2019. gada jūnija skaļākās spēles

Ne vasara, ne E3 neapturēs jaunu spēļu izdošanu. Saraksts ar jūnija lielākajām.

2.Jūnijs 2019 19:59
genotsiid

Vasara un E3 mēnesis jau atkal ir klāt. Tā kā 11.–13. jūnijā, laikā, kad šogad notiks lielais videospēļu pasākums, visu uzmanība būs vērsta uz interaktīvās izklaides nozares neapšaubāmi spožo nākotni, neko ievērības cienīgu jaunumu ziņā tieši tajos datumos neredzēsim. Mēneša otrā puse un beigas gan piedāvās ilgi gaidītus darbus (pieņemot, ka jums patīk Castlevania, kartingi, Japānas noziedzīgā pasaule un Mario).

Līdz ar to jūnija pirmās pāris nedēļas var izmantot, lai paveiktu neizdarīto. Piemēram, genotsiid cer salikt visus Labo VR Kit veidojumus un beidzot iziet maija pārsteigumu A Plague Tale: Innocence, kas pagaidām šķiet ļoti labs. Kaut kad jātiek arī pie PSVR komplekta, lai izmēģinātu Blood & Truth. Visticamāk, labākajā gadījumā izdosies paveikt tikai daļu darbu – kā parasti.

4. jūnijs

The Elder Scrolls Online: Elsweyr (PC, PS4, Xbox One)

https://www.youtube.com/watch?v=RDHC2LSFxvk

Tie, kuri nespēj sagaidīt The Elder Scrolls VI, droši vien spēlē slavenās sērijas MMORPG daļu TES Online. Drīz pārdošanā parādīsies tās trešais lielais papildinājums Elsweyr, kas notiek apakšvirsrakstā minētajā reģionā. Ir pievienota varoņu klase Necromancer un sižeta līnija par pūķiem. Papildinājuma paka būs pieejama uz visām platformām vienlaikus.

Warhammer: Chaosbane (PC, PS4, XBO)

Gribas jaunu Diablo, bet nepatika iepriekšējā Blizzcon redzētais? Chaosbane varētu labi aizpildīt konkrēto trūkumu jūsu dzīvē ar pazīstamu action RPG formulu un Warhammer universu. Apskati jau ir izlasāmi internetā, atsauksmes ir mēreni labas, tāpēc, ja interesē, ir plašas iespējas pirms spēles iegādes izveidot skaidru priekšstatu.

18. jūnijs

Bloodstained: Ritual of the Night (PC, PS4, XBO, vēlāk Switch)

Vēl viena spēle, kas sola apmierināt vēlmes pēc kā sen kārota. Bloodstained: Ritual of the Night ir PS1 hita Castlevania: Symphony of the Night ilgi atliktais, Kickstarter finansētais garīgais turpinājums. Tā kā režisora krēslā sēž tas pats Koji Igarashi, kurš programmēja 22 gadus veco favorītu, cerības tiek liktas ļoti augstas.

Formula nav daudz mainījusies: lēkājam pa platformām, sitam briesmoņus, vācam pieredzes punktus, ceļam līmeni, atgriežamies agrāk nepieejamās vietās utt. Īsi sakot, kārtīga Metroidvania. Kristāli uz galvenās varones ķermeņa ļauj iegūt spējas un priekšmetus, no kuriem tagad var darināt jaunus ieročus un bruņas. Grafiski Ritual of the Night ir pasniegta t. s. 2,5D stilā (nekāda sakara ar Volvo), proti, 3D grafika ar 2D spēles procesu. Uz Switch parādīsies nedēļu vēlāk – 25. jūnijā.

21. jūnijs

Crash Team Racing Nitro-Fueled (PS4, Switch, XBO)

Maijā izdotā Team Sonic Racing (ko fenfen šobrīd apskata) diemžēl PS4 un Xbox One lietotājiem tā arī nesniedza ļoti labu fantāzijas kartingu spēli. Tikmēr Switch īpašniekiem atlika vien turpināt turēties pie Mario Kart 8. Izskatās, ka Nitro-Fueled – 1999. gada PS1 grāvēja Crash Team Racing rimeiks – varētu būt Nr. 1 izvēle žanra piekritējiem, kuriem nav jaunākās Nintendo konsoles.

Kā jau esam pieraduši sagaidīt no Activision darbu remāsteriem, modernā versija ir tā pati vecā, bet uzbūvēta no jauna. Šoreiz, neskaitot oriģināla trases, režīmus, varoņus un mūziku, ir pievienots arī saturs no abiem turpinājumiem. Protams, tas viss ir pasniegts skaistā grafikā, ar remāsterētu muzikālo pavadījumu un tiešsaistes iespējām. Jācer, ka nebūs nekādu paklupienu ar vadību, kas nav tik atsaucīga kā iepriekš un spēles elementiem, kas nešķiet pareizi atveidoti.

25. jūnijs

Judgment (PS4)

genotsiid iecienītā sērija Yakuza atgriežas ar jaunu nosaukumu. Judgment piedāvā pazīstamo pilsētu, kaušanos, blakusnodarbes un noskaņu, taču ar pievienotiem izmeklēšanas elementiem un pavisam jauniem tēliem. Cīņu sistēmā ir atgriezti maināmi stili, tiek solītas ainas tiesu zālē, kas apvienojumā ar pierādījumu analīzi atgādina spēles Ace Attorney. Pirmo reizi kopš pirmās Yakuza daļas ir iespējams uzstādīt dublējumu angļu valodā, taču nav aizmirsts par japāņu ieskaņojumu.

27. jūnijs

The Sinking City (PC, PS4, XBO)

Vēl viena rakstnieka H. F. Lavkrafta darbu iedvesmota šausmu videospēle, šoreiz par detektīvu 1920. gados, kurš piedzīvo pārdabiskas lietas, meklējot kādas pilsētas nebeidzamo plūdu cēloņus. Skats ir no trešās personas, un darbība notiek atvērtā pasaulē ar 7 reģioniem. Iznākums ir atkarīgs no spēlētāja uzmanības pētīšanas laikā. Savus ienaidniekus ir iespējams nošaut, taču lodes ir jātaupa, jo šeit tās ir valūtas lomā.

28. jūnijs

Super Mario Maker 2 (Switch)

Nenoliedzami pārdošanas apjomu ziņā ievērojamākā jūnija spēle. Turpinājums 2015. gada Wii U (un vēlāk 3DS) hitam, kas tika pārdots vismaz 3,3 miljonos eksemplāru. Super Mario Maker 2 ir platformu lēkāšanas spēles un līmeņu redaktora apvienojums. Galvenie papildinājumi ir automātiskās rullēšanas iespēja, paisuma un bēguma funkcija šķidrumiem, kā arī līmeņa pabeigšanas nosacījumi, piemēram, savākt noteiktu skaitu monētu vai šķērsot finišu Super Mario formā. Ar pilno jaunumu klāstu varat iepazīties īpaši spēlei veltītajā pārraides Nintendo Direct sērijā.


Noteikti ir palaistas garām daudzas interesantas mazāka mēroga spēles, kas iznāks jūnijā, bet visu uzskaitīt nav iespējams. Raksta autoram no minētajām visvairāk gribētos izmēģināt Bloodstained: Ritual of the Night, Crash Team Racing Nitro-Fueled un Judgment.

Kas jums, lasītāji, jūnija piedāvājumā šķiet interesantākais?

85 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!