Ja #hogwarts-legacy veidotu EA 😂

634B3DD6-BFB5-480F-92D3-BFA92B688C40.jpeg

Vot šitāda figņa arī tagad notiek, kur PS5 īpašniekiem ir papildus misija, kuras nav uz Xbox. Hogsmeade ir zilas durvis (kas apzīmē, ka tur var ieiet kaut kā) bet viņās tikt nevar, vēlāk izlasīju ka PS5 exclusive, kaut gan uz Xbox atstāja.

@drejzlv Wow! Nezināju par šādu situāciju!

@drejzlv Tas ganjau tāpēc ka uz xbox to spēli var dabūt tagad daudzkur pa brīvu tehniski :D

DrejzLVDrejzLV18. febr. 18:24labots 18. febr. 20:24

EGS_HogwartsLegacy_AvalancheSoftware_S1_2560x1440-2baf3188eb3c1aa248bcc1af6a927b7e.jpeg

Mini-ieskats Hogwarts Legacy

Pēc nospēlētām 53h esmu pabeidzis #hogwarts-legacy uz 100% izdarot spēlē pilnīgi visu ko tā piedāvā t.sk. savācot - 45/45 Achievements/Trophies.

Spēle noteikti paliks atmiņā ilgu laiku, visa HP filmu nostaļģija + spēle, kas tika spēlēta uz PC vairāk kā 20 gadus atpakaļ. Nenoliegšu, ka gaidīju Hogwarts Legacy ar nepacietību. Pēc pāris paspēlētām dienām, spēle tik ļoti aizrāva, ka noskatījos arī visas Fantastic Beasts filmas, ko līdz šim biju palaidis garām.

Spēles stāsts, muzikālais pavadījums, gameplay un exploration aspekts - viss šķita lielisks. Biju arī patīkami pārsteigts ieraugot, ka spēle uz Xbox Series X un PlayStation 5 konsolēm piedāvā 4 grafikas iestastījumus (šādām manuprāt jābūt opcijām visās mūsdienīgās spēlēs).

Hogwarts pils un Hogsmeade ciemata detalizācija apbūra, neskaitāmas reizes gan es, gan mana draudzene savā playthrough no kādas galvenā stāsta misijas, vai blakus uzdevuma vienkārši aizmaldījāmies, jo atradām kādu noslēpumu, vai slepenu eju ko gribējās izpētīt. Pamata stāsta burvestības ko iemācies + Ancient Magic t.sk. aizliegtās burvestības kā - Crucio, Avada Kedavra u.c. spēles cīņās padara ļoti aizraujošas. Spēle ir pilna ar noslēpumiem un mīklām, apjomīgu collectibles saturu un pretinieku atšķirību. Spēlējot Hogwarts Legacy un vācot nepieciešamos collectibles es vispār nejutu to kā slogu, ko nevarētu pateikt par #assassins-creed-valhalla spēlēšanu.

Kopumā šī ir "must have" spēle un es ļoti ceru, ka spēlei iznāks kāds DLC, lai atgrieztos atpakaļ burvestībā. Spēlei dodu 9/10 🍪 jo vienmēr pēc labu spēļu iziešanas, prasās kaut ko vēl, vismaz bišķin vairāk...

Nākamnedēļ ķeršos klāt #atomic-heart

Brīnišķīgs Hogwarts Legacy apskats. Spēle patiešām ir burvīga un ierauj savā pasaulē. Spēlēju un izbaudu katru Hogwarts brīdi.👌Apsveicu ar 100% sasniegumu iegūšanu!🏆

Apsveicu! Pats esmu knapi pusē ticis 🙈 Bet ļoti patīk līdz šim..

DrejzLVDrejzLV15. febr. 14:18labots 15. febr. 16:58

Šis ir vienkārši magical 🤩 #atomic-heart #hogwarts-legacy #the-boys #supernatural Atomic Heart - Official Trailer (ft. Jensen Ackles)

Gazprom Nauda strādā labi :D

#hogwarts-legacy uz steam deck Hogwarts Legacy on Steam Deck: First 40 Minutes of Gameplay

#hogwarts-legacy pīķis ir 600k vienlaicīgi spēlētāji

Nedaudz nogulēts mētelis #hogwarts-legacy

20230209223746_1.jpg

Vakar ieprovēju #hogwarts-legacy un uz savas jaunās video kartes spēlēju 1440p uz 144hz ar visiem grafiskajiem iestatījumiem uz ultra 🙈 Prieks redzēt, ka pirkums bij tā vērts.

