goodman2576 Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
goodman2576 Redaktors

Jau kopš pagājušās sestdienas esmu pilnīgi iesūkts Endless Space 2 galaktikas iekarošanas stratēģijas pasaulē. Sen neviena spēle nav spējusi mani tik ilgi noturēt pie datora. Kas ir šis fenomens, kas liek atkal un atkal spiest "END TURN" pogu? Šoreiz tā varētu būt dziļā detalizācija ar kādu tiek aprakstīti visi fantastikas elementi un krāšņā vizualizācija. Diplomātija kā vienmēr pilnīgi garām, arī kaujas paliek garlaicīgas un vienveidīgas, bet tās var skipot. Toties zinātnes koks ir interesants un detalizēts, arī planētu dažādība ir plašāka un krāšņi vizualizēta. Katrs uzlabojums kuru var būvēt ir smalki aprakstīts, dažādi notikumi/uzdevumi ik pa laikam liek pildīt speciālas misijas. Varoņu attīstība ir interesanta un tos var dziļi specializēt. Arī kosmosa kuģu upgreidings šoreiz ir izdevies. Iesaku pamēģināt visiem turn-based stratēģiju cienītājiem, kuri vēl to nav paspējuši izdarīt.

2 1
27.Jūlijs 2018 10:59

Man tā savulaik bija ar: Space empires V - kā pielipu tā mēnešiem ilgi neatrāvos Būs jāiemēģina Nebeidzamais Kosmoss 2 ^^

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Beidzot izspēlēju COD WW2 vienspēlētāja stāstu. Nu jāsaka ka kvalitatīvi un emocionāli nostrādāts. Interesanti ar ko turpinās COD Sledgehammer seriāls, par cik konkurenti izziņojuši 2.pasaules kara tematiku savam BF5. Vai virzīsimies uz 3.pasaules karu (Tas jau gan ir Infinity Ward lauciņš) vai paliksim šodienas karstajos punktos. Ļoti žēl, ka Treyarch BlackOps sadaļa novirzās pilnībā uz Multiplayer, bet varbūt tas arī ir labi nemaisīsies pārējiem pa kājām. Attēla apraksts

5 1
11.Jūlijs 2018 20:19

Pēdējās pāris nedēļas dricelēju Blops 3. Jāsaka, ka MP ir labi nostrādāts, taču visi futūristiskie gimiki ir apnicīgi, ņemot vērā, ka iekļauj to spēlētāju, kuri spēj ekspluatēt skriešanu pa sienām kopā ar mērķēšanu un šaušanu, apbalvošanu ar ievērojamu un negodīgu virsroku pār spēlētājiem, kuri šīm sistēmām nav piešāvušies vai gluži vienkārši nespēj to fiziski izdarīt. Ceru, ka mēs atgriezīsimies pie mūsdienām un tradicionālajām sistēmām. Lai arī man patīk skriet pa sienām un izmantot šos gimikus, tomēr tā sajūta, kāda ir, lietojot mūsdienu ieročus, ir daudz labāka. Daudzi nepiekritīs, bet MW seriāls, manuprāt, visādā ziņā ir pārāks par mistrojumiem, kas nākuši pēc tā. Gribētu izmēģināt WW2, taču PS4 versijas cena neattaisno tās iegādi. Vismaz šobrīd.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Iegādājos Yakuza 0 un Kiwami uz PS4 lielā mērā pateicoties @genotsiid stāstījumam bezcerīgajos podkāstos (par to paldies). Sākumā biju skeptisks, bet šis laikam ir gadījums, kad produkta kvalitāti var novērtēt tikai to "aptaustot". Savdabīgās Japāņu kultūras elements piedod spēlei īpašu unikalitāti. Principā skatos kā seriālu jo ir tiešām neierasti daudz cutscenes un sižetu paplašinoši dialogi, un ik pa brīdim nepieciešamā izkaušanās ir atslodze un neliels sentiments pēc arcade fightinga spēlēm. Kopumā esmu patīkami pārsteigts un atkal saprotu ka PS4 vienmēr izcelsies ar saturu tieši tāpēc ka ir Made in Japan. Attēla apraksts

4 2
29.Jūnijs 2018 15:56
genotsiid Redaktors

Prieks dzirdēt, ka patīk – it īpaši tāpēc, ka Yakuza spēles ne visiem iet pie sirds. Brīnos, ka neņēmi tās uz PC.

