LIVEgamesdonequick

Audio

maxresdefault.jpg

Sveiciens visiem! Mazliet gribēju padalīties savos iespaidos par to kā un kapēc atgriežos pie vecākām un neizspēlētām spēlēm, kuras vai nu neizdevās uzspēlēt pietiekami labā kvalitātē datora jaudas dēļ, vai vienkārši noliktas uz pēc tam un aizmirstas. Un viena no tādām spēlēm man bija DragonAge Inquisition. Pilnīgi noteikti 2014. gadā kad tā iznāca zināju, ka spēle ir laba un vērts tajā iedziļināties, taču jau vairs nezinu kāpēc tas neizdevās. Tagad kad esmu ticis pie RTX 4070 videokartes, kad esmu iepazinies ar modu iespējām, kā Pascal Gilcher Reshade RTGI, Nexus komūnas modiem u.c., vecās spēles atmirdz jaunā kvalitātē un 4K izšķirtspējā un stabiliem 60 FPS. Modošana ir kļuvusi vienkāršāka kā jelkad iepriekš. Pakāpeniski mēģinu dažādas vecākas spēlēs un konstatēju, ka daudz ko esmu palaidis garām. Tagad, kad šīs spēles iespējams izbaudīt pat labākā kvalitātē nekā tās izdošanas brīdī, ir vērts atgriezties un pamēģināt izspēlēt vēlreiz. Ieskatam zemāk DA Inquisition 4K ar RTGI

Dragon Age Inquisition | Ray Tracing Reshade Mod RTGI | Modded Next Gen Graphics Comparison Showcase

Jāpiemin, ka arī mūzika šai 10 gadus vecajai spēlei ir izcila, Trevora Morisa radīta, kur Vikingu TV sāgas fani noteikti atpazīs pazīstamus toņus.

Zīmīgi, ka jau šovasar sagaidāma arī nākamā spēle Dragon Age universā: Dragon Age Dreadwolf. Turam īkšķus lai netiek pārcelta.

Thedas Calls - Dragon Age Day (2023) - Dragon Age: Dreadwolf

Ņemot vērā patreizējās pozitīvās emocijas, jau ir doma atgriezties arī pie vecājām DA spēlēm DA Origins un DA 2, kuras gan savulaik tika izspēlētas kārtīgi, bet gribas atkal izmēģināt cik tās iespējams uzlabot ar modernākajiem modiem.

Apgriezienus uzņem arī Nvidia RTX Remix programma, kas ļauj vieglāk modificēt vecās spēles pievienojot Ray Tracing un citus modernus risinājumus, tā ka drīzumā sagaidāms, ka moderu grupas sāks mest ārā dažādus interesantus veco spēļu modus. Būs interesanti cik patiešām labi strādās šī programma jo tomēr tā ir tikai BETA versijā joprojām. RTX Remix - Remaster the Classics with RTX

Rakstiet komentāros vai arī jums ir kāda plauktā noliktā vecā spēle, kuru jūs labprāt atkal pamēģinātu uzspēlēt un vai iespēja izmantot kvalitatīvus modus jūs vairāk motivētu to darīt?

MarcisbeeMarcisbeestr6. febr. 01:08labots 6. febr. 09:26

Pateicoties savai “jaunajai GPU” kādu laiciņu atpakaļ izspēlēju visas #metro-2033 franšīzes spēles uz max grafiskajiem iestatījumiem. Izbaudīju katru sekundi 😍

Uz vecās kartes bija uz low jāspēlē un #metro-exodus vispār nevērās vaļā 🙈

Ehh, es labprāt izspēlētu Batman sērijas spēles, pēc Suicide Squad feila, bet diemžēl esmu limitēts ar Xbox Series X, un šaj spēlei nav bijuši nekādi uzlabojumi, tadā ziņā apskaužu PC večus

Uz vecā GPU sāku just ka mans večuks vairs nevelk tik labi uz #dying-light-2-stay-human-ultimate-edition un #battlefield-2042-ultimate-edition. Pirmajā es vairs nevarēju normāli uz high spēlēt jo nestabils 27-40 fps nebija gluži patīkami un otrajā ar visādām manipulācijām es normāli vispār nevarēju spēlēt.