Un spēle izskatās fantastiski 🤩

Tad jau gaidām pirmo ieskatu, ne tikai no @drejzlv, bet arī Tevis

@linards Esmu 14h iekšā un izskatās, ka tikai 17% no spēles ir iziets, tā kā nebūs man ar tik ātri 😆 Bet pa ceļam pamanu visādas sīkas lietiņas par kurām pakasīties.. Būs tāds apskats no programmētāja skata punkta 😄

DrejzLVDrejzLV9. febr. 15:11labots 9. febr. 15:15

Mans ieskats diemžēl būs tikai tad, kad pabeigšu spēli. Paralēli arī mana draudzene spēlē ar sevis izveidoto character. Es sāku spēli jau pirmdien un esmu kādas 12h savā playthrough un šķiet labi, ja kādus padsmit % atklājis no spēles.

Spēle ir 10/10 🍪

DrejzLVDrejzLV5. febr. 12:47labots 7. febr. 19:39

Dead-Space-Remake-Available-now-worldwide-for-next-gen-consoles-and.jpg

Mini-ieskats Dead Space Remake

Pēc spēles iziešanas 3,5x un nospēlētām 36h48min esmu pieveicis #dead-space--1 ar visiem 47/47 Trophy/Achievements.

Teikšu uzreiz, horror žanrs galīgi nav mana lieta, tapēc ar līkumu eju Resident Evil sērijas spēlēm, bet par cik janvāra mēness bija tāds patukšs, izlēmu izspēlēt #dead-space--1.

Spēles laikā nesaskāros ar nevienu bugu, glitchu, error vai ko tādu, precīzāk - izspēlējot spēli 3,5x nesaskāros! Kapēc 3,5x? Lai sasniegtu visus spēles Trophy/Achievements, tad vienreiz spēle jāizspēle izmantojot tikai vienu ieroci, otrreiz jāizspēlē NG+, lai dabūtu alternative ending, otrreiz ar pusi atkal jāiesāk NG+, lai savāktu atlikušos upgrade, un galu galā trešoreiz ir jāiziet spēle uz Impossible grūtības.

Neatbalstu spēļu pārspēlēšanu entās reizes, bet par cik spēle nav gara, ļāvos un pieveicu. Spēlējot uz Impossible grūtības ir tiešām iespaidīgi, visu laiku bija jāpārdomā stratēģija, jādomā ko upgreidot un ko pirkt veikalā, uz šīs grūtības pakāpes ir tikai 1 save slots, ja spēlētājs nomirst, tad spēle jāsāk no 0, bet šo protams var apiet, laicīgi izejot no spēles un pārlādējot save, ko arī nācās dažas reizes izdarīt. Kaut arī spēli izspēlēju jau 2,5x pirms sākt Impossible grūtību, sajūtas visu laiku bija kā uz "naža asmens", atradu entos rakstus, kā labāk un ko labāk darīt spēlējot uz Impossible un ņēmu vērā ekspertu viedokli.

Ja, salīdzina spēli ar #the-callisto-protocol, tad priešroku dodu #dead-space--1 , jo spēles cīņas, pretinieki ir krietni advancētāki, kā arī stāsts likās daudz interesantāks.

Kopumā spēlei dodu 8/10 🍪 un kā reizi rīt varēšu sākt #hogwarts-legacy!

Man salasīti visi iespējamie Resident Evili kaut arī nav mans žanrs - aiz cieņas pret franšīzi. Bet skatīties kā spēlē citi - ļoti patīk. Līdzīgi ir ar Dead Space sēriju :) Labs darbs - cepumi no manis :)

@drejzlv pirms tam biji spēlējis oriģinālo versiju? Ja jā, kādi iespaidi salīdzinot pirms remake?

@linards Zini, es ļoti slikti atceros original, noteikti tajā laikā likās amazing, bet es viņu nebiju izgājis, BET pirms remake iznāca es uz Series X palaidu 360 Dead Space versiju, un neskaitot graudaino grafiku, u.c. nianses spēle tāpat likās ahead of its time.

@drejzlv danke. Ieliec vēlāk nelielu ieskatu no #hogwarts-legacy pagaidām tik pozitīvas atsauksmes dzirdētas

Pēdējā laikā dažādi burvju projekti sāk parādīties #hogwarts-legacy Vairs jau nav ilgi lai beidzot izčamdītu šo brīnumu Hogwarts Legacy - Official 4K Launch Trailer | PS5 & PS4 Games

#hogwarts-legacy Skandāls jau: The Hogwarts Legacy Boycott...