goodman2576 Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
goodman2576 Redaktors

2 1
22.Februāris 2018 21:22

Such Cinematic. Very DLC. Much Pre-Order

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors
4 2
15.Februāris 2018 09:23
genotsiid Redaktors

Paldies par iespaidiem! Pirmoreiz tinot lapu uz leju, pat nepamanīju, ka kaut kas ir publicēts, jo titulattēls nešķiet sevišķi izteiksmīgs. Parasti to atrisinu, ieliekot spēles logo, kas kontrastē ar fonu.

15.Februāris 2018 15:01
goodman2576 Redaktors

Man šķiet ka publicējot vispār neieliku nekādu titulattēlu , tagad pratos un ieliku

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Oh Come Kingdom Come Attēla apraksts

6 2
13.Februāris 2018 18:26

Gaidu pirmos iespaidus.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Šodien ieraugot videokaršu cenas reāli sapratu, ka paspēju ielēkt pēdējā vagonā ar jaunas videokartes iegādi. Tas ir ārprāts ko tie bitcoin maineri ir sadarījuši ar cenām........... Kaut kāds murgs. Vai kāds var izskaidrot kriptivalūtu jēgu? Maineri būtībā ir grāmatveži, kas iekasē komisijas par transfēriem, bet pati kriptovalūtas emisija ir fiksēts lielums. sanāk ka uz to pašu norēķinu apjomu rodas ar vien vairāk sūcēju, bet vienīgais kā to visu shēmu saglabāt ir panākt lai kriptovalūtas vērtība nepārtraukti pieaug un to var panākt tikai iesaistot ar vien jaunus dalībniekos skaldot ar vien smalkākās daļās vienu vienību... Es te saskatu tikai un vienīgi izsmalcinātu un matemātiski perfektu piramīdas shēmu, kas neizskatās pēc piramīdas bet darbojas ar tādu pašu dzinējspēku. Tikko beigsies interesentu loks tā viss kāršu namiņš nobruks... Varbūt es domāju galīgi nepareizi, labprāt uzklausītu gudrāku un skaidrojošāku viedokli. Attēla apraksts

5 15
6.Februāris 2018 10:16
genotsiid Redaktors

Paldies par viedokli! Nekad nebiju domājis par šo visu kā piramīdas shēmu.

Kā es personīgi saprotu BTC un citu kriptovalūtu jēgu: decentralizēts norēķinu līdzeklis, kas apiet līdz kodolam sapuvušo finanšu sistēmu. Varbūt esi dzirdējis par t. s. fractional reserve banking shēmu, kur nauda tiek ražota no zila gaisa tāpēc, ka jau sen vairs ASV dolāram jeb petrodolāram nav nekāda seguma dārgmetālos. Cik saprotu, Ķīna un Krievija pamazām veido sistēmas, kas atgriežas pie pamatiem, bet noteikti ne cilvēkam parastajam par labu. Varētu teikt, ka vienīgais iemesls, kāpēc valūtai (=/= nauda) ir kāda vērtība, ir tas, ka mēs kolektīvajā zemapziņā ticam, ka tai ir.

Diemžēl tie, kas pērk videokartes, lai raktu kriptovalūtu, visticamāk, to dara, lai spekulētu, nedomājot ne par kādu labumu cilvēcei. Viņi ir dziļi uzskatā, ka valūta = nauda. BTC ir vēl viena daļa no viņu investīciju portfeļa. Skumji. Pats vēl tikai lēnām sāku saprast, kā lietas patiesībā pasaulē notiek, bet viens ir skaidrs – daudz informācijas, kas mums ir stāstīta no bērna kājas, ir muļķības. Cilvēkiem ir pašiem jāsāk pētīt un analizēt, ne tikai jāizvēlas starp pāris populāriem viedokļiem.

6.Februāris 2018 11:48
nice1 Discord

@genotsiid esmu jautājis ntās reizes BTC "spečukam" - kas ir BTC mantiskais segums? Varbūt tu vari atbildēt. Naudai senos laikos tas skaitījās zelts. Tā teikt - no gaisa naudu neuzražosi.

