Nintendo pārsteidz šī gada E3

Nostaļģijas belziens.

20.Jūnijs 2021 18:00
genotsiid

Kā jau katru gadu, arī šajā E3 piedalījās videospēļu milzis Nintendo, 15. jūnijā izrādot savu jaunāko Nintendo Direct pārraidi. Pat ja jūs japāņu uzņēmuma pēdējā laika produkcija īpaši nesaista, otrdien demonstrētie jaunumi pavisam noteikti iedarbojās uz jūsu nostalģiskajām jūtām. Ja tādi nosaukumi kā Metroid, Advance Wars, Shin Megami Tensei un WarioWare liek sirdij iepukstēties straujāk, lasiet tālāk!

Tekken satiekas ar Super Smash Bros

Nē, diemžēl neredzēsim kaušanās spēļu sēriju Tekken un Super Smash Bros. apvienojumu Street Fighter X Tekken stilā. Tā vietā Super Smash Bros. Ultimate tiks pie, iespējams, zināmākā Tekken varoņa vārdā Kazuya. Izskatās, ka komplektā ar cīnītāju nāks arī vairākas jaunas arēnas. Vairāk informācijas uzzināsim 28. jūnijā.

Daudz zināmu spēļu nonāks uz Switch

Ja jums nav nevienas labākas ierīces, uz kā to visu baudīt, vai arī ļoti gribas spēles paņemt līdzi uz vasarnīcu, jūs noteikti iepriecinās fakts, ka Nintendo hibrīdkonsole tiks pie liela daudzuma vecāku un vēl neizlaistu darbu. Pilns saraksts ar Nintendo Direct izrādīto un datumiem:

- Life is Strange: Remastered Collection (10.09.2021.)
- Life is Strange: True Colors (kaut kad šogad)
- Marvel's Guardians of the Galaxy (26.20.2021.)
- Worms Rumble (23.06.2021.)
- Two Point Campus (kaut kad šogad)
- Just Dance 2022 (20.10.2021.)
- Dragon Ball Z: Kakarot (24.09.2021.)
- Astria Ascending (kaut kad šogad)
- Fatal Frame: Maiden of Black Water (kaut kad šogad)
- Doom Eternal pirmais DLC (15.06.2021.)
- Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (25.06.2021.)
- Strange Brigade (15.06.2021.)

Jauna Super Monkey Ball

Atzīmējot sērijas 20 gadu jubileju, Sega 5. oktobrī izdos jaunu Super Monkey Ball daļu – Banana Mania. Spēles doma ir ripināt pērtiķi bumbā, vācot banānus un cenšoties neiekrist bezdibenī. Banana Mania iekļauj pārstrādātas pirmās trīs Super Monkey Ball daļas, ko, starp citu, radīja Yakuza izstrādātāji. Switch nebūs vienīgā izdošanas platforma – spēle nonāks gan uz tagadējās, gan iepriekšējās paaudzes sistēmām. Triloģija saturēs vairāk nekā 300 līmeņu, 12 minispēles un 4 cilvēku saspēles iespējas.

Vēl vairāk Mario Party

Super Mario Party Superstars ir vēl viena labāko hitu kolekcija. Tā saturēs veiksmīgākās minispēles un spēļu laukumus no sērijas spārnotās vēstures, precīzāk, 100 aktivitātes no dažādām daļām un 6 galdus no pirmās spēles, kas tika izdota konsolei Nintendo 64. Turklāt visam būs pieejamas tiešsaistes saspēles iespējas. Ballīte varēs sākties no 29. oktobra.

Jauna divdimensiju Metroid

Droši vien lielākais E3 pārsteigums Nintendo faniem. Kamēr nepacietīgi turpinām gaidīt Metroid Prime 4, pirmo reizi gandrīz 20 gados tiks izdota jauna 2D Metroid spēle. Šīs daļas nosaukums ir Dread, pēc kā var noprast, ka būs šādi tādi šausmu elementi, piemēram, grūti uzveicamais ienaidnieks E.M.M.I, kas vajā galveno varoni. Sižets sekos Metroid Fusion notikumiem. Dread tiks izdota 8. oktobrī.

Vēl viena Cruis'n daļa

Labi, laikam genotsiid ir vienīgais, kuru šis uzrunā, bet Switch tiks pie Cruis'n Blast – jaunākā 90. gadu vājprātīgo spēļu automātu sacīkšu iemiesojuma. 30 trases, 23 uzķīlēti braucamie un 4 cilvēku dalītā ekrāna iespēja neko neizsaka, tāpēc ir ieteicams noskatīties reklāmas video un saprast, par kādu trakumu ir runa. Uz Switch nonāks kaut kad rudenī.

