Goodman2576

Goodman2576

Goodman2576

@goodman2576

Geimers ar stāžu !!!

Ieraksti159Blogs31Komentāri296Grupas15Seko142

Best ever animācijas sērijas LOVE DEATH + ROBOTS VOLUME 3 | Official Trailer | Netflix

Papildināšu ar sarakstu. Vairāki lielākie videospēļu ražotāji ir pārtraukuši savu produktu tirdzniecību Krievijā. Proti, Krievijā vairs nav iespējams iegādāties "Electronic Arts", "CD Project Red", "Rockstar games", kā arī "Blizzard" ražotās spēles. Jāatgādina, ka "EA Games" apakšuzņēmums "EA Sports" ražo populārākās sporta simulācijas spēles, kā piemēram "FIFA" un "NHL". Savukārt "Rockstar Games" izstrādājis "GTA V". "PlayStation", "Microsoft", "Steam" un "Nintendo" arī pārtraukuši uzturēt Krievijas reģiona veikalus. Xboxus vairs netirgos Krievijā, cik zinu PlayStation pārtrauc ar disku tirdzniecību.

Vēl Valhalla nav izieta :D Nu jau viņi tur kaut kādu stand alone taisās cept augšā.

Gaidīšu no @Goodman2576 apskatu, solās ceļojums būt uz 40 stundām un kā standalone. :)

@Eking noteikti... tikko iznāks tā iegrimšu Ragnarokā :), un tad jau arī būs apskats.

@Goodman2576 Paldies par rakstu savādākā formā un jau esot slimam! Veseļojies ātrāk, lai slimības gaita ir viegla un esi ātrāk uz kājām!

Interesants formāts – kā pieraksti, ko var atrast šausmu spēļu namos, bet bez daudzpunktes vai asins traipa beigās :D Cik skatījos Digital Foundry video, RTX 3050 gandrīz visur ir vājāka par 2060... Ja pārdos par ieteicamo tirgus cenu, varbūt būs no tās kāda jēga. Njā, trīs potes, bet tik un tā norāvi... Es gribot nevaru dabūt pozitīvu testu ;( Toties tīras asinis un reāla cerība, ka drīz ierobežojumus atcels. Drīzu atveseļošanos!

Solās būs jautrs gads :) Netflix Rulez :)

Sony pērk Bungie par 3,6 miljardiem Attēla apraksts "Kāds pērk daudz un visu, bet kāds iegulda gudri un pakāpeniski" - sena japāņu paruna :))))