6.Februāris 2018 11:59

Es arī ļoti veiksmīgi iegādājos RX580 decembra sākumā par 310 eur. Tagad lētāk par 480 eur nevar dabūt. Maineri ir parasti spekulanti, kuri mēģina nopelnīt viens otru apčakarējot.

6.Februāris 2018 12:03
genotsiid Redaktors

@nice1 Ja pareizi saprotu, BTC gadījumā tie ir "raktie" dati, kas ir saglabāti uz atmiņas moduļa. Tātad tie nav fiziski, bet, ja tavs HDD pārstāj strādāt, tie pazūd, jo nav nekur centralizēti dublēti.

6.Februāris 2018 15:03

bija labs sižets safilmēts pa "Aizliegtais paņēmiens" par "Latvijas racējiem" iesaku noskatīties.. Es ar paspēju paķert GTX1070 pa 400 eiriķiem.. tagad ieejot 1a.lv stāv tāda pati pa 980eiro.. galīgi kkur ir iespieduši savus oļus.. zinātu kad tas burbulis plīsīs un videnes metīs visiem pakaļ- ta varētu notirgot savu kādam racējam un vēlāk pa to pašu summu jau tikt pie pie 1080 vai Ti!

6.Februāris 2018 18:14
goodman2576 Redaktors

@genotsiid Sveiks. Agrāk domāju ka rakt kriptvalūtu nozīmē to kaut kādā veidā atrast internetaplašumos ar kautkādiem matemātiskiem algoritmiem, bet izrādās ka racēji ir tikai tie kas seko darījumiem un apstiprina kā neatkarīgi grāmatveži ka darījums godīgi noticis tai pašā decentralizētajā sistēmā un par to līdzig kā bankas par pārskaitījumiem ņem mazu procentiņu tais pašos bitcoinos. Par naudas drukāšanu, To dara visas valstis, tā ir ekonomikas sildīšana, jo vairāk naudas drukāsi jo vairāk devalvēsies tās vērtība pret citām valūtām un precēm, bet kamēr vien būs kas dolārus izmanto ārējiem aizdevumiem tikmēr nav ko satraukties. Japānai arī ir milzīgs ārējais parāds bet tā saražo tik daudz dažādu preču ka spēj visu laiku refinansēties, jo tai uzticās un naudu aizdod (tā pati ASV). Krievu rublis devalvējās tieši tāpēc ka pietrūka federālo rezervju un nācās pieštancēt klāt lai noturētu ekonomiku, pensijas, algas armijai utt.. citādi vai spēj iedomāties kas sāktos ja Krievija paziņotu kā Grieķija par defoultu... piiii buutu mums kaimiņos... slēgtām ekonomikām tādā ziņā ir pat vieglāk dzīvot ja ir ko pārdot uz āru (nafta, gāze, ieroči) un kamēr ir kas pērk. Tikko ši ķēdite pārtrūkst, pietrukst naudas iekšejā parāda dzēšanai un sākas sūdi... nu tā sētas ekonomista viedoklis )))))). Bet es labāk ieguldītu spēļu industrijas akcijās nekā kriptovalūtā... Būs smags aplauziens, pie kam absolūti neprognozējams jo tiešām tur nebūs tiešas saistības ar pasaules ekonomisko situāciju... Bet skaidrs ka pa ceļam būs gana daudz veiksminieku kas laicīgi būs pārdevuši par augstu cenu un kļuvuši par miljonāriem. Vēl viena lieta ir tā ka hakeri tevi var apzagt un bitcoin nevar apdrošināt kā kontu bankā... Bet varbūt esmu vecmodīgs )))