30.Jūnijs 2018 06:46
goodman2576 Redaktors

@genotsiid nu pirmkārt uz PS4 bija lielāka atlaide un abas jau pieejamas, otrkārt kaut kā saslēdzās ka PS4 exclusive kaut arī ne pati svaigākā tomēr uz PS4 spēlējas labāk.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Sajūtas pēc Microsoft E3 preses konferences. Nu ko, pats svarīgākais man - Cyberpunk2077 bija, un šķiet mūs sagaida krāšņa un krāsaina nākotnes pasaule. Tagad jāgaida kāds gameplay, lai izprastu kā būvēta RPG mehānika Sci-Fi vidē, taču skaidrs ka spēle būs pavisam kas cits salīdzinot ar Witcher3.... Kopumā par Microsoft sniegumu jāsaka tikai pozitīvi vārdi - vairāk spēles mazāk tukšas muldēšanas - 50 spēļu, t.sk. 14 ekskluzīvi. Iegādājušies piecas neatkarīgās izstrādātāju studijas un izveidojuši vienu paši no jauna, kas noteikti nozīmē pieteikumu ekskluzīvo spēļu izstrādei nākotnē. Tas savijas kopā ar Fila Spensera pieminēto jaunās konsoles izstrādi (noteikti prezentēs nākamā gada E3 IMHO). Es domāju ka nākamā konsoļu paaudze no Microsoft startēs ar ļoti spēcīgiem ekskluzīviem un tā kā tā līdz šim ir bijusi Sony veiksmes formula, tad tagad būs interesanti ar ko šogad atbildēs Sony, vai arī būs norādes uz nākamās konsoles izstrādes esamību? XBOX game pass pieteikums un spēļu saraksts šobrīd liek domāt ka Sony PS+ ir strauji jāuzlabo … Kādas jūsu domas par MS centieniem?

2 8
11.Jūnijs 2018 07:45
genotsiid Redaktors

Man likās, ka E3 apspriežam tās foruma tematā... Visi, izņemot Nintendo, gan jau tagad cītīgi strādā pie nākamās īstās paaudzes. Vienīgi šobrīd aparatūra nav tādā līmenī, lai par saprātīgu cenu patērētājiem varētu piedāvāt t. s. generational leap (Digital Foundry jau par šo visai plaši izteicās). Manuprāt, jau tagad spēles izskatās neticami labi. Nejūtu vajadzību pēc nākamās paaudzes.

Man šķiet, ka Xbox Game Pass ir ļoti izdevīgs piedāvājums lietotājiem, pieņemot, ka viņus interesē tajā brīdī pieejamais saturs. Dot par mazu abonēšanas maksu jaunākos produktus ir ļoti drosmīgs solis. PS+ nudien izskatās salīdzinoši vāji. Nemaz nerunāsim par saderību ar Xbox un Xbox 360 spēlēm, kas ir liels pluss. M$ turpina iet pareizajā virzienā, jo ekskluzīvi – kaut arī ne tik patīkama lieta patērētājiem, jo jāpērk vēl viena kaste – bieži sasniedz virsotnes, ko multiplatformu produkti nespēj (piemēri būtu kaut vai jaunā God of War).

11.Jūnijs 2018 09:22
goodman2576 Redaktors

@genotsiid @DJkikisa tur forumā visu piespamoja ar video, tad būtu jāsāk jauna tēma.. noslinkoju. Labs un izsmeļošs raksts. Ir arī kā tu saki, tikai šobrīd masveidā parādās spēles, kuru grafiskie dziņi ir maksimāli pielāgoti jauno konsoļu iespējām, tātad pāris gadus mūsu sirdis noteikti īpaši nealks pēc kā vēl krāšņāka. IMHO nākamā konsoļu paaudze 4K būs pēc noklusējuma ar 60fps, jebkurā spēlē, taču nedrīkst aizmirst, ka progress un konkurence dara savu un 2020.gads noteikti būs sākums 8K stumšanai plašākās masās, te ir jautājums vai šobrīd par to tiek domāts strādājot pie jaunajām konsolēm paredzot tādu kā PRO update iespēju vieglākai pārejai uz 8k izšķirtspēju. MS virziens noteikti ir pareizs, tomēr vai pirkt sev vēl XBOX ONE X konsoli atbildi neieguvu, Jārēķinās ka lielākā daļa exclusive var nozīmēt arī iespēju tās spēlēt Windows10 platformā.. (Forza Horizon 4 noteikti), un ja vēl Game pass vai kas līdzīgs parādītos arī uz windows 10, tad vismaz spēļu entuziastiem noteikti atkristu vajadzība pēc pašas konsoles. Kā tev Bethesdas konference, es vēl nepaspēju noskatīties, bet esot Elder Scrolls 6 teaseris bijis...?

