2020. gada janvāra skaļākās spēles

Sen nav redzēts tik jauno spēļu ziņā trūcīgs mēnesis. Vismaz Dragon Ball Z faniem ir, par ko priecāties.

5.Janvāris 2020 21:32
Strike.lv

Jauna desmitgade ir ieradusies... ar vairāk vai mazāk tukšām rokām. Ja jums likās, ka decembris ir kluss, janvāris parāda vārda patieso izpausmi attiecībā uz jaunām spēlēm, ko šoreiz esam saskaitījuši veselas trīs. Sarakstā nav iekļauts regbija simulators Rugby 20, visādi pavisam mazo izstrādātāju darbi un Kingdom Hearts III papildu saturs. Savukārt Final Fantasy Crystal Chronicles remāsters laikam tomēr šomēnes nav gaidāms. Šķiet, nav labāka laika kā tagad, lai izmēģinātu pagājušā gada atmiņā paliekošākās spēles.

3. janvāris

Dr Kawashima's Brain Training for Switch (Switch)

Nintendo svaigāko smadzeņu trenēšanas spēli jau aplūkojām atsevišķā ziņu rakstā. Vai zinājāt, ka Switch ir iebūvēta atgādinājumu sistēma un ka riņķis ap podziņu HOME spēj iedegties? Brain Training ir pirmā konsolei paredzētā programmatūra, kas izmanto šo iespēju.

17. janvāris

Dragon Ball Z: Kakarot (PlayStation 4, Windows, Xbox One)

Janvāra ievērojamākā jaunā spēle. Iespēja Bandai Namco un Dragon Ball Z atkal spīdēt. Līdz šim milzīgākā populārās multiplikāciju filmas spēle. Žanrs ir action RPG, un cīņu sistēma – līdzīga Xenoverse daļās redzētajai. Kakarot nesatur atvērtu pasauli, tās vietā piedāvājot vairākas lielas zonas. Ir iespējams iejusties dažādu Dragon Ball Z varoņu ādā, kā arī izmantot viņu palīdzību kaujoties.

Seriāla fanus iepriecinās arī viens pavisam jauns tēls un iespēja izpētīt visas galvenās sižeta līnijas, sākot ar Saiyan sāgu. Turklāt varēs iepazīt agrāk neredzētus stāstus ar iepriekš nepiedzīvotiem konfliktiem starp visādiem varoņiem. Īsi sakot, izskatās pēc obligāta pirkuma katram Dragon Ball Z fanam un, iespējams, tiem, kuri vēlas dekādi sākt ar satura ziņā piebāztu RPG. Varbūt arī apskatīsim Kakarot, bet neko nesolām.

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (Switch)

Vai šī būs pēdējā neveiksmīgās konsoles Wii U spēle, kas tiks atkārtoti izdota jaunākajai Nintendo sistēmai? To mēs vēl nezinām, taču ir skaidrs, ka autoram Fen šis ir viens no gaidītākajiem 2020. gada jaunumiem. Switch versijai ir pievienots režīms EX Story ar jaunu labirintu, stāsta nodaļām, agrāk neredzētiem tērpiem un iepriekš nedzirdētu mūziku. Ātrākai pieredzes punktu krāšanai varēs izmantot atbalsta varoņus, kas reiz bija DLC saturs.

28. janvāris

Warcraft III: Reforged (macOS, Windows)

2002. gada reāllaika stratēģijas hita Warcraft III: Reign of Chaos (kopā ar papildinājumu The Frozen Throne) grafiski un mehāniski uzlabotā versija. Ir veiktas korekcijas daudzspēlētāju režīmā, kas attiecas arī uz oriģinālu, tāpēc abu variantu lietotāji varēs cīnīties kopā. Kampaņa saņems papildu grūtības pakāpi, kas paredzēta sērijas jaunpienācējiem. genotsiid nav žanra RTS piekritējs, taču reiz autors Warcraft III spēlēja ļoti aizrautīgi. Trešā sērijas daļa iepazīstināja ar varoņu vienībām, vēlāk paverot ceļu tagad tik iecienītajām MOBA.

31. janvāris

Journey to the Savage Planet (PS4, Windows, XO)

Krāsaina piedzīvojumu spēle, kur nonākam uz citas planētas, kas ir jāizpēta, lai pateiktu, vai tā būtu piemērota cilvēkiem dzīvošanai. Lai gan sākam ar ļoti ierobežotu inventāru, runa nav par kārtējo stresaino izdzīvošanas simulatoru. Neatkarīgo izstrādātāju studija, ko sastāda agrāki EA un Ubisoft darbinieki, ir izveidojusi humora pilnu piedzīvojumu, ko var baudīt gan viens, gan tiešsaistē kopā ar kādu citu divkājaino radījumu. Izskatās jautri.

255 skatījumi 1 komenti kudos

1 Komentārs

19.Janvāris 2020 21:29
genotsiid redaktors

DIemžēl mani nekas no šī neinteresē.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!