7.Februāris 2018 12:09

@goodman2576 Amerikā vismaz sāk cīnīties, daži pārdevēji ja pērc visu PC kopa pārdod videni par Veco cenu. Vēl ir NZXT izdevis priekš usa build pc lapu kur videnes iet par īstajām cenām, bet nu kko tādu sagaidīt LV laikam nekad + tagad ir raksti ka nākamie cietīs CPU no šī mēsla P.s Ir vēl raksti, kur ir cilvēki, kur ir atzinušies ka mākslīgi uzpūš viņam cenas un manipulē ar cilvēkiem, lai iegūtu vairāk naudu Liela daļa no tiem ir šie kas ķipa paredz cenas , ka būs tādas un tādas izskalojot cilvēkiem smadzenes un tā panākot arī šo kāpumu paši neieguldot neko

7.Februāris 2018 14:28
goodman2576 Redaktors

@DJkikisa nu tā kā tirgus ekonomikai ir savi likumi, tad vai nu strauji kritīsies kopējais pieprasījums vai nu sāks ražot vairāk un tā kā konkurences netrūkst starp videokaršu ražotājiem tad arī cenas kritīs atpakaļ. Protams zināms laiks paies, bet prātīgi tagad būtu nogaidīt, jo tici man būs agrāk vai vēlāk pārprodukcija un mainings arī mūžīgi neaugs tādos tempos. domāju ka uz vasaru viss mainīsies atpakaļ + vajadzētu drīz būt jaunās paaudzes gpu izsludināšanai... tas arī tirgu dzesēs. Bet kas ir vēl interesantāk un kas patiesībā būtu labi ja piemēram Intels vai Matrox vai PowerVR vai vēl kāds no gpu ražotājiem atgrieztos spēļu GPU tirgū ar pietiekami jaudīgu piedāvājumu, izmantojot kaut vai maininga radīto ažiotāžu. Beigās arī geimeri būtu ieguvēji. Piekrītu ka patreizējā situācija visi sevis cienoši vairumtirgotāji nodarbojas ar spekulācijām...

7.Februāris 2018 17:37

@nice1 kā to norāda prokriptovalūteri, tad tai nav un nevar būt fizisks segums, jo pretējā gadījumā izzūd visa jēga kriptovalūtai. Tās vērtība balstās galvenokārt cilvēku ticībai šai valūtai, tas ir, vērtībā, ko katrs subjektīvi tai piedēvē. Idejiski tā ir monopolnaudiņa. Tā var sabrukt jebkurā brīdi. Un, augot mākslīgam haipam, tās vērtība atkal var pieaugt. Tādēļ šī sistēma nedarbojas realitātē, jo, līdzīgi kā vērtspapīri, tā ir saistāma ar spekulantiem. Tas ir pat sliktāk, jo vērtspapīru cenu ietekmē komersanta darbība un veiksme, kur kriptovalūtai ir tikai pāris pumpaini jefiņi, kuriem ir šizofrēniska baile no lielā brāļa.

7.Februāris 2018 17:39

@genotsiid kas vainas sistēmai? Kā tieši tā ir sapuvusi? Sapuvuši ir indivīdi, kas sistēmu izmanto, respektīvi, Tu, es un jebkurš cits. Un šie cilvēki izmanto arī kriptovalūtas, līdz ar ko tās var izmantot tikpat sapuvušiem mērķiem. Centralizācijas trūkums objektīvi tikai un vienīgi atvieglo noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un apritē aizliegtu priekšmetu iegādi. Tas ir ironiski, bet šobrīd kriptovalūtas nav nekas vairāk kā glorificēti vērtspapīri, ar kuriem brokeri spekulē ne kautrīgāk.

7.Februāris 2018 17:44

Videokaršu cenas Latvijā reāli nekas neietekmē. Tas ir pamatojums, ko ātrie santīmpisēji, piemēram, 1A, dateks un citi pastalnieki un aizurālu zonu iemītnieki Tev mēģina iebarot, objektīvi nepamatoti uzskrūvējot cenas videokartēm. Jebkurš kriptomainers videokarti pirks no ārzemēm, jo tur tradicionāli tās ir lētākas kā Latvijā. To es zinu pēc pieredzes ar šiem tipāžiem. Tad kur rodas deficīts?