Golfs, kas neizskatās garlaicīgi

Jau pavisam drīz, 25. jūnijā, veikalu plauktos nonāks Mario Golf: Super Rush. Līdzīgi kā citas sporta spēles ar ūsaino santehniķi uz vāka arī šī padara iedvesmas avotu par ko krietni saistošāku. Neskaitot standarta golfu, piedāvājumā ir, piemēram, režīms Speed Golf. Tajā visi dalībnieki dzenas pakaļ bumbiņai Mario Kart stilā, pa ceļam cīnoties un cenšoties tikt līdz bedrītei pirmajam. Tāpat varēs spēlēt golfu ar visādiem šķēršļiem pa vidu un pat lietot savu Mii, ar ko doties golfa piedzīvojumā. Nintendo sola bezmaksas satura atjauninājumus.

Vario atgriežas ar jaunu minispēļu kolekciju

Reti kas ir trakāks un pozitīvu noskaņojumu radošāks par WarioWare. 10. septembrī redzēsim jaunu vājprātīgu un atjaut īgu mazo spēlīšu krājumu no Mario lielākā pretinieka Vario velnišķīgās komandas ar WarioWare: Get It Together! Piemēri: izvairīšanās no putnu izkārnījumiem un matiņu raušana ārā no padusēm. Jā, tieši tā. Tagad tas viss arī ar saspēles iespēju kopīgai ierēkšanai.

Shin Megami Tensei V ir datums

Jaunas numurētās japāņu lomu spēles Shin Megami Tensei iznākšana ir reta lieta, un beidzot ieraudzījām piektās daļas spēles procesu, kā arī dabūjām iznākšanas datumu – 12. novembris. Redzējām visas fanu iecienītās lietas, ieskaitot ložņāšanu pa pēcapokaliptisku Tokiju, veco labo cīņu sistēmu, runāšanu ar dēmoniem utt. Izskatās patīkami depresīvi.

Advance Wars atgriežas

Pavisam negaidīts paziņojums. Pirmās divas iecienītās gājienu stratēģijas sērijas Advance Wars daļas nonāks uz Switch vizuāli pārstrādātā formātā ar komplektu Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp. 2D grafika ir nomainīta pret 3D, tomēr saglabājot oriģinālo vizuālo stilu. Diemžēl jaunā versija būs vēl diezgan ilgi jāgaida – veikalos nonāks 3. decembrī.

Legend of Zelda jaunumi

To svaigākajā Nintendo Direct bija daudz. Nu zinām, kad Hyrule Warriors: Age of Calamity tiks pie papildu satura. Pirmais DLC jau ir izlaists, bet nākamais būs pieejams novembrī. 16. jūlijā pārdošanā nonāks pārstrādātā Wii spēle Legend of Zelda: Skyward Sword ar “HD”galā. Uzzinājām, ka uzsvars uz kustību vadību nekur nepazudīs... Pat portatīvajā režīmā būs jāvicina zobens, ar analogo sviru imitējot tā vēzienus.

Par godu sērijas 35 gadu jubilejai Nintendo 12. novembrī izdos vēl vienu kabatas konsoles Game and Watch atdarinājumu ar krāsaino ekrānu (oriģināls bija kā padumjo laiku “Elektronika”). Šoreiz tam būs Legend of Zelda tēma, kamēr piedāvātās spēles – Legend of Zelda, Zelda 2: The Adventure of Link un sākotnējā GameBoy versija Link's Awakening. Tikmēr iekļauto bonusu vidū ir īpaša Game and Watch spēles Vermin versija, bet ar varoni Linku. Tā kā konsolei ir arī pulksteņa un taimera funkcionalitāte, arī tās būs slavenās Nintendo sērijas stilā.

Pārraide tika beigta ar pēdējiem Legend of Zelda jaunumiem, kas skāra Breath of the Wild 2. Turpinājums augsti slavētajai Switch pirmās dienas spēlei tiks izdots kaut kad nākamgad. Tika izrādīts nedaudz spēles procesa, demonstrējot jaunas prasmes un pretiniekus. Pasaule būs daudz lielāka, piedāvājot izpētīt arī debesis virs Hairūlas karalistes. Pēc video izskatās, ka Linka rokām būs pieejamas dažādas prasmes, ieskaitot spēju teleportēties caur akmens celtnēm.

336 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

2 Komentāri

21.Jūnijs 2021 09:21

un kkad veel iznaaks arii switch pro, ui

22.Jūnijs 2021 16:21
genotsiid Redaktors

@fvSa47MMr5rJM0yd Kas to lai zina? Jaunā Mario + Rabbids izskatās diezgan labi, gribētu domāt, ka strādā uz Switch Pro. Būtu laiks Nintendo izlaist uzlabotu aparātu, lai tur līdzi laikam. Drīz jau konsolei būs četrarpus gadi tirgū.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!