DrejzLVDrejzLV26. sept. 09:36labots 26. sept. 09:39

Starfield-Featured-Ecran-Partage.jpg

Mini-ieskats Starfield

Pēc nospēlētām 79h25min #starfield ir pabeigts uz 100% un savākti visi 50/50 Achievements.

Spēlēju uz Xbox Series X un par spēli ir divējādas sajūtas, šķiet pie tik apjomīgas spēles varu uzskaitīt virkni pozitīvu lietu kuras man patika un saglabāja interesi līdz pat galam, bet varu arī pretīm nolikt tikpat daudz lietas kas nepatika.

Man personīgi patīk Bethesda spēles un tiem, kas spēlējuši Fallout sērijas, tad Starfield neliksies svešs. Spēles combat ar savu tēlu un kosmosa kuģi ir laikam spēles labākais aspekts manās acīs.

Spēles misijas var iedalīt 3 daļās - galvenās stāsta, frakcijas un tad visas pārējās. Pēc galvenā stāsta iziešanas, spēlētājs iesoļo NG+ režīmā, kas manuprāt bija ļoti interesanti uztaisīts ar stāsta turpinājumu.

No netik pozitīvām lietām noteikti visi jau redzējām entos memes par izbolītiem NPC's, par to ka visu laiku aiz katrām durvīm ir loading screen un neredzamām lādēm zem zemes, kā arī citiem pigoriem. Spēlē tāpat ir ļoti daudz iemaņas ko var apgūt līdz ar līmeņa augšanu (itsevišķi dialogu opcijās), tikai pārsvarā tās ir vienkārši vienrindiņas ko papildus iedod pie dialoga opcijas, kas nekā neizmaina gala sarunu ar NPC.

Beigu beigās es iesaku spēli vērtēt pašiem, nevis balstīt viedokli par spēli uz - kaut kur izlasīju.

Spēli vērtēju uz 7/10 🍪

Super, man prieks, ka nebij vilšanās! Es noteikti pirkšu, kad būs brīvāks laiks spēlēm, gan jau arī tad cena būs maigāka 😄

MarcisbeeMarcisbeestr26. sept. 00:29labots 27. sept. 21:18

Tas bija jau sagaidāms

I mean 71,38% nav slikts reitings 😄

@drejzlv priekš spēles kura hyped 4 gadus tas ir slikts

Jautājums vai tas ir bug, vai easter egg kkāds, lasīju ka Skyrim bija šis pats prikols.

@drejzlv tākā same skyrim engine nebrīnos ja vnk bugs palicis

DJkikisaDJkikisa5. sept. 14:32labots 5. sept. 14:38

Pc ports jāgaida moderu fix uz 3060 low pat nevilka uz 60fps full HD

10/10 would refund again #Starfiеld

Starfield reviews pat tagad ir uzpirkti un fake 90%

DrejzLVDrejzLV6. sept. 10:36labots 6. sept. 10:38

Es no 01.09. spēlēju, ir interesanti, es neteiktu ka ir tāds wow, ja ir spēlētas Bethesda spēles, bet interese tiek saglabāta, pāprildīts ar aktivitātēm/notikumiem, kopumā noteikti vēlēšos iziet main story un pakavēties spēlē ar blakus akivitātēm un exploration. Spēlēju uz Series X un ātri vien pieradu pie 30fps.

Ņemot vērā ka mēnesis pārpildīts un gaidu #nba-2k24, #mortal-kombat-1--1 un #cyberpunk-2077 DLC skatīsies kā ierindosie spēlēšanas secība.

@drejzlv Es drusku noklīdu pat citā spēlē :) , pēc Immortals Aveum pēdējā plākstera, jo spēle kļuva jau cienīgi spēlējama, noteikti arī iespēlēšu to pēc Starfield main mission izspēlēšanas, bet tev ir tainsība ka ir baigās iespējas noklīst sidemisijās un ir jāpiepūlas lai to nejauši neizdarītu :))))

@goodman2576 Kāds ir Immortals Aveum? ir vērts čekot?

Goodman2576Goodman257611. sept. 17:06labots 11. sept. 17:09

@drejzlv Noteikti ir vērts, Pa īstam pirmoreiz var pārbaudīt lumen tehnoloģiju kārtīgā spēlē. Neskatoties uz to, ka tā ir FPS spēle kur šaujamo vietā ir tava roka kurai uzmaukts maģisks rīks kas šauj maģiju ložu vietā, kaut kā viss ir diezgan labi uzbūvēts un šķiet ļoti sinerģiski. Spēle ļoti noslogo arī CPU, līdz ar to man jāiztiek tikai ar DLSS 3.0, un ir šur tur jūtams stuttering un izšķirtspēja dinamiski mainās, bet manuprāt stāsts ir gana ok, un cutscenes ir ļoti ļoti kvalitatīvas. Es domāju ka grafikas kvalitātes latiņa FPS spēlēm kopumā ir pacelta ļoti augstu. Starfield protams pārkniebj, bet pēc tam noteikti Aveum :).... Arī ir nedaudz RPG elementi bet nu vaiŗāk tomēr tas ir klasisks action ar maģiju spēju attīstīšanu un dažādiem talsimaniem (gredzeni, aproces utt.), bet nav pārmudrīts pārāk sarežģīti. IR nedaudz arī puzzle elementi ar to pašu maģiju saistīti. Nu redzēs, es vēl tikai 8h esmu spēlē, bet jūtu ka tas ir tikai sākums :)....

