DrejzLVDrejzLV4. jūl. 09:30labots 5. jūl. 00:21

d4-open-graph_001.jpg

Mini-ieskats Diablo IV

Nu ko, kādu laiciņu nēesmu dalījies ar spēļu progresu, tad nu vakar, pēc nospēlētām 197 stundām, esmu sasniedzis #diablo-iv ilgi gaidīto platīnu, sasniedzot 26/26 Trophies/Achievements.

Man personīgi Diablo IV bija viena no šī gada gaidītākajām spēlēm, kurai veicu Ultimate Edition pre-order, lai spēlētu dažas dienas ātrāk kā parastie mirstīgi, un pat gaidīju plkst. 02:00 launch pēc LV laika, lai spēlētu, bet nu kā jau vienmēr kaut kas noiet greizi un spēlē nevarēja tikt iekšā, bet.... few hours later.. veiksmīgu uzsāku savu Diablo IV ceļojumu.

Kopumā spēle likās fantastiska, sen nēesmu gājis gulēt domādams par Diablo IV un norīta cēlies ar domu par to. Pat spēles - stāsts, gameplay, klases, skilli, bosi, eventi, dungeoni, unique itemi, kas izmaina tavas spējas, cross-play / cross-progression, viss šķita atstrādāts lieliski. Tāpat arī biežais supports/patchi, kas vai nu nonerfo, vai kaut ko uzbuffo, lai spēle būtu balansā neatstāja negatīvu iespaidu.

Tiem, kas nekad nav spēlējuši Diablo sērijas spēles, šis ir lielisks uzsākšanas punkts, kā arī tiem, kas ir Diablo veterāni un zina par ko es runāju, tad šis būs lielisks turpinājums.

Pašlaik paņemšu nelielu pauzi no #diablo-iv un uzmetīšu tam aci atkal jūlija vidū/beigās jo iznāks Season 1, kur vajadzēs spēlet ar jaunu character, lai progresētu sezonā.

Kopumā spēli vērtēju uz 10/10 🍪

Kāds spēlē #diablo-iv uz konsoles? Kāda pieredze?

@linards bez problēmām, spēlēju gan uz Series X gan uz PS5. Protams menedžēt inventory, un targetot konkrētus pretiniekus ir problēma reizēm, bet neskaitot to, ļoti labs experience mani viss apmierināja.

Es spēlēju uz PS5. Nu teiksim šovakar pirmo reizi izmeta networ erroru pie apmēram 45h spēlētām stundām. Bet spēle strādā super uz konsoles. Kontroles ļoti labas. Es varu tikai slavēt spēli :)

Tas brīdis, kad speciāli celies 02:00 pēc LV laika, lai kapātu ilgi gaidīto #diablo-iv un Tevi jau stundu sagaida šāds paziņojums.. (P.S. - Neviens PS lietotājs uz šo brīdi spēlē nav ticis iekšā).

Fxk2H9DXwAEjSWH.jpeg

Klasisks Blizzard spēles launch 😅

DJkikisaDJkikisa2. jūn. 08:15labots 2. jūn. 08:15

Powered by Denuvo 1001%

Cik negaidīti...... Oh wait.

TrancaMaansTrancaMaans17. maijs 20:15labots 17. maijs 20:15

Patiešām apsveru atvaļinājumu paņemt :D #diablo-iv Diablo IV - Gameplay Launch Trailer | PS5 & PS4 Games

DrejzLVDrejzLV17. maijs 17:06labots 4. jūl. 09:28

1d5f3d24208b41ef8ccb1b841fab20c1bc1c26c4f00e19d6.jpg

Mini-ieskats STAR WARS Jedi: Survivor™

Noteikti viena no gaīdītākajām spēlēm manā sarakstā šogad #star-wars-jedi-survivor, fantastisks turpinājums Cal Kestis piedzīvojumam 2019. gada spēlei #star-wars-jedi-fallen-order. Pēc nospēlētām 32 stundām, sasniegts 50 platīns uz PlayStation, jeb 54/54 Trophies/Achievements spēlē.