Tad iegādājos jaunu GPU un gandrīz visu parejo un tagad viss iet uz max un nav jaraizējās un jāčakarējas ar settingiem.Mana AMD priecēs acis vēl ilgi :)

DragonAge Inquisition man patika cik atceros :)

Eh, tās mokas un sāpes, kad saprati, ka Tevis tikko iegādātu spēli esošie dzelži nevelk un karas nost 😢 Es noteikti vēlētos izspēlēt CoD single player stāstus, mana pieredze apstājās ar BO. Noteikti atgrieztos pie #total-war-shogun-2-collection joprojām atminos, ka man bija mute vaļā, redzot pirmo spēles tīzeri

Ar4ssSAr4ssS2022. g. 12. sept. 15:42labots 2022. g. 13. sept. 09:55

Forši paspēlēt spēlītes, piemēram, #heroes-and-generals-wwii vai #new-world un paklausīties klasiku! 😅

DJkikisaDJkikisa2022. g. 12. sept. 18:47labots 2022. g. 12. sept. 18:47

Kāpēc no kkāda zagta avota nevis izpildītāju kanāla? Europe - The Final Countdown (Official Video)

@djkikisa Gribēju patestēt kā strādā linki no pamācības, kuru lasiju. 😸

@djkikisa papa kikisa dusmojās atkal.

I'm back Savu "lieko štuku" ieguldīju- redzes lāzerkorekcijas operācijā

Interesētu pieredzes raksts par lāzerkorekciju?Iesniegtas 7 balsis

hugurrishugurris2022. g. 8. jūl. 16:34labots 2022. g. 8. jūl. 16:35

Arī apsveru ko tādu realizēt, labprāt palasītu pieredzes rakstu.

P.S Cik liels +/- tev bija?

@marcis Paldies! @hugurris trešdien pēc vizītes iedošu skaitļus +/- (pirms/tagad), pašlaik redze vēl svārstās un acis dzīst.

Arī biju apsvēris, bet bail no fakta, ka Tev tiek nodedzināti acs audi būtībā.

MarcisbeeMarcisbeestrgrupāSpēļu SoundtrackSpēļu Soundtrack2022. g. 28. jūn. 10:19labots 2022. g. 1. jūl. 11:34

Klasiskā #grand-theft-auto-vice-city melodija. To izdzirdot, redzu kā pastaigājas mūsu slavenais, tirkīza palmu kreklā tērptais, Tony.

MarcisbeeMarcisbeestrgrupāSpēļu SoundtrackSpēļu Soundtrack2022. g. 1. jūn. 14:23labots 2022. g. 1. jūl. 13:13
Skatīt vēl 3 komentārus

@linards Izklausās, ka jāieliek watch listē 😄

@marcis Yes iesaku! Noskatoties pirmo sezonu biju bez bungām, bet pēc tam skatoties otro sezonu viss salikās pa plauktiem. 😄

@edgars Izklausās labi 😄 Īsumā par ko seriāls ir?

EdgarsdesignEdgarsdesign2022. g. 2. jūn. 19:20labots 2022. g. 2. jūn. 20:26

@marcis Īsumā- Saukšu to par izklaides parku/slēgtu pasauli, kuras iedzīvotāji ir roboti kas izskatās (1:1) kā īsti cilvēki. Westworld parkā iekļūt var tikai samaksājot labu naudas summiņu, parasti tie ir miljonāri/ miljardieri, un tur viņi var darīt visu kas ienāk prātā, netiekot nosodīti. Laika gaitā daži roboti sāk apzināties/saprast ka tiek izmantoti un sāk sacelties pret cilvēkiem no sākuma parka ietvaros, pēc tam jau ārpus parka. Crazy seriāls nevaru sagaidīt nākošo sezonu.

@edgars Ok, izklausās tiešām crazy 😄 Paldies par info!

EdgarsdesignEdgarsdesigngrupāSpēļu SoundtrackSpēļu Soundtrack2022. g. 25. maijs 22:03labots 2022. g. 1. jūl. 23:37

#forza-horizon-4 ievaddziesma 💜

Forza Horizon 4 - Main Menu Theme Song

EdgarsdesignEdgarsdesign2022. g. 1. jūn. 18:06labots 2022. g. 1. jūn. 18:10

Vēl viens gabals, ko uzgāju spēlējot FH4

EdgarsdesignEdgarsdesign2022. g. 19. jūn. 21:54labots 2022. g. 1. jūl. 23:38

#forza-horizon-5 ievaddziesma 💜

Forza Horizon 5 - Main Menu Theme (Extended)

Izskatās sasodīti labi NBA 2K21, Porīts ar kadrā ticis :) Ja iepatikās dziesma