Eking Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
Eking redaktors

BREAKING News: Microsoft iegādājas Activision Blizzard aptuveni par 68,7 miljardiem dolāru. Attēla apraksts Avots: https://news.microsoft.com/features/microsoft-to-acquire-activision-blizzard-to-bring-the-joy-and-community-of-gaming-to-everyone-across-every-device/

Kādas ir Jūsu domas par šādu MS soli iegādāties Activision Blizzard? Vai attaisnosies šāda svarīga industrijas spēlētāja iegāde?

2 6
18.Janvāris 2022 22:00
genotsiid Redaktors

Neizlikšos par kaut kādu spēļu industrijas ekspertu, tāpēc došu vispirms viedokli kā PS5 un Switch lietotājs, ko vada tikai paša intereses. Ja Microsoft paņems visus lielos Activision zīmolus un padarīs par savu platformu ekskluzīviem, nebūšu priecīgs. Turpretī, ja spēles turpinās tikt izdotas arī konkurentu konsolēm, man ir vienalga, kam pieder kurš izdevējs.

Teorētiski jau iegāde padara Activision Blizzard stiprāku, jo Microsoft var "aizdot" savus talantīgos izstrādātājus, kuri izcili pārzina Xbox arhitektūru, un izspiest no produktiem maksimumu. Domāju, ka Windows īpašniekiem nauda nav šķērslis, līdz ar to visādus Call of Duty, Diablo utt. var pacelt vēl augstākā līmenī. Laiks rādīs. Microsoft nopirka arī Bethesda. Ja nemaldos, pirmos augļus no iegādes vēl neesam redzējuši.

19.Janvāris 2022 09:24

Mani interesē ko Sony pirks, lai nepaliktu atbildi parādā

19.Janvāris 2022 10:38
Eking redaktors

Man arī pārsteidza šis MS pirkums. Domāju, ka savā ziņā tas ir labi, jo Activision Blizzard uzņēmumu MS varētu savest kārtībā. Tā par Activision Blizzard dažādām problēmām un skandāliem dzirdam pēdējo gadu laikā. Tādas svarīgas franšīzes spēles kā Call of Duty vai Diablo, visdrīzāk, varēsim spēlēt uz citām platformām ieskaitot PS. Iespējams, redzēsim Warcraft of World vai Starcraft tālākā nākotnē. @Marex.K Domāju, ka Sony iepirks Dark Souls izstrādājus FromSoftware, kas būtu loģisks solis. Labu analītiku par notiekošo sniedza Angry Joe. Bet tā ir pārsteidzoši, ka katra lielā spēle tiek izlaista XBox/PC servisā tās iznākšanas dienā un nav jāmaksā 70 naudiņas par to.

20.Janvāris 2022 14:21

Zināmā mērā pārsteigums, bet ne tik daudz pats pirkums, cik summa. IMHO pārvērtēts nākotnes potenciāls. Daudz zīmoli stipri buksē, ja nu vienīgi Candy crash nē ))). MS vienkārši nav kur likt naudu un ja to neiegulda tā lēnām sadeg, bet ja nopienti tad:

  1. visi šie pēdējā gada pirkumi ir ieguldījums nākotnē un kontrole pār arvien lielāku skaitu geimeru maciņiem. Ne visi izšaus, bet noteikti ilgtermiņā atmaksāsies.
  2. galvenais ir nesačakarēt izstrādātāju fantāzijas lidojumu, gribas jau ticēt tam ko saka Fils, ka ļaus studijām brīvi darboties un nespiedīs kaut kādos pārāk nopietnos rāmjos.
  3. Pēc šī paziņojuma SONY akcijas novēlās par 8,5% , atbildes solis noteikti būs, bet kāds, ko vispār vēl reāli var pārpirkt? SONY arī ir daudz naudas .
  4. Vairāk studiju, nenozīmē lielāku skaitu izcilu spēļu, Vajag savus, jaunus ekskluzīvus universus, nevis kačāt neskaitāmos turpinājumu, un Activizion ir turpinājumu karalis, ieskatījos spēļu sarakstā un domāju ko no esošā vēlētos redzēt Game Pass? Jā SEKIRO tā arī nenopirku, būtu forši uzspēlēt, jaunais COD... ok, par naudu nepirktu, bet ar GP var izskriet cauri SP. Diablo 4 ... ok.. bet 3 daļu tā arī neizspēlēju, vaipusceļā neapniks? Viss... vairs priekš manis tur nekā nav, un par šo visi tie miljardi???? Bet nu protams tur ir WoW naudas mašīna un Warzone slauktuve, Tony Hawku var uzfrišināt, var atdzīvināt Prototype un King`s Quest. Es par to, ka protams var pacelt kvalitatīvi arī esošās spēļu pasaules, bet prasās svaigumu. citādi smako pēc puves.
20.Janvāris 2022 22:01
Eking redaktors

Paldies, ka padalījies ar savām domām. Vienīgi Sekiro nav Activision portfelī, bet tā pieder FromSoftware. Es ceru, ka būs tiešām spēcīgas spēles nākotnē. Overwatch 2 un Diablo 4 apstiprināja, ka iznāks 2023. gadā.

20.Janvāris 2022 22:37

@Eking Taisnība par Sekiro, līdz galam nenočekoju, ka From software pieder Kadokawa corp. kuriem pat pieder veseli 2,16% no Sony corp. un 2,15% no Samsung Nu sanāk vēl viena spēle mazāk kas mani interesētu Mani sajūsmina teksts Activision mājas lapā pie Sekiro spēles . Sony and Bandai Namco are not the publisher of SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE. Activision has no affiliation with Bloodborne or Dark Souls.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

GSC Game World šodien paziņoja, ka aizkavē S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Spēle tiks izlaista 2022. gada 8. decembrī, iepriekšējais plānotais izlaišanas datums — 28. aprīlis.