11.Jūnijs 2018 10:32
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Ar katras jaunās paaudzes atnākšanu cilvēki gaida, ka beidzot viss darbosies uz 60 FPS, bet līdz šim tas tā arī nav piepildījies. Par 8K – nevaru iedomāties, ka tas varētu likties masām kaut kas saistošs. Gan jau nākamās konsoles spēs izdot tādas izšķirtspējas signālu, bet domāju, ka tas būs līdzīgi kā tagad ar Xbox One S – var atskaņot 4K Blu-Ray, bet neko diži vairāk. Drīzāk gaidu pilnu saderību ar iepriekšējo konsoļu programmatūru ar 4K renderēšanu un varbūtību atslēgt kadru skaita ierobežotājus.

Izskrēju tikko cauri Bethesda prezentācijai. Par daudz runāšanas. Ziņu virsraksti jau visu iepriekš bija pateikuši priekšā. Esmu sapratis, ka dzīvē visas lietas rūpēt nevar, tāpēc izvēlos neinteresēties par Elder Scrolls, Fallout, Prey u. c. Pārāk liels laika ieguldījums. Galu galā, no izdevēja gaidu tikai nākamo DOOM un Wolfenstein. Vairāk interesē, ko parādīs Sony un Nintendo.

11.Jūnijs 2018 11:26
goodman2576 Redaktors

@genotsiid ar 4K bija līdzīgi, es arī iegādājos TV nu jau 5 gadus atpakaļ kad šķita kam tas vajadzīgs jo satura jau nav, Youtube bija pirmā vieta kur gausi varēja kaut ko sameklēt, Netflix ieradās pēc nepilniem 3 gadiem, bet Latvijas televīzijas droši vien vēl pēc 10 gadiem nebūs pārgājusi uz 4K, ja tikai šogad lepni paziņoja par hokeja čempionātu HD kvalitātē ))))))))))). Interesanti vai Pasaules kausu futbolā piedāvās vismaz FHD kvalitātē. Taču tas nenozīmē ka pasaule neiet uz priekšu. 4K TV šobrīd var iegādāties lētāk nekā FHD 8 gadus atpakaļ. Loģiskais tehnoloģiju attīstības cikls saka ka tādiem tehnomāniem kā es būs iespēja par kaut cik saprātīgu cenu iepirkt 8K kaut kad 2020.gadā, satura mūsu platuma grādos būs pamaz, bet tā jau ir bijis arī iepriekš, 5G internets nodrošina 8K izšķirtspējas pārraidīšanu, gan jau youtube un Netflix būs atkal pirmie un 2025.gadā 8K būs pilnīgi normāls standarts attīstītajā pasaulē... Nu tas tā fantāzijas … Par spēlēm.. jā Fallout 4 neesmu tā arī pieķēries kārtīgi un ja pareizi sapratu tad 76 būs arī vienspēlētāja režīms, sākumā baumoja ka tas būs MMORPG (man tomēr šķiet ka Fallout tēma ir pārmuļļāta un bija jātaisa jauns IP ). Elder Scrolls jau gan arī ir pārmuļļāts, bet kaut kā gribētos vienreiz skaistu un modernu RPG versiju kurā darbība notiktu visā Elder Scrolls zināmajā pasaulē. Es gaidu ko parādīs Ubisoft šovakar - jābūt vēl Division 2, kas izskatījās pēc kvalitatīva turpinājuma, bet bez ļoti inovatīviem risinājumiem - gan būs ok. AC Odyssey - ļoti ceru uz sengrieķu mītiskās pasaules dalību spēlē. Beyond good and Evil - gribētos redzēt gameplay tā pa riktīgo. ????? - kaut kas pilnīgi jauns varētu uzpeldēt....

