophy, man tas prasīja 52 stundas un 32 minutes. Ņemot vērā kādā stadijā spēle bija relīzes dienā, tad tagad tā ir "diena pret nakti", bet šādi tādi vizuāli bugi joprojām ir, bet nekas tāds par ko vajadzētu skaļi bļaut, vai sūdzēties.

Spēle joprojām manuprāt ir šedevrs, kuru visiem noteikti vajadzētu izspēlēt un prieks, ka CDPR 2 gadus vēlāk joprojām turpina viņu pulēt līdz stadijai kādu visi gribēja redzēt Day 1.

Kopā dodu 9/10 🍪

Nākamais manā sarakstā:

#need-for-speed-unbound

#the-callisto-protocol

#evil-west

#the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition

Secība vēl jaizdomā 😃

Man jāpiebeidz #shadow-of-the-tomb-raider uz Steam Deck. Nākamais rindā ir #cyberpunk-2077 - arī uz Steam Deck 😃

Jāpagaida atlaides un būs jāieķer laikam #cyberpunk-2077 Ja lielākie bug novērsti, tad var paspēlēt. No piedāvātajām izvēlēm ieteiktu nākamo #the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition ar next-gen update. Vismaz decembrī būs ar ko nodarboties 😃

DJkikisaDJkikisa2022. g. 29. nov. 17:28labots 2022. g. 29. nov. 17:28

#the-witcher-3-wild-hunt Jau ar kļuva pa leģendu pēc vairākiem mēnešiem labošanas. Sākumā bija buggy mess.

#need-for-speed-unbound Need for Speed Unbound - Risk & Reward Gameplay Trailer

#need-for-speed-unbound FIRST LOOK AT NEED FOR SPEED UNBOUND GAMEPLAY

it kā ļoti krāsaini un dinamiski, bet drusku arī jocīgi.. vajag vairāk gameplay videos...

Uiiiii, man likās ka tie efekti būs tikai menu un filmiņās, ceru ka šo var pilnībā noņemt braukšanas laikā, not a fan 😕

@drejzlv pēč video var redzēt ka viņi kā neons liekas virsū :D

es ļoti ceru, ka nebūs kāds mobilo tipa geims.

Linards B.Linards B.str2022. g. 11. okt. 22:49labots 2022. g. 11. okt. 22:49

Ja efekti aizņem pusi ekrāna, es to neredzu kā "fīču", bet defektu 😃

Man arī vairāk liekas, ka tas tāds viltīgs veids, kā paslēpt lietas ko neuztaisīja/neuztaisīs :D

Pēdējais nfs, kuru aktīvi spēlēju bija #need-for-speed-payback uz PS4. Patika! Man lielum lielais hype par šo franšīzi ir iztecējis, bet ja būs kāda interesanta mehānika vai vadība, tad gan jau iečekošu.

@marcis Es ātrāk jau atmetu ar roku. Mans pēdējais NFS, kuru arī izgāju bija #need-for-speed-carbon

@linards o. Kādam izdevies veselu daļu ilgāk pieciest NFS. Carbon tika pabakstīts, bet ātri nepatika.

Es šo noteikti spēlēšu, pēdējā NFS izmociju platīnu, būs uz Xbox arī jaiziet uz 100%