MarcisbeeMarcisbeestr24. maijs 20:48labots 24. maijs 20:49

Šodien ir #overwatch gada diena (2016. gada 24. maijs) un nav nekāda eventa, ne kā minimums twitter officiāla paziņojuma... nekā

Šodien 22.00 pēc Latvijas laika, beidzot iznāks, ilgi gaidītais, #overwatch-2

Es kā agrīns #overwatch (vairogu šaušanas simulatora) un v2 beta spēlētājs varu apstiprināt, ka spēlēšana otrajā daļā noteikti ir citādāka! Bez liekas pūļa kontroles un liekiem vairogiem, kustēties ir krietni patīkamāk.

Iepriekš spēli iemīļoja arī daudzi mani draugi, bet ar laiku entuziasms, šaut pa vairogiem, nokarināja smilgu visiem. Paliku tikai es ar mazu liesmiņu, dēļ manas absēstības personalitātes. Manuprāt neviena cita spēle nespēlējas tik plūdeni un skaisti kā šī, tas vizuālais noformējums, tā kvalitāte, tie varoņi, tā mūzika, tā kontrole - tik lieliski.

Šodien ir diena, kur es ceru, ka dzirkstele visiem tiks aizdegta no jauna.

Tiekamies Blizzard serveros!

Theme from Storm Rising | Overwatch: Heroes & Villains

P.S. Ja kāds vēlas ar mani uzspēlēt: biezpiens#21359 Galvenokārt patīk spēlēt ar Genji

Tur viss jau ir up'n'running vai noteiktā laikā laiž gaisā?

@nice1 Šodien 22.00 būs serveri online. Preload spēli var jau šobrīd.

@marcis tad jau jāskatās vai rīt būs uzrāviens kapāt kaut ko

Es uzspēlēšu arī, tikai nezinu vai šodien vakarā, noteikti arī serveri bus nokarināti. @marcis aizsūtiju Tev invite, mans Battlenet ir DrejzLV#2659

šorīt pamēģināju pieslēgties, neskaitot ātro 100 spēlētāju queue rindu, sign in failed 😢

@drejzlv Man vakar izdevās izspēlēt kādas 3.5 spēles, 3x tiku izmests un ar rindu 40 000 garu 😄 Šorīt nebija problēmu ielogoties. Uzreiz iekšā spēlē bez rindas.

Viņi vēl cīnās ar DDOS uzbrukumiem

@marcis laikam jau as expected, mūsdienās MP spēli palaist bez issue nevar, neatceros pēdējo reizi kad nopirku spēli Day 1, kas nav SP kurai nav bijušas problēmas.

DrejzLVDrejzLV2022. g. 5. okt. 08:22labots 2022. g. 5. okt. 08:22

@marcis bet ja kas, pēc Strike.lv lapas info es spēlēju jau 27min, so it's fine 😆

#overwatch serveri ir oficiāli izslēgti!

FeJXa_jaMAEOaLZ.jfif

RIP. Es vēl platīnu dabūju Overwatch.

@drejzlv Jap. Nezinu kā Xbox, bet PC var preload jau. Xbox vispār ir tāda opcija kā preload taisīt spēlēm?

Screenshot 2022-10-04 at 08.55.58.png

@marcis Paldies, meklēju pre-load bet viss ko atradu ir Overwatch 2 Trial versija 😆 iespējams tā derēs un vnk tiks pārsaukta.

@drejzlv Izskatās, ka xbox lapā ir raksts par šo

Pre-download Overwatch 2: New Xbox players can begin downloading Overwatch 2 at 11:00 a.m. PDT on October 4.

Izskatās, ka 21:00 (pēc Latvijas laika) varēs sākt preload uz xbox. Ja pareizi izlasīju un pareizi nokonvertēju laiku 😄

Before you dive into the world of Overwatch 2, here’s all the details you need to know about what’s on the way and how to be ready for the fight on day one, October 4. Kindly note: Both existing and new players need to complete some steps before they’re ready for the battlefield in Overwatch […]Let's Get Ready for Overwatch 2 - Xbox WireBefore you dive into the world of Overwatch 2, here’s all the details you need to know about what’s on the way and how to be ready for the fight on day one, October 4. Kindly note: Both existing and new players need to complete some steps before they’re ready for the battlefield in Overwatch […]news.xbox.com

#overwatch tiks iemidzināts 2. oktobrī, taču 4. oktobrī piedzims #overwatch-2, kas nozīmē, ka 3. oktobrī... jāspēlē būs kas cits? 😆

Tick tock tick tock.Overwatch 1 dies on October 2Tick tock tick tock.www.pcgamer.com

No 13. Septembra - 2. Oktobrim, tiks dota iespēja iegādāties visus #overwatch skinus un citus sezonālos items, kas parasti pieejami tikai savu eventu laikā.