Izstrādātāji publicēja paziņojumu par kavēšanos, sakot: "Šie papildu septiņi attīstības mēneši ir nepieciešami, lai īstenotu mūsu redzējumu un sasniegtu vēlamo spēles stāvokli. S.T.A.L.K.E.R. 2 ir lielākais projekts GSC vēsturē, un tam nepieciešama rūpīga pārbaude un pulēšana. Esam pārliecināti, ka izstrādei ir jāiet tik ilgi, cik nepieciešams, īpaši šāda projekta gadījumā."

Attēla apraksts

1 1
13.Janvāris 2022 09:42

Kā teikt labāk vēlāk, bet labāk, nevis Cyberpunk

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Rezervējam 500 stundas, lai pilnībā izietu Dying Light 2. Tas ir lai izietu stāstu ar dažādiem nobeigumiem, visas blakus aktivitātes un pabeigtu spēli uz 100%. Tā spēles iziešana aizņems zem 100 stundām. Es nezinu, kam ir tik daudz laika, lai veltītu kaut vai 100 stundas, lai izietu spēli. Attēla apraksts

Zināmas ar sistēmas prasības Dying Light 2 uz PC. Projekts iznāk 4. februārī. Attēla apraksts

0 2
10.Janvāris 2022 14:33

izklausās pēc perebora. Man jau 200h Valhallā ir nogurdinājušas un prasījušas daudz daudz dienu. Man liekas ka būs kvalitātes problēmas. Izstrādātāji dzenoties pēc šī spēles laika bieži pazaudē misiju kvalitāti un oriģinalitāti. Pilnīgi pietiktu ar 25-35 h + tikpat blakus misijās, bet ar saturu kurš ir unikāls un bez neskaitāmām iterācijām tikai nomainot zeķu krāsu .

12.Janvāris 2022 19:00
Eking redaktors

@Goodman2576 Viss kartībā, spēles iziešana aizņems 20 stundas. To apstiprināja Techland. Tas skan jau labāk.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Ubisoft+ serviss gaidāms uz Xbox! Ubisoft+ būs atsevišķs Game Pass abonements, taču Ubisfot+ iznākšanas datums uz Xbox vēl nav zināms. Rainbow Six Extraction būs pieejams iznākšanas dienā uz Xbox Game Pass, PC Game Pass un Xbox Game Pass Ultimate. Rainbow Six Extraction iznāk 20. janvārī. Vairāk info šeit.

Attēla apraksts

3 0
Eking redaktors

PlayStation Now janvāra spēles: Mortal Kombat 11, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Fury Unleashed. Vairāk info šeit.

Attēla apraksts

1 0
Eking redaktors

Janvāra Humble Choice 2022 spēles ir zināmas: Iron Harvest, Mafia Def. Edition, Project Winter un citas Attēla apraksts

2 0
Eking redaktors

Xbox Game Pass janvāra jaunās spēles ir Mass Effect Legendary Edition, Outer Wilds un citas.

4.janvārī: Gorogoa (Cloud, Console, and PC) Olija (Cloud, Console, and PC) The Pedestrian (Cloud, Console, and PC) 6. janvārī: Embr (Cloud, Console, and PC) Mass Effect Legendary Edition (Console and PC) Outer Wilds (Cloud, Console, and PC) 13. janvārī: Spelunky 2 (Console and PC) The Anacrusis (Game Preview) 20. janvārī: Pupperazzi – (Console, PC) Windjammers 2 (Console, PC)

Attēla apraksts

1 3
6.Janvāris 2022 00:09

yes ME LE, Pilnīgi noteikti izdarīju pareizu izvēli atrakstoties no EA play pro... )), viss jēdzīgais nonāk GamePass, MS varētu pārpirkt arī EA un būtu miers ))))))))))))))))))))

6.Janvāris 2022 07:40
Eking redaktors

Labās ziņas, ka kaut kādā veidā Ubisfot+ integrēsies MS ekosistēmā. Ubisoft+ būs atsevišķs serviss uz MS.:))

6.Janvāris 2022 11:05

@Eking Nopietni, tas būtu forši, jo pat ja cena nemainīsies tad iespēja spēlēt gan uz PC gan XBox vienu seivu protams ir priekšrocība.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Tomb Raider Trilogy pieejama bezmaksas Epic Games:

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition / Tomb Raider GOTY / Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (PC)

Attēla apraksts

3 3
30.Decembris 2021 21:22

Paldies ka padalījies

30.Decembris 2021 22:43
Eking redaktors

Lūdzu, Tomb Raider ir vērts uzspēlēt. Viena no manām mīļākām sērijām. Ja ir interese, tad biežāk dalīšos ar šādiem labiem piedāvājumiem.

2.Janvāris 2022 21:03

Šogad Epic games Ziemassvētku un Jaunā gada bezmaksas spēļu piedāvājums bija izcils.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

PlayStation Plus janvāra spēles: Persona 5 Strikers, Dirt 5, Deep Rock Galactic

3 0
Eking redaktors

Priecīgus Ziemassvētkus! Lai Ziemassvētku prieks dod Tev cerību un Ziemassvētku siltums rada Tev mīlestību. Priecīgus un gaišus svētkus! Attēla apraksts

4 0