
Marcisbee
Nja kaut kas nelāgs ir atgadījies ar embed, papētīšu kad būs brīvāks laiks.
Pirmo reizi par tādu dzirdu, gameplay izskatās ļoti lēns un animācijas klibas. Bet ideja šķiet interesanta.
@drejzlv Jā, Valve pievērš uzmanību detaļām 😆
@drejzlv Rokās pārsteidzoši ērti, aizsniegt var visas pogas. Tas neergonomiskums gan jau izskatās dēļ plakanās priekšas, bet aizmugure ir patīkama. Priekš touchpads īkšķi, bet tad kontrolieris sasveras mazliet uz priekšu, kas nav arī nekas traks.
Paldies par ieskatu! Dzirdēju ka spēlei arī esot bijis pamatīgs budžets un komanda, bet to pasniedz kā indie spēli 🤔
Tas pats no sevis pēc update bija? Un kā ar input lag? Nav tā ka sajūtas kā kuģi pa jūru vadīt?
Ou, apsveicu! Izskatās iespaidīgi!
@namejs Tas ir pirmais, kas nāca prātā 😆
Izskatās iespaidīgi un nepareizi vienlaikus

Salabots! Bet kaut kāds servera update apgāzis bilžu labošanas programmu (tā ģenerē gada statistikas bildes), ar to tikšu galā vēlāk.