A0F6110F-CF5D-439A-A7AF-06D72F27DA81.jpeg

Uhh, jāiet krāt kredīti. Pāris skinu man vēl nav 😅

#overwatch lootboxiem pienāks gals 12. septembrī! #overwatch-2 tie tiks aizstāti ar veikalu spēlē, kurā visticamāk varēs iegādāties varoņu kosmētiku un battle pass.

Lūk arī koncepta zīmējums no faniem.

Fbhy7mjXwAAhrXe.jpeg

Oh boy, šāds bija #overwatch 1 beta hero lineup. Izskatās vienreizēji, labprāt uzspēlētu šādu spēli vēlreiz 😄 ..bez ar varu izdomātiem "jauniem" varoņiem..

FbfC1eSWIAA7h3d.jpeg

Uff. Es baigi biju iedomājies ka knapi to spēļuku aizķēru. Izrādās zinu vismaz 25 heroes... 😄

@nice1 nu re, gandrīz Overwatch lietpratējs 😄

Es zinu tieši nevienu un vienīgi esmu spēlējis šo spēli youtubē :D

Kura Tavuprāt ir LABĀKĀ Valve's izdotā spēle?

Ja nav slinkums, tad varbūt arī vari izklāstīt iemeslu atbildei, bet tas galīgi neobligāti 👼 Un tas tak ir skaidrs, ka viedokļi atšķirsies... Tieši tāpēc interesē atbildes.

Valve-62475.png

Es tad sākšu pirmais: Man personīgi vislabākā Valve spēle šķiet #team-fortress-2. Ne tas, kas tagad vēl eksistē, bet tas kas bija day 1.

Šī spēle pavēra vaļā šo žanru citiem jaunpienācējiem kā #overwatch , #apex-legends un #valorant. Šī bija spēle, kurā varēju pavadīt neskaitāmas stundas kopā ar draugiem un tik pat labi arī viens pats.

Un tā cepuru sistēma... tas bija Strike.lv cepuru idejas pamatā!

Šis noteikti zīmols vairāk atpazīstams PC spēlētājiem, par cik es tāds biju early 2000's, un tad pārgāju par casual konsoles geimeri, vienīgos zinu #overwatch un #apex-legends , ko minimāli paspēlēju. Bet par cik te tik daudz haipo #overwatch-2 tad oktobrī būs tas jāiečeko obligāti, cik atceros kaut kur arī teica ka #valorant arī iznāks uz konsolem būs mby arī tas jāiečeko.

Lieta tāda, ka šīs visas spēles Tevis pieminētās ir MP competitive shooteri, ar ko baigi izņemot COD, BF nēesmu aizrāvies.

Atkal iespējams izklausīšos kā kāds dīvainis, bet man ir mīļākās 2 sērijas. Viena no tām - Left 4 Dead 1 un 2 daļa #left-4-dead-2 #left-4-dead un Portal 1 un 2 daļa #portal-2 #portal . Pārējās nav interesējušas. Pamatā esmu liels co-op spēļu fans un 3 no šīm sanāk ka ir šajā kategorijā

@trancamaans Jā, šīs abas franšīzes ir arī pelnījušas vietu sirdīs. Ļoti lieliskas spēles!

nice1nice12022. g. 31. aug. 13:05labots 2022. g. 31. aug. 13:17

Ja ir jāizceļ viena konkrēta tad tas arī būs nelaimīgais #team-fortress-2 . Īpaši izceļot balloon race kurā nodzīvoti vismaz 90% no laika

Team Fortress 2 Balloon Racing Gameplay

Citādi #portal un #portal-2 ir lieliskas spēles. Bez pāris #left-4-dead-2 versus partijām LAN-party neiztikt. Lai cik daudz laika (>1k h) nebūtu iegāzts iekš counter strike ( #counter-strike , #counter-strike-source un #counter-strike-global-offensive ) diemžēl nav sanācis izbaudīt spēļukus pārāk. Pamatā competitive elements piesaistīja, bet pati spēle ir diezgan meh.

@nice1 Aaah biju par šo pat aizmirsis, tas bija vienreizējs pasākums!

@marcis kādu dienu varbūt pat jāsabīda kāda saspēle. Vēlaizvien reizi vai divas pilnmēness ietekmē tf2 tiek novilkts un uzspēlēts balloon race pret 1-2 cilvēkiem. Biežāk gan serverīši ar šo karti ir pilnībā tukši. 😅

Viens no #overwatch jautrākajiem un emociju raisošākiem skaņdarbiem

Storm Rising Suite | Overwatch: Heroes & Villains