11.Jūnijs 2018 12:08

@goodman2576 , kur tu dzirdēji par fallout 6 vienspēlētāju? Taču jau pateica, ka būs online only. Respektīvi - ja gribi, vari skraidīt riņķi viens pats, bet ieteicamais variants esot kopā ar citiem... Es to redzu kā TES Online, tikai Fallout izpildījumā. Bethesdas spēles patīk dēļ story, jeb vienspēlētāja pieredzes. Šobrīd izskatās, ka pat Bethesda sāk pamazām atmest ar roku story, un iet citu ceļu.

11.Jūnijs 2018 12:26
goodman2576 Redaktors

Hmm @Wreck Microsoft konferencē nebija neviena vārda par online attiecībā uz Fallout, tikai par to ka tas ir prequel un ka baigi lielā pasaule 4x lielāka par F4... Es vēl Bethesdas konferenci neesmu skatījies, bet ja tur tiek uzsvērts ka online only tad vai tas ir būs līdzīgs Elder Scrolls Tamriel Unlimited?

11.Jūnijs 2018 14:07

@goodman2576 Jā, to Bethesda konferencē teica. Taču tā konference bethesdai bija diezgan bēdīga, ļoti daudz runāšanas, ļoti maz spēļu. Bet pa lielam, Fallout 76 būšot survival.. Tāds Rust/TES Online sajaukums izskatījās. Pieļauju, ka šo to palaidu garām, jo konferenci skatījos live, naktī.

13.Jūnijs 2018 05:09
goodman2576 Redaktors

@Wreck jā noskatījos, diemžēl man vienīgais kas šķita F76 labs bija dziņa iespējas attiecībā uz pašu atvērto pasauli, bet pārējais kaut kā neaizrāva.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Nedaudz centos atdzīvināt Forumu sadaļu Papļāpāsim par strauji tuvojošos E3

3 2
7.Jūnijs 2018 07:11
genotsiid Redaktors

Laba doma. Ceru, ka @DJkikisa līdz ar to nespamos katru mazo E3 jaunumu "Aktivitāšu" sadaļā, bet gan izmantos forumu.

7.Jūnijs 2018 07:58
goodman2576 Redaktors

@genotsiid nu jau šobrīd viss internets kas saistīts ar spēļu pasauli kopumā ir piespamots ar E3 potenciālajiem jaunumiem, bet jā @Djkikisa tagad var izpausties uz pilnu klapi forumā... Ja pamanīšu kaut ko ļoti interesantu pasaules E3 spama kopumā noteikti arī izteikšos un ielikšu saiti zem sava foruma raksta

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Sony man rāda ka RDR 2 atkal būs PS4 exclusive??? seriously?

0 4
5.Jūnijs 2018 14:38
Skhen Redaktors

Nē, spēle iznāks gan uz PlayStation 4, gan uz Xbox One 29. oktobrī.

No kurienes Tu rāvi, ka tas PS4 ekskluzīvs? (Sony savā Youtube kanālā nenorādīs citu plattformu uz kā spēle iznāks).

5.Jūnijs 2018 16:45

Iespējams būs kādas ekskluzīvas lietas katrai konsolei iekš spēles, kā tas ir mēdzis būt vairākās spelēs

6.Jūnijs 2018 13:13
goodman2576 Redaktors

@Skhen iespējams sajaucu, bet sony savā veikal platformā bija uzmaukusi to exclusive logo??? tāpēc jau nobrīnījos. jo cik zināms tad vēlāk arī uz PC šī spēle tiks izdota..

