OneRepublic, Assassin's Creed, Mishaal Tamer - Mirage (for Assassin's Creed Mirage)

#assassins-creed-mirage

Interesants kombo, varbūt kāds var man palīdzēt saprast ar kādu nolūku taisa šāda veida video? lai reklamētu spēli? lai reklamēta mūziķa jauno dziesmu? abi? kur šādu reklāmu rādīs, jo viņa ir par garu priekš Ad?

@drejzlv Primāri reklāma spēlei, bet arī pašreklāma izpildītājam. Katrā ziņā būtu interesanti noskaidrot kāda vienošanās tur pamatā ir.

Assassin's Creed Mirage: The First Hands-On Preview #assassins-creed-mirage

Izskatās jau ļoti labi 👍

@drejzlv Back to the roots un combact sistēma arī izskatās krietni labāka, ja salīdzina ar priekštečiem. Vairs nevarēs viegli tikt galā ar pretinieku baru, bet būs jādomā taktika un jāizmanto dažādi tools - poison darts, traps, etc.

DJkikisaDJkikisa19. aug. 01:38labots 19. aug. 01:40

#assassins-creed-mirage Assassin's Creed Mirage: Recreating A Lost City nez cik ticams bet nu itkā karte leaked https://twitter.com/AccessTheAnimus/status/1692481885564227794

es to pašu iedomājos, kad redzēju šos jaunumus, varēja klusēt un veltīt to nedēļu sūdus labot

@drejzlv priekškam, ja var dabūt testerus kuri tev maksas pa to ka testē spēli

Es domāju, ka to jau dara un būs day0 pačs :)

@trancamaans Ubisoft games spēlējami min pēc 1 mēneša patches :D

Gan jau būs vēlāk arī STEAM, kad nokritīsies pārdošanas ratio.... un domāju ilgi nebūs jāgaida. UBIKI nav populāri pēdējā laikā....

@goodman2576 Visi tāpat pirks labāk uplay veikalā nekā EGS

@djkikisa Nu te ir iespēja nopirkt viena mēneša Uplay abonementu un kārtīgi nokapāt un tad pārtraukt abonementu, sanāks izspēlēties pa 15 Eur :))))

@goodman2576 Nu runā ka Uplay būs iekļauts iekš gamepass nākošomēnes, nez cik tie leaks ir patiesi.

Goodman2576Goodman257629. marts 15:16labots 29. marts 15:19

@djkikisa hmm dažas spēles jau ir pieejamas XGP: Ubisoft games on PC Game Pass | Ubisoft Helpwww.ubisoft.com Bet ja laidīs pilnīgi visas, arī day one, tad jau var teikt, ka Ubisoft pieder Microsoft ja jau visas spēles palaiž caur XGP. Bet kas to zin var jau būt ka tas DEALS tāds arī ir, jo UBIKIEM finansiāli laikam iet grūti šobrīd.... Xbox Game Pass gets better and better, and now Ubisoft looks set to partner with them.Ubisoft+ Reportedly Coming To Xbox Game Pass This Month | EarlyGameXbox Game Pass gets better and better, and now Ubisoft looks set to partner with them.earlygame.com

TrancaMaansTrancaMaans2022. g. 11. sept. 09:53labots 2022. g. 12. sept. 12:48

Vot, pēc rullīša spriežot būs mēģinājums atgriezt veco pirmo daļu atmosfēru. #assassins-creed-mirage Assassin's Creed Mirage - Cinematic World Premiere | PS5 & PS4 Games

Sākotnēji, šis bija plānots kā Valhalla BIG DLC, bet laikam saprata, ka kontents jau par daudz un visi ir pieguruši no vikingiem un var paķert peļņu kā no pilnas spēles.... Jā nebūs īpaši nekāda RPG un open world, tas priecē, ceru ka būs kā pirmās daļas. Diemžēl citu uzlabojumi gan laikam nebūs, ja jau uz tā paša dziņa kas Valhallai.

@goodman2576 Ubigiem jau patīk piķis tapēc laiž laukā spēli pēc spēles un visas praktiski ne ar ko neatšķiras :)

@ar4sss Jā pilnīgi pazaudējuši saikni ar gamers world... Kaut kā tās lietas būtu jāsadala... var jau cept tās microtransaction sēlēs, bet jāatstāj arī kaut kas skaistumam un dvēselei.. :)

Ubisoft tendence ir ražot, un pēctam nocenot, cik reizes bijis ka pēc mēneša spēli jau pa puscenu var nopirkt 😆