@goodman2576 Paldies par info, būs varbūt jāuzmet arī acs!

@drejzlv Vai tu mēģināji Jedi Survivor pēc tam kad izlaida oficiālo DLSS plāksteri? Man kaut kā tik un tā ļoti statteringo, reāli nevar paspēlēt. Pieļauju ka i7 4770 tomēr ir pie vainas ...

@goodman2576 Nop, es nesen redzēju ka uz Xbox/PS5 iznāca update, kas beidzot dod stabilus 60fps, bet es pēc spēles iziešanas uz PS5 nēesmu to vairs slēdzis iekšā. 😄

#starfield Imagine Dragons - Children of the Sky (a Starfield song): World Fly Through

Amazing kombinācija starp Starfield x Imagine Dragons

Pēdējā nedēļā es vairs nespēju ieiet twitter un neredzēt kaut kādu info par #starfield, kur Pony fanboys basho spēli, vai Xboti atbild ar to pašu. Un šis notiek katru reizi kad vienai, vai otrai konsolei iznāk ekskluzīvas relīzes, tad nu man radās jautājums te:

Vai Tu esi savas primārās gaming platformas patriotrs?

Spēlēju spēles praktiski tikai uz PC. Ir arī PlayStation 4 konsole, neesmu to aizticis pāris gadus 😬 Bet aizstāvēt savu primāro platformu netaisos.. Tā kā patriots īsti neesmu 😄

@marcis nebļausties PC Master-race visur kur iespējams, ja? 😄

@drejzlv Nope, neredzu nepieciešamību uzspiest savu reliģiju citiem 😄

Linards B.Linards B.str29. aug. 10:55labots 29. aug. 10:55

Biju uzticīgs PC vairākus gadus, tad sekoja ilgstoša gaming pasaules pauze. Covid laikā atkal atgriezos atpakaļ, bet ar Xbox Series X/S. Joprojām nevaru saprast kā FPS spēles var paspēlēt izmantojot kontrolieri. Nākošais etaps man jau ir PS5. Uzticīgs konkrētai paltformai neesmu, bet joprojām sirdī tuvs palicis ir PC. FPS, strategy, manuprāt, ir domātas tikai PC, konsolēm tās ir labākas vai sliktākas adaptācijas. Kamēr RPG un līdzīgas spēles, tieši uzplaukst uz TV ar kontrolieri rokās. Subjektīvs viedoklis protams.

DJkikisaDJkikisa29. aug. 15:46labots 29. aug. 15:54

Starfield ir overhyped miskaste, reskined fallout 4, pat dzinējs tāds pats tāpēc nespēj nodrošināt vairāk kā 30fps uz konsolēm. Un bethesda sākumā gribēja uz Sony izlaist 1 gadu exclusive un pēc tam uz Xbox. Un jau sāk parādīties meli no Betheda par spēli kā cilvēki rokās dabū. Nerunājot par to ka MS mega cer atpelnīt visu iztērēto naudu iekš bethesda buy no šīs spēles maksimāli, jo apgrieza pat 1 dolāra trial uz gamepass tieši dēļ šis spēles release.

DrejzLVDrejzLV29. aug. 17:10labots 29. aug. 18:32

@djkikisa kā Tevi MS tik ļoti sāpināja? 😦 Tikpat cik negatīvū, dzird arī pozitīvū, kam ticēt? Pašam būs vien jāpārbauda 👍

Savu geimera gaitu sāku ar ps1 kad biju pavisam jauns,vienīgais ko atceros ka biju drausmīgs crash,crocko un colin mcrae 2.0 fans.Kad pieaugu un sāku strādāt pārgāju uz PC tā arī ilgus gadus turpinu uz spēlēt uz šo platformu.Atsevišķas spēles spēlēju uz ps4 vai ps5 kontrolieri (protams ja nav jātēmē un jāšauj :D),gonkas spēlēju pārsvarā uz kontrolieri vai arī ja spēlei ir labs stūres atbalsts tad braucu ar to,bet tā kopumā klaviatūra un pele.

#starfield

Starfield – Official Live Action Trailer

#starfield krāsās AMD kartes

Introducing the Limited-Edition Starfield AMD Radeon RX 7900 XTX and Ryzen 7 7800X3D

Tā kā man karte jau ir viņi nevarētu vienkārši nokrāsot :D

Šo tik 1 modeli izveidoja bet nu tāpat pa same tēmu

Got Called by AMD to work with Starfield! Part 1

@djkikisa Daaamn! Tas case izskatās iespaidīgi!

DJkikisaDJkikisa23. jūn. 22:26labots 23. jūn. 22:30

Kas tas pa fufeli, ja #starfield bija paredzēts uz ps bethesda pat vairāk saistīja Sony un gribēja viņiem sell 1 year exclusive uz konsolēm, pirms Xbox nopirka un uztaisīja exclusive. Izklausās pēc uzpirkta raksta, lai slēptu MS likuma pārkāpumu :D