6.Jūnijs 2018 13:37

@goodman2576 Kur tu kko tādu izlasīji ? Jo visur saka , ka PC release nebūs

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Pirmie iespaidi Par The Crew 2 Beta. Attēla apraksts Viss ir tāds kā krāsaināks, bet reizē arī glancētāks un sajūta ir ka esi rotaļlietu veikalā... Varbūt pie vainas 4K un vidējā līmeņa kvalitātes uzstādījumi. Parādījušies cilvēki - samērā tizli izskatās, bet nu priekš tik masīvas driving spēles būs ok. Tagad ir vairāki HQ - kur tusē extrēmie braucēji, lidotāji, laivotāji un katrā no šiem HQ var iegādāties dažādus transporta līdzekļus un mērķis ir sasniegt tik daudz uzvaras lai finālā nopogātu vietējo slavenību un balvā iegūtu viņa ūber tūnēto transporta līdzekli. Karte šķiet daudz pārdomātāka un skatam pievilcīgāka un protams apjomīga kā visas ASV. Skaidrs ka spēlējot garlaicīgi nebūs, vismaz BETā var nokļūt jebkurās sacensībās kas atvērtas kartē uzreiz bez pārbraukšanas un konkrētā rajona atvēršanas kā tas bija pirmajā daļā. Protams ka aptverts viss iespējamais sacīkšu veidu klāsts ne tikai uz sauzemes bet arī uz ūdens un gaisā. Street racing, drifts, dragracing, Mudracing, MonsterTrucks, Bikes, Enduro ..... tas ir ko es pamanīju no braucamrīku klāsta, varbūt ir vēl kas.... tad izskatās ka arī uz ūdeņiem bus dažāda veida sacīkstes, ātrumlaivu iemēģināju, bet pamanīju veikalā arī mazākas laiveles, varbūt ka būs figūru racings kaut kāds, ar lidmašīnām gan laikam viens veids, bet nu turpinām testēt un tad jau manīs. Kopumā spēle sola mega jautrību....

4 3
2.Jūnijs 2018 10:48
genotsiid Redaktors

Cilvēki bija arī pirmajā The Crew, bet video sižeta ainās, līdz ar to neizskatījās tā, it kā būtu paranoiskajā stadijā, kas seko kaifam. Man beta tests radīja apetīti pēc pilnās versijas. Vislabāk patīk laivošana un slalomi uz sauszemes.

2.Jūnijs 2018 11:20

Es gan biju šajā spēlē mazlietiņ vīlies, tāda sajūta ka vienkārši paņēmuši The Crew 1, pielikuši laivas, lidmašīnas un mazlietiņ labākas tekstūras. Fizika jūtas ļoti nedabiska, it īpaši kad auto atraujas no zemes. Pie tā viņi varēja piestrādāt vairāk. Pati braukšana priekš arcade ir tīri ciešama, bet tie ir mani pirmās 2h iespaidi.

4.Jūnijs 2018 09:03

Man jaunais The Crew 2 asociējas ar Ubi spēli Steep ar dažādiem pārvietošanās veidiem kā snovbordu, slēpēm, paraplānu un lekšanu ar parašūtu. Attiecīgi bija dažādas kategorijas tam pašam snovbordam kā izpētes, ekstremālās, dažādu triku sacensības. Steepā varēja droši braukāt, piedalīties sacensībās un pētīt Monblānu savas divdesmit, trīsdesmit stundas. Steep aizrāva ar savu izpētes garu, vieglie un vidējās grūtības izaicinājumi priecēja, bet reizē kaitināja daži ekstremālie izaicinājumi, lai savāktu noteiktu punktu daudzumu vai izietu trasi uz noteiktu laiku atzīmējoties kontrolpunktos. Līdzīgi jaunais The Crew 2 paplašinājusi pasauli ar dažādiem transporta veidiem nu gluži kā Steepā.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Tagad drusku jānomēģina Agony - šķiet kaut ko tik traku vēl PC spēļu pasaule nebūs pieredzējusi.... Man ir aizdomas ka varēšu normāli paspēlēt tikai kad visa ģimene jau būs aizgājusi gulēt. Attēla apraksts

2 0
goodman2576 Redaktors

Šovakar nedaudz aizrāvos ar tādu atmosfērisku adventure puzzle spēli kā APORIA Beyond the Valley. Atsauca atmiņā leģendāro Myst. Patika spēles atmosfēra, var jau būt ka nebiju ilgi ko tamlīdzīgu spēlējis tāpēc aizrābvos, bet savas divas stundas bez pārtraukuma ir rādītājs, ka spēle piesaistīja pietiekami manu uzmanību.

2 0