#senuas-saga-hellblade-ii Hellblade 2 | Xbox Series S/X - PC | Graphics Comparison | Analista De Bits

DrejzLVDrejzLV22. maijs 14:56labots 22. maijs 22:30

Mini-ieskats Senua's Saga: Hellblade II

hellblade-2.jpg

Pēc nospēlētām 6h4min, pabeidzu #senuas-saga-hellblade-ii uz 100% sasniedzot 11/11 Achievements / Trophies.

Kopumā izņemot spēles spēcīgos vizuāļus, nebija pilnīgi nekā cita, kas man patiktu, vai aizrāva. Vienmuļš gameplay - daudz skraidīšanas, šur tur puzzle, un šur tur combat. Combat spēlē šķita galīgi garām - ļoti vienveidīgs, neatceros, ka pirmajā daļā viņš bija tik slikts, jo bieži vien pogas neklausījā. Spēles stāsts arī likās garlaicīgs un nekas īpašs, ātri vien sāka kaitināt konstantās balsis Senua's galvā.

Pēc spēles garuma un izspēlētā, radās sajūta, ka spēlēju kaut kādu tech. demo, kur būtu lēnām jāstaigā cauri skaistām lokācijām un jāapbrīno apkārtne un jātaisa foto režīmā bildītes twitter postiem.

Labi, ka spēle ir pieejama Gamepass, bet diemžēl kārtējā vājā spēle no Microsoft/Xbox.

Kopā vērtēju uz 5/10 🍪

Kamēr šādam viduvējam spēlēm pirms iznāk jau apstiprina ka būs 3. daļa. Tikmēr normālām kompānijām MS aizver studijas un next dienā saka vajag vairāk tādas spēles kā no aizvērtās kompānijas :D Ar loģiku dažreiz liekas kāds tur nedraudzējas augšā.

Pirmā man ļoti ļoti patika - otrā daļa vairāk izskatās "na atjebis" uztaisīta.

Pirmā patika,kaut kas savdabīgs bija. Tad jau redzēs kā šī būs ,jo kaut kas jauns efekts vairs nebūs un ar grafiku pārsteigt nesanāks.

DrejzLVDrejzLV14. maijs 14:25labots 14. maijs 18:56

Mini-ieskats Fallout 4

EGS_Fallout4_BethesdaGameStudios_S1_2560x1440-fb0e82fa71a74e750c95b57b91fc558d.jpeg

Pavelkoties līdzi seriāla haipam un "next-gen" atjauninājumam, izdomāju izspēlēt #fallout-4, pēc nospēlētām 30h15min spēles base game iziets uz 100% sasniedzot 50/50 achievements / trophies.

Forši redzēt, ka pat pēc 9 gadiem spēle joprojām ir laba un palika tikai labāka uz konsolēm ar ilgi gaidīto (precizāk - negaidīto) update.

Precīzi neatceros, bet #fallout-4 biju spēlējis gan uz PlayStation, gan uz Xbox, kad tas tikko parādījās pārdošanā. Par cik man personīgi patīk Bethesda spēles, tad bija forši atgriezties Commonwealth un izspēlet visu Fallout 4 stāstu ar dažādiem endingiem.

Spēle joprojām ir manā topā, un uz atlaidēm paņemšu G.O.T.Y versiju, lai izietu arī DLC ko nēesmu spēlējis, plānā ir arī pieķerties #fallout-76, bet skatīšos kā saies kopā ar #senuas-saga-hellblade-ii un #diablo-iv jauno sezonu, pašlaik tāds kluss periods jaunumu ziņā.

Kopā vērtēju uz 8/10 🍪

Senua's Saga: Hellblade 2 Game Overview | Xbox Direct 2024

Būs pieejama vien digitālā versija, kā arī day one ar Xbox Game Pass. #senuas-saga-hellblade-ii

Goodman2576Goodman257619. janv. 17:09labots 20. janv. 11:21

Grafiski izskatās kosmiski, īsti gan nav pārliecības kāds tad būs gameplay? Bet nu solīts ir daudz interesanta un laba....

@goodman2576 gameplay solās būt tāds pats kā pirmajā daļā, šķiet liels uzsvars kā jau iepriekš - uz vizuālo, audio, daudz bradāšanas caur skaistām lokācijām, puzzle elementi un elemntārs combat

@goodman2576 grafika noteikti uzlabosies, pirmajā daļā viss izskatījās pieklājīgi.

Senua’s Saga: Hellblade II – Official Trailer | The Game Awards 2023 #senuas-saga-hellblade-ii

Es personīgi paspēlēju pirmo un likās mega murgs, tāpēc arī 0 intrese pa 2 daļu.

Iespējams Microsofti izdos beidzot jēdzīgu ekskluzīvu, jo gandrīz visi šajā paaudzē viņiem ļoti apšaubāmā kvalitātē un saturā ir iznākuši :)

Iespaidīga #senuas-saga-hellblade-ii sejas animācija no Ninja Theory studijas. Tas ir MetaHuman Unreal Engine.

State of Unreal - Senua's Saga: Hellblade II | GDC 2023