Strādāju pie iespējas izveidot līderu sarakstus (iespējami dažādām spēlēm). Šobrīd finalizēju #overwatch-2 statistikas dēli.

Screenshot 2023-06-03 at 16.11.06.png

Šobrīd plānā ir veidot šādu dēli arī #fortnite, #valorant un #league-of-legends.

Ja ir vēl kāda competetive tipa spēle, kurai vēlies redzēt šādu dēli (vai iespēju savā profilā atrādīt šī brīža spēļu rankus), tad droši komentāros ir tam vieta.

PFF nav pat main shooter CS :D

@djkikisa Es ar savu silver 1 būtu topā :D neatceros kad pēdējo reizi biju spēlējis :D

@djkikisa Cik zinu, #counter-strike-global-offensive nav publiska API, no kura nolasīt tos rankus.. 🤔

#valorant Valorant fanmade uz UE5: VALORANT but REIMAGINED?! (+Download)

Kura Tavuprāt ir LABĀKĀ Valve's izdotā spēle?

Ja nav slinkums, tad varbūt arī vari izklāstīt iemeslu atbildei, bet tas galīgi neobligāti 👼 Un tas tak ir skaidrs, ka viedokļi atšķirsies... Tieši tāpēc interesē atbildes.

Valve-62475.png

Es tad sākšu pirmais: Man personīgi vislabākā Valve spēle šķiet #team-fortress-2. Ne tas, kas tagad vēl eksistē, bet tas kas bija day 1.

Šī spēle pavēra vaļā šo žanru citiem jaunpienācējiem kā #overwatch , #apex-legends un #valorant. Šī bija spēle, kurā varēju pavadīt neskaitāmas stundas kopā ar draugiem un tik pat labi arī viens pats.

Un tā cepuru sistēma... tas bija Strike.lv cepuru idejas pamatā!

Šis noteikti zīmols vairāk atpazīstams PC spēlētājiem, par cik es tāds biju early 2000's, un tad pārgāju par casual konsoles geimeri, vienīgos zinu #overwatch un #apex-legends , ko minimāli paspēlēju. Bet par cik te tik daudz haipo #overwatch-2 tad oktobrī būs tas jāiečeko obligāti, cik atceros kaut kur arī teica ka #valorant arī iznāks uz konsolem būs mby arī tas jāiečeko.

Lieta tāda, ka šīs visas spēles Tevis pieminētās ir MP competitive shooteri, ar ko baigi izņemot COD, BF nēesmu aizrāvies.

Atkal iespējams izklausīšos kā kāds dīvainis, bet man ir mīļākās 2 sērijas. Viena no tām - Left 4 Dead 1 un 2 daļa #left-4-dead-2 #left-4-dead un Portal 1 un 2 daļa #portal-2 #portal . Pārējās nav interesējušas. Pamatā esmu liels co-op spēļu fans un 3 no šīm sanāk ka ir šajā kategorijā

@trancamaans Jā, šīs abas franšīzes ir arī pelnījušas vietu sirdīs. Ļoti lieliskas spēles!

nice1nice12022. g. 31. aug. 13:05labots 2022. g. 31. aug. 13:17

Ja ir jāizceļ viena konkrēta tad tas arī būs nelaimīgais #team-fortress-2 . Īpaši izceļot balloon race kurā nodzīvoti vismaz 90% no laika

Team Fortress 2 Balloon Racing Gameplay

Citādi #portal un #portal-2 ir lieliskas spēles. Bez pāris #left-4-dead-2 versus partijām LAN-party neiztikt. Lai cik daudz laika (>1k h) nebūtu iegāzts iekš counter strike ( #counter-strike , #counter-strike-source un #counter-strike-global-offensive ) diemžēl nav sanācis izbaudīt spēļukus pārāk. Pamatā competitive elements piesaistīja, bet pati spēle ir diezgan meh.

@nice1 Aaah biju par šo pat aizmirsis, tas bija vienreizējs pasākums!

@marcis kādu dienu varbūt pat jāsabīda kāda saspēle. Vēlaizvien reizi vai divas pilnmēness ietekmē tf2 tiek novilkts un uzspēlēts balloon race pret 1-2 cilvēkiem. Biežāk gan serverīši ar šo karti ir pilnībā tukši. 😅