7.Februāris 2018 17:55
genotsiid Redaktors

@fenfen Parunāsim par šo podkāstā. Mājienam viens vārds – "augļošana".

7.Februāris 2018 19:11
nice1 Discord

@fenfen tad jau jāsāk "rakt" un jānodedzina savu 1080

8.Februāris 2018 06:35
goodman2576 Redaktors

@fenfen Drusku oponēšu par cenām. Latvijā lielie internetveikal pērk visu PC aprīkojumu caur vienu vairumtirgotāju (ELKO) kurš nosaka cenas un veikals piemet savus izdzīvošanas procentus), mazie pasūta no ārzemēm (USA) un nemaksā nodokļus tādēļ izskatās baigi labie piedāvājumi dažreiz. Un lielie veikali nebūt netaisa lielāko peļņu uz PC komponentēm, bet gan sadzīves elektroniku un vēl visādām citām precēm. Ja palūkojamies šodien cenu piedāvājumā, tad ir arī zemākas cenas jaudīgā gala videokartēm, bet diemžēl precizējot vai prece ir pieejama, atbilde ir ka sorry noliktavā nav un kad būs nezinām... Tā ka objektīvi cenu kāpumu nosaka deficīts. Apskaties amazon.de vai newegg.com cenas, tur notiek tas pats ārprāts. Protams tāds veikals kā 1A uzceno diezgan būtiski, bet arī tam ir savs iemesls, jo tā ir vienošanās ar līzinga kompāniju, jo kā tu saproti tad "sadali trīs maksājumos un it kā nemaksā procentus" sauklis ir pilnīgas muļķības jo tos procentus jau ir ieskaitījuši sākuma cenā )))))))).

8.Februāris 2018 07:52

@fenfen Nu jā un tas ka Krievu un Ukraiņu manieri izpērk videnes 3 mēnešus uz priekšu Latvijā nu cenas noteikti neietekmē.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Piesakās kuram nav Dark Souls 3 un kurš vēlētos to iegūt savā Steam kolekcijā?

5 11
3.Februāris 2018 11:39

Čau, nu man nav Dark Souls 3, un ir tiešām vēlme uzspēlēt! Ir iespēja kaut kur par super labu atlaidi nopirkt?

3.Februāris 2018 11:53

@Steels Humble Bundle 12$ un ar DLC

3.Februāris 2018 13:29

Man arī nav, un ļoti vēlētos to iegūt savā steam kolekcijā!!

3.Februāris 2018 14:10
goodman2576 Redaktors

@Steels @Martins Skuja varu izspēlēt starp jums abiem otram tad būs jāiepērk marta humbulbundulis kur nāk klāt arī viens DLC. Varbūt kāds no jums brīvprātīgi piesakās nopirkt jau iepriekš, tad nebūs jālozē.

3.Februāris 2018 17:13

jau izlozēji ? Ar vēlētos Dark soul 3

3.Februāris 2018 17:19
goodman2576 Redaktors

@DZERA vēl ne pagaidīšu līdz rītdienai lai jautrāk... :)

3.Februāris 2018 18:52

Es ar neatteiktos,,,:)

3.Februāris 2018 18:57

Es arī gribu hard core singleplayer spēli

4.Februāris 2018 10:50
goodman2576 Redaktors

OK. mums ir 5 pretendenti:

  1. @Steels
  2. @Martins Skuja
  3. @DZERA
  4. @Iewild
  5. @Fantasy Šādi numuri katram piešķirti loterijas veikšanai
4.Februāris 2018 11:06
goodman2576 Redaktors

Uzvarētājs @Steels linku nosūtīšu privāti Attēla apraksts

4.Februāris 2018 16:15

Oh, woaw, tāds patīkams pārsteigums! Paldies.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Kingdom Come: Deliverance Pre-orderots........... Gadām 13.februāri un apsolu First look ātro apskatu. Attēla apraksts

3 2
1.Februāris 2018 08:07

pre orders 50eināri... diezgan sasālīts par daudz.

