13. septembrī tiks ierakstīta kārtējā podkāsta BEZCERĪGAIS sērija

9.Septembris 2020 16:03
BEZCERĪGAIS

Sveiki, biedrīši! Laiks ir pagājis, lietas ir notikušas. Šis būs īpašs podkāsts, jo bezcerīgie zēni ir gatavi iznīcināt visu pasaules ļaunumu, apkarot netaisnību un apliecināt savas žurnālistiskās integritātes maksimumu, cīnoties par līdztiesību un pareizu latviešu valodu.

Smiekli pārvērtīsies runās, jo lietas, par kurām smiets, ir pelnījušas aizsardzību, ko mūsu jaunais kurss tām nodrošinās.

Liesim sviedrus un arī Fenādija siekalas, lai izrunātu, kuru logopēdu labāk apmeklēt un kuru nelieti turpmāk vajāt internetā.

Droši jautājiet un jums taps atbildēts pārdomātā, dziļdomīgā un žurnālistiskā veidā.

Pagaidām piedāvājam atkal noklausīties podkāsta sērijas, kurās neiecietīgi smejamies par lietām, par kurām nevajadzētu smieties. ;(

 

519 skatījumi 3 komenti kudos

3 Komentāri

10.Septembris 2020 10:58

Sveicināti, Gribētu dzirdēt Jūsu domas par X Kastes S sēriju - 300 eiras par digitālu 1440p spēļu kasti. Vai MS taktika iekļaujot arī konsoles Game Pass Ultimate programmā par niecīgu ikmēneša samaksu (pagaidām tikai ASV) būs veiksmes stāsts? Kādas domas par 500 un 700 dolāru vērtajiem jaunajiem Nvidia radiatoriem/videokartēm?

11.Septembris 2020 15:12
Homērs redaktors

Cyberpunk 2077 izstrādātāji apstiprināja, ka pamata spēlē nebūs MTX, savukārt atsevišķajā daudzspēlētāju versijā - būs. Ko par to domājat?

13.Septembris 2020 09:49
Eking redaktors

Kādi ir Jūsu hobiji vai brīvā laika nodarbes bez spēlēšanas aizrautības? Kādas ir Jūsu brīvā laika sporta aktivitātes un kā sevi uzturat fiziskā formā? Labākā filma vai seriāls, kas ir redzēts pēdējā laikā?

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!