Neskaitot tehniskos aspektus un sliktu optimizāciju un ļoooooooti lielus fps dropus, kopumā spēle ir lieliska. Daudz dažādas lokācijas, vēl vairāk collectibles, skill tree, pretinieki, un pats galvenais stāsts. Tiem, kas ir spēlējuši iepriekšējo daļu, šī spēle liksies labāka visās frontēs un noteikti iesaku izspēlēt.

Tiem, kas plāno paņemt no spēles visu ko tā piedāvā, jārēķinās, ka spēlē tiešām ir ļoti daudz collectibles, stāsts vidēji prasīs kādas 20 stundas, un papildus tam vēl tikpat savākt spēlē visu iztīrot planētas.

Kopā spēlei dodu 9/10 🍪 -1 balle dēļ "bumpy" launch.

Nedaudz iepriekšējās brīvdienās uzspēlēju Diablo IV Server Slam pēdējo open betu pirms relīzes, un joprojām āķis lūpā pēc nerfiem, un gaidu 03.06. full relīzi #diablo-iv. 🦇

DrejzLVDrejzLV11. maijs 09:27labots 12. maijs 10:20

EGS_DeadIsland2_DeepSilverDambusterStudios_S1_2560x1440-fdc688ce46680914ee3c4a7949ce8a67.jpeg

Mini-ieskats Dead Island 2

#dead-island-2 ir viena no spēlēm ko gaidīju šogad, pēc neskaitāmām pārceltām relīzēm un nezināmam development statusam, spēle beidzot iznāca. Šoreiz spēli spēlēju uz PS5 un pēc nospēlētām 19h sasniedzu visu ko tā piedāvā - 46/46 Achievements/Trophies.

Par cik biju liels #dying-light, #dying-light-2-stay-human fans, zināju ko sagaidīt no #dead-island-2 un spēlē ne kripatiņu nebiju vīlies. Stāsts spēlē ir īss, tikai 24 main story misijas, bet teikšu godīgi man arī neprasījās garāku, jo papildus tam tiek piedāvātas vēl 33 side misijas un virkne citu uzdevumu.

Kopumā stāsts likās interesants, spēlējot co-op nesaskāros ar problēmām, gameplay bija labs un plūstošs, ieroču variācija un spēju kartiņas arī dažādas, kas padarija combat aizraujošāku un protams cepuri nost par zombiju gore un to kādā putrā tos var atstāt ar dažādiem ieročiem. Dažādās spēles vietās, piemēram - ventilācijas šahtā spēles skaņa likās ļoti dīvaina, un to varēja ievērot daudz kur spēlē, bet neskatoties uz šiem sīkumiem, spēli izbaudīju!

Kopā spēlei dodu 8/10 🍪

Vasarai tuvojoties atliek mazāk laika spēlēt, bet vēlos pabeigt #star-wars-jedi-survivor pirms #diablo-iv relīzes, kurā pazudīšu uz ilgu laiku.

Izklausās labi. Pats biju spēlējis tik #dead-island bez 2 galā, patika, lai gan neizgāju visu.

Paldies par review vajadzēs iečekot.Pašam ar baigi patika DL1 un DL2,un kaut kad sen atpakaļ arī bija spēlēts #dead island .

Es kā reizi iegādāju uz PS5, jāatrod ar ko šķaidīties co-opā :)

@trancamaans ja neatrodi draudziņu, tad tur nav ne vainas arī arī ar randomiem uzspēlēt caur Join funkciju 👍

#diablo-iv Diablo IV | Inside the Game: Your Class Your Way

#diablo-iv

Diablo IV | NVIDIA DLSS 3 Announce Trailer

Vēl 1 spēle iznīcina videni ? #diablo-iv šoreiz 3080ti Another game blowing up NVIDIA GPUS?? Here we go again!