1.Februāris 2018 16:40
goodman2576 Redaktors

@Spridits Kinguinā pa 32eināriem ņēmu

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors
4 1
16.Janvāris 2018 19:41

Uuuu..gaidam ziņas

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Yehouu, mantiņas ir klāt )) Attēla apraksts Attēla apraksts

7 10
4.Janvāris 2018 17:41

Labprāt dzirdētu atsauksmes par šīm štellēm!

5.Janvāris 2018 06:37
goodman2576 Redaktors

@Surītis Apskats par kontrolieri jau ir bijis šeit, nav daudz ko piebilst pagaidām, varbūt ilgāk patestējot, būs jaunas atklāsmes. Par Steam link ja interesē, pēc kāda laiciņa padalīšos informācijā, jo arī jānotestē nedaudz pamatīgāk.

5.Janvāris 2018 06:41

@goodman2576 Šo aprakstu labu laiku atpakaļ lasiju. Varu arī pārfrāzēt. Labprāt dzirdētu Jūsu atsauksmes par šīm ierīcēm un padalieties ar iespaidiem?!

5.Janvāris 2018 08:27

@Surītis Man Steam Link darbojas kā kafijas krūzes paliknis! 10/10 Must have! [s-peace]

5.Janvāris 2018 10:55
goodman2576 Redaktors

@Suicide Christ Vai tu izmanot wi-fi vai tev ar vadu pieslēgts tīklam?

5.Janvāris 2018 11:00
goodman2576 Redaktors

@Surītis Man pirmie iespaidi ir patīkami, ērti ieguļ plaukstā, drusku jāpiešaujas ka pogas atrodas zemāk un pa kreisi nekā x-box vai ps4 kontrolieriem un ka nav otras grozāmās sviras. Vismaz ar auto braukt ir ok, pagaidām vēl neesmu kārtīgi FPS vai RTS notestējis. Pieņemu ka jāpaiet noteiktam laikam izmantojot, lai apgūtu visas labās fīčas. Ja Būs kādas jaunas emocijas noteikti padalīšos. Katrā ziņā ar ziemassvētku atlaidi komplekta pirkums noteikti ir labs ...

5.Janvāris 2018 14:03

Man Steam link 1080p izšķirtpsēja strādā arī WiFi režīmā (jāsaka gan, ka tiek izmantots 5GHZ). Signāla stiprums 4 strīpiņas no piecām. Biju ļoti pārsteigts par produkta kvalitātī. Strādā godam un bez aizķeršanās arī WiFi režīmā!

5.Janvāris 2018 15:41
goodman2576 Redaktors

@Battlemage Ja bet kompis tev arī ir wi-fi tīk;ā vai ar vadu pie rūtera? Jo Es pagaidām pamēģināju tādu variantu kad kompis ir 5GHZ Wi-fi tīklā un arī Steam-link tāpat un Piemēram Dirt Rally nav iespējams paspēlēt, bet savukārt Adrift darbojās bez aizķeršanās. Iedomājos ka varbūt šāda konfigurācijā ir problemātiski ar spēlēm kurām visu laiku jābūt on-line pie interneta?

5.Janvāris 2018 16:13

Pc man ir ar vadu ir pie rūtera, kas dod 5GHZ WiFi signālu. Es testēju Dark Souls III, kas principā arī ir visu laiku online. Vispār nebija nekādu problēmu. Darbojās gludi bez aizķeršanās.

5.Janvāris 2018 18:17

@goodman2576 Nekā. Bet ja izmantotu tad tikai ar vadu!

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Iespaidīgi. Jācer ka šis nav kārtējais naudas izkāšanas mēģinājums un beidzot tiksim pie reāla gameplay.

4 0
goodman2576 Redaktors

Attēla apraksts

9 1
24.Decembris 2017 21:03

Tev arī